NB III foci - Négy góllal nyert a Ménfőcsanak

A Dunaharaszti otthonában nyertek.
Dunaharaszti MTK-Herold Trans-Ménfőcsanak  0-4 (0-0)
Dunaharaszti, 120 néző. V.: Kátai.

Dunaharaszti: Gyatyel – Honti, Márton, Hajdu (Szalánszki, 57.), Bíró, Farkas (Mészáros, 82.), Micsenkó, Kovács G. (Vitányi, 76.), Gacsal, Mendebaba, Dallos. Edző: Króner Péter.

Ménfőcsanak: Ficsór – Németh L., Kelemen, Gyagya, Füredi, Czanik, Serfőző, Kószás (Németh B., 86.), Kőris (Nagy B., 46.), Koncsag, Böcskei (Szalai Cs., 79.). Edző: Weitner Ádám.

Gsz.: Nagy B., Kószás, Szalai Cs., Serfőző.
Gól nélküli első játékrészt követően a második félidőre egy jobban összeszedett Csanak futott ki a pályára. Az 53. percben Nagy B. lőtt a hálóba (0–1), a 72. percben Serfőző robogott el a jobbszélen, majd a visszapasszolt labdát 16 méterről Kószás lőtte a léc alá. 0–2. A 84. percben szintén Serfőző futott el a jobbszélen, a beadás után Nagy B. lőtt kapura, a kipattanót aztán Szalai lőtte a hálóba. 0–3. A 89. percben Szalai szerzett labdát az ellenfél térfelén, majd remekül Serfőzőhöz passzolt, aki kilőtte a hosszú alsó sarkot. 0–4.

Króner Péter: – Ötven percig partiban voltunk, három helyzetünk is adódott, ezeket kihagytuk és a jobb játékerőt képviselő csapat „bedarált" bennünket.

Weitner Ádám: – Szellemesen, jól futballozva, öt húszéves játékossal a sorainkban is magabiztos sikert arattunk az életéért küzdő Dunaharaszti otthonában.

NB II foci - Vereségével kiesett a Mosonmagyaróvár, nyert a Gyirmót és az ETO

A Csákvártól hazai pályán vereséget szenvedő Mosonmagyaróvár kiesett az NB III-ba. Tovább olvasom