NB II foci - Nyert az ETO, kikapott a Mosonmagyaróvár

Az ETO FC Győr egy góllal nyert a Tiszakécske otthonában.
Duna Aszfalt-Tiszakécske–WKW-ETO FC Győr 0–1 (0–1)
Tiszakécske, 550 néző. V.: Szilágyi S.

Tiszakécske: Molnár M. – Benkó, Ludánszki, Kardos, Sváb – Szabó L. – Kocsis, Huszti (Gréczi, a szünetben), Tölgyesi (Kirchner, 60.), Károly (Oláh, 85.) – Batizi-Pócsi. Vezetőedző: Szabó István.

ETO: Horváth T. – Tóth D., Koszó, Vukaszovics, Kalmár O. – Vaskeba – Kovács K., Múcska (Hidi, 81.), Szimcsó (Szánthó, 59.), Andrics – Lovrencsics B. (Kovac, 76.). Vezetőedző: Herczeg Miklós.

Gsz.: Múcska (36.).

36. perc: Bal oldali szöglet után Múcska talált a tiszakécskei kapuba. 0–1.

Hiába fogadkoztak a hazaiak, hogy megismétlik az őszi bravúrt, akkor ugyanis meglepetésre 1–1-re végeztek Győrben, most azonban az egyenlítésre sem futotta az erejükből. Az ETO ugyanis okosan, türelmesen futballozva begyűjtötte a három pontot, köszönhetően a 18 éves Múcska Viktornak, aki idei első NB II-es mérkőzését győztes góllal tette emlékezetessé.

Szabó István: – Sajnos a csapat nem hozta azt az első félidőben, amit kértem. A második játékrészben átvettük az irányítást, de összességében a játékunk pontatlan volt. Az ETO megérdemelten nyert egy góllal, ennyivel jobb volt.

Herczeg Miklós: – Az első félidő részünkről rendben volt. Szép fokozatosan vettük át a játék irányítását. A gól után pedig azt  játszottuk, amit a jövőben is szeretnénk.  A szünet után a sok fiatallal felálló csapatunkat benyomta a Tiszakécske, de gólhelyzetet így sem tudott ellenünk kialakítani.

Credobus Mosonmagyaróvár–Budaörs 0–1 (0–0)
Mosonmagyaróvár, 300 néző. V.: Zierkelbach.

Mosonmagyaróvár: Somogyi – Kozma, Sziklási, Forgács, Németh Á., Vágó (Bartos, 83.), Zsirai – Kovács Á., (Szabó V., 63.), Nagy I., Eszlátyi – Jelena (Winkler, 63.). Vezetőedző: Király József.

Budaörs: Demjén – Marques, Fényes, Tányéros, Medgyes – Kékesi, Lengyel, Végh (Fodor, 75.) – Stieber (Csobánki, 91.) – Sajbán Máté, Csiki (Sajbán Miklós, 70.). Mb. edző: Márkus Tibor.

Gsz.: Sajbán Máté (80.).

80. perc: Bal oldali beívelés után a hosszú saroknál érkező Sajbán Máté a védőket meg- előzve a kapu bal sarkába emelte a labdát. 0–1.
Az MTE számtalan helyzetet hagyott ki. A hazai csapat jól küzdött, de a szerencsével hadilábon állt, így vereséget szenvedett.

Király József: – A kihagyott helyzetek megbosszulták magukat, ettől függetlenül a játékosok jól küzdöttek, megtettek mindent, dolgozunk tovább.

Márkus Tibor: – Rendkívül nehéz győztes mérkőzésen vagyunk túl. Gratulálok a játékosoknak a győzelemhez.

Megyei foci - Tizenhárom gólt vágott a Győrszentiván a Fertőszentmiklósnak + nyilatkozatok, tabella, videó Kapuvárról