NB III foci - Új edzővel is kikapott a Csorna + eredmények

Pápa, 500 néző. V.: Tamási.

Pápa:  Sánta – Domján, Kovács Sz., Kozma, Böröczky,  Nagy B., Somogyi,  Jurik (Németh L., 52.), Skriba (Farkas D., 74.), Baldauf (Szép, 92.), Szabó Zs. Edző: Marton Miklós.

Csorna: Lőre – Litresics, Kelemen, Nagy Sz., Füredi, Kerékgyártó (Baranyai M., 82.), Czanik, Csikós, Kis Sz. (Simon A., 59.), Serfőző, Weitner (Németh B., 72.). Edző: Horváth Dénes.

Gsz.:  Szabó Zs. (5.).
Az 5. percben Skriba ugratta ki kiváló ütemben Szabó Zsoltot, aki Lőre mellett eltolta a labdát, majd a hálóba gurított. 1–0. A második játékrészben a Csorna nagy mezőnyfölényt alakított ki – Litresics egy alkalommal a keresztlécet találta el –, ám a vendégeknek nem sikerült egyenlíteniük.
A gyorsan bekapott gól meghatározta a találkozó forgatókönyvét.

Marton Miklós: – El kell ismerni, nem játszottunk jól. Ha az első félidőben jó döntéseket hozunk, eldönthettük volna a meccset. Viszont a második játékrészben nem tudom, mi történt velünk, mintha ólomlábakon mozogtunk volna és ezt a Csorna kis híján kihasználta.

Horváth Dénes: – A korai gól meghatározta a játékból hátralévő nyolcvanöt percet. Mezőnyfölényig és kapufáig jutottunk, de azért még sokat kell dolgoznunk, hogy a szerencse is mellénk álljon.

Gyirmót FC Győr II-Andráshida 1-2 (0-0)
Gyirmót, 100 néző. V.: Jakab.

Gyirmót II: Rusák – Nagy B., Tiba, Széles, Papp, Tóth L., Csongrádi (Jano, 46.), Dávid L., Kőris, Czár, Vörösbaranyi (Tóvizi, 88.). Edző: Nagy László.

Andráshida: Horváth M. – Simonfalvi, Balla, Major, Kalamár, Varga M., Szegleti, Horváth D. (Horváth T., 67.), Kovács L. (Takács S., 81.), Tóth L. (Fülöp, 85.), Vittman. Vezetőedző: Dobos Sándor.

Gsz.:  Jano (71.), ill. Vittman (56.), Major (88.).
A második félidő elején Tóth László révén a vendégek egy kapufával  veszélyeztettek. Az 56. percben Vittman közelről a kapuba sodorta a labdát. 0–1. A 71. percben Jano a bal oldalról a kapu közepébe bombázott. 1–1. A 88. percben egy bal oldali szabadrúgás után a középen érkező Major lőtte a labdát a gyirmóti kapuba. 1–2.

Nagy László: – Komoly esélyünk volt a győzelem megszerzésére is. Keményen kell dolgoznunk tovább és akkor a befejezésnél is több szerencsénk lesz majd.

Dobos Sándor: – Nagyon küzdelmes mérkőzést játszottunk, amit végül azért sikerült megnyernünk, mert a végjátékban gólt tudtunk szerezni.