NB III foci - Vereséget szenvedett a Ménfőcsanak

Csepel SC-Herold Trans-Ménfőcsanak  2-1 (0-1)

Csepel: Major – Fisli, Mészáros R., Szabó P., Mészáros L., Mankó (Molnár, 51.), Keplán (Zsivóczky, 61.), Balogh, Kocsis, Lassú (Torda, 74.), Szabó Zs. Edző: Tamási Zoltán.

Ménfőcsanak: Ficsór – Németh L., Gyagya, Kelemen, Füredi, Visy, Czanik, Serfőző (Veres, 61.), Németh B., Böcskei (Kószás, 60.), Vörösbaranyi (Koncsag, 83.). Edző: Weitner Ádám.

Gsz.: Torda (2), ill. Serfőző.
Kiállítva: Németh B.
A 12. percben Vörösbaranyi csúsztatta meg a labdát, amire Serfőző érkezett, aki a hosszú felső sarokba rúgta azt. 0–1. Az 56. percben Németh B. nagy erővel megrúgta ellenfelét, ezért kiállították. A 90. percben Gyagya hibájából egy jobb oldali beadást követően Torda fejelt a hálóba. 1–1. A 93. percben egy szabadrúgást követően Torda fejesével alakult ki a végeredmény. 2–1.

Tamási Zoltán: – Az ellenfél az első helyzetéből gólt szerzett, de a kiállítás után átvettük az irányítást, mindent megtettünk a győzelemért.

Weitner Ádám: – A kiállításig uraltuk a mérkőzést, két fegyelmezetlenségből kaptunk gólokat a végén. Ha a futball ellen vétünk, annak súlyos következményei vannak.

NB II foci - Gyirmót-ZTE 1-2 - fotók

Grumic góljával szerzett vezetést a vendégcsapat. Nagy egyenlített a 75. percben. Hudák a 88.… Tovább olvasom