Swietelsky-Soproni VSE–Puskás Akadémia FC 0–2 (0–0)
Sopron, 600  néző. V.: Bogár.

SVSE:   Heinrich – Tóth D., Sifter, Póti, Németh M. (Kapacina, 88.) – Csordás (Erdélyi, 53.), Harangozó, Nagy P. – Eszlátyi, Batizi-Pócsi (Gyürki, 77.), Szabó L. Szakmai igazgató: Supka Attila.
Puskás Akadémia: Hegedűs L. – Csilus, Vanczák, Hegedűs J., Nagy Zs. – Sándor Gy., Gyömbér, Márkvárt – Prosser, Tischler (Lencse, 62.), Szatmári (Szakály, 58.). Vezetőedző: Pintér Attila.

Gsz.:  Márkvárt (83.), Szakály (92.).

36. p: Batizi-Pócsi csípett el egy labdát a 16-oson belül, kicselezte Hegedűs kapust, aki buktatta. A büntetőt Eszlátyi a kapu bal oldala felé rúgta, de Hegedűs kapus bravúrosan szögletre ütötte a labdát.
64. p: Eszlátyi 18 méterről végzett el egy szabadrúgást, lövése után a labda a kapufa bal tövéről a mezőnybe pattant.
83. p: A 16-oson belüli kavarodásnál Márkvárt csapott rá a labdára és 9 méterről a tehetetlen Heinrich mellett a kapu közepébe lőtt. 0–1.
92. p: Szakály a saját térfelén kapott egy kitűnő átadást, s mivel az egész soproni csapat a Puskás Akadémia térfelén tartózkodott, így nyugodtan „begyalogolhatott" a soproni kapuig és a hálóba gurította a labdát. 0–2.

Összességében nagyon jó iramú, helyenként színvonalas mérkőzésen a helyzeteit jobban kihasználó Puskás Akadémia kis szerencsével győzött. A döntetlen jobban megfelelt volna a játék képének.

Supka Attila: – Az első félidő huszadik percétől jól játszottunk, sajnos tizenegyest hibáztunk. A második játékrészben a Puskás Akadémiának nem volt sok lehetősége a gólszerzésre, csapatom nagyon jól játszott. A gólokat sajnos nagy hibákból kaptuk.

Pintér Attila: – Gratulálok a csapatomnak, ha az első félidőben a helyzeteinket kihasználjuk, gólokkal vezethettünk volna. Sok kidolgozott helyzetünkből még mindig kevés gólt rúgtunk, egyszer ennek a sorozatnak vége kell hogy legyen. A hazai soproni együttes nagyon fegyelmezetten, jól játszott.
Páder Vilmos

Credobus-Mosonmagyaróvár–Dorogi FC 0–4 (0–2)
Mosonmagyaróvár, 600 néző. V.: Kovács J. Z.

Mosonmagyaróvár:  Tarczy – Jasarevic, Koszó, Deák, Galambos, Lázár, Bartos (Fekete, 57.), Czár (Mundi, 81.), Schmatovich, Darázs (Katona, 71.), Laki. Vezetőedző: Király József.

Dorog: Demjén – Kővári (Szedlár, 71.), Bora, Csató, Bor, Mészáros (Sitku, 85.), Medgyes, Lénárt, Tóth M., Simon A. (Vígh, 78.). Edző: Németh Szabolcs.

Gsz.: Bora (19.), Medgyes (31.), Simon A. (63., 76.).

19. p: Bor bal oldali szöglete után  Bora zavartalanul fejelt a hálóba. 0–1.
31. p: Egy kényszerítő átadás után Medgyes emelt a bal felső sarokba. 0–2.
63. p: Egy hazaadás után a hazai kapus, Tarczy rosszul találta el a labdát, így az Simon elé került, aki egy igazítás után a jobb felső sarokba lőtt. 0–3.
76. p: Bal oldali szögletrúgást követően Simon kapásból a jobb alsó sarokba vágta a labdát. 0–4.

A hazai csapat az egész mérkőzés során nem találta a Dorog szervezett, taktikus játékának az ellenszerét. A vendégek könyörtelenül kihasználták a hazaiak pontatlan, sok hibával tarkított játékát.

Király József: – Gratulálok az ellenfélnek. A Dorog nagyon szervezetten, taktikusan és jól játszott. Sajnos három gólt ajándékoztunk ellenfelünknek. Ma beleszaladtunk egy komoly vereségbe, innen szép felállni.

Németh Szabolcs: – Elégedett vagyok a csapat teljesítményével, ma nagyon jól játszottunk. Amit az edzéseken gyakoroltunk, azt a játékosaim maximálisan visszaadták.