NB III foci - Döntetlent játszott a Ménfőcsanak a Vidivel

Mol Vidi FC II -Herold Trans-Ménfőcsanak  1-1 (0-1)
Székesfehérvár, 100 néző. V.: Horváth M.

Vidi II: Tujvel – Vidal, Zeke, Pápai (Komódi, 62.), Szabó – Hadzic, Horváth (Gyürki, 79.), Tarnóczi (Takács, 56.) – Pratsler, Tamás, Lencsés. Edző: Toldi Gábor.

Ménfőcsanak: Ficsór – Németh L., Kelemen, Gyagya, Füredi – Serfőző (Czanik, 56.), Visy, Németh B. (Koncsag, 62.), Kószás, Nagy (Veres, 73.) – Böcskey. Mb. edző: Németh Miklós.

Gsz.: Pratsler (49.), ill. Serfőző (13.).
Weitner Ádám eltiltása miatt továbbra sem meccselhetett.
Mindkét csapat nagyon jó iramban kezdte a mérkőzést, rengeteg helyzetet dolgoztak ki a csapatok. Az első gólra a 13. percig kellett várni. Nagyot ugratták ki a jobbszélen, ziccerét Tujvel hárította, majd az ezt követő kavalkádban Serfőző volt a helyzet magaslatán és szerezte meg az előnyt a vendégeknek. 0–1. A félidő második felében a hazai fiatalok irányították a játékot, de a szünetre 1–0-ás vendégvezetéssel mentek a felek.
A második játékrész elején a vendégek akarata érvényesült jobban egészen a 49. percig, mikor Pratslert ugratták ki, aki belőtte ziccerét, kihasználva a védők hibáját. 1–1. Egészen a lefújásig temérdek helyzet maradt ki mind a két csapat részéről, így egy meglehetősen hajtós mérkőzésen született döntetlen.

Toldi Gábor: – Nagyon jó mérkőzést játszottunk.

Németh Miklós: – Jó iramú és színvonalas mérkőzésen értékes pontot szereztünk.

Női kosárlabda NB I - Fölényes soproni siker

A címvédő Sopron harminc ponttal nyert az ELTE BEAC Újbuda vendégeként szombaton a női kosárlabda NB… Tovább olvasom