Győrszentiván, 150 néző. V.: Görög M.

Győrszentiván: Kasza – Hanicz, Kovács L. (Szántó D.), Rubics, Bieder A., Keszthelyi, Sütöri (Orbán A.), Takács P., Szalai Sz. (Leal), Kurucz, Vadász. Edző: Zsédely Attila.

Kapuvár: Kolozsvári – Böcskör Gy. (Böcskör Zs.), Kecskés, Horváth P., Orbán A., Péter D. (Novák), Győrvári, Varga T. (Molnár G.), Horváth R., Molnár Z., Magyar. Edző: Horváth Csaba.

Gsz.: Szalai Sz., Takács P., Leal, Orbán A., ill. Horváth R. (2).
A 4. percben megszerezte a vezetést a vendégcsapat: Horváth R. büntetőből volt eredményes. 0–1. A 23. percben egy bal oldali szabadrúgást követően Szalai Sz. lőtt a hosszú sarokba. 1–1. Az 55. percben Takács P. gyönyörű csellel tisztára játszotta magát, majd szép mozdulattal a kapus mellett a hálóba lőtt. 2–1. A 63. percben nagyot hibázott a hazai védelem és Horváth R. egyenlített. 2–2. A 83. percben Orbán A. felívelését követően Bieder A. remekül fejelte le a labdát Leal elé, aki a kapuba passzolt. 3–2.  A 89. percben egy bedobást követően Orbán A. elé pattant a labda, aki kihasználva a lehetőséget megszerezte csapata negyedik gólját. 4–2.
Jók: mindenki, ill. Orbán A.

Zsédely Attila: – Sokat tettünk azért, hogy a mai meccset ne nyerjük meg, de a végén túlsúlyba kerültek a jó egyéni megoldások. Gratulálok a csapatnak.

Horváth Csaba: – Ismét mi ajándékoztuk oda a három pontot az ellenfelünknek. Ennyi egyéni hibával nem lehet mérkőzést nyerni.
Pék Anita

Öttevény–Bácsa 2–2 (1–1)
Öttevény, 100 néző. V.: Móri.

Öttevény: Molnár M. – Wágenhoffer (Nagy G.), Fuhrmann, Nagy L., Nagy R. (Bognár J.), Vígh, Kovács P., Klement (Kovács S.), Pápai, Horváth B., Nyitrai. Edző: Germán Ferenc.

Bácsa: Ács – Kiss B., Kun, Bokor (Markó), Sárossy (Schofhauser A.), Veller, Nyíregyházky, Bögöly, Sipos M. (Kulcsár Á.), Kalmár, Frikton. Edző: Rozmán László.

Gsz.: Nyitrai, Nagy L., ill. Veller, Kun.
Jó iramú, változatos mérkőzésen mindkét kapu előtt adódtak helyzetek. A csapatok sokat tettek a győzelem érdekében, így reális eredmény született.
Jók: Nyitrai, Pápai, Fuhrmann, ill. Veller, Kalmár, Kun.

Germán Ferenc: – Dicséret illeti a csapatot, mert játékban sokat léptünk előre. Sajnos a kapott gólok előtti hibák két pontunkba kerültek.

Rozmán László: – Jó iramú mérkőzésen, vitatható ítéletek mellett igazságos eredmény született.

Beled–Loland-Nyúl 0–0
Beled, 200 néző. V.: Nedvesi R.

Beled: Kollarics  – Könczöl  (Szemes), Naszádos, Németh R., Torma, Póczik, Németh P., Gábor, Varga D., Nagy Á. (Balassa), Marton (Farkas D.). Edző: Szalka Péter.

Nyúl: Varga I P. – Varga II P. (Németh G.), Kapa Márkó, Töltősi, Kapa Martin, Cserháti B., Varga Zs., Véghelyi, Weiszdorn (Kállai), Visy, Rigó. Edző: Varga Péter.

Ha a hazai csapat kihasználja a gólszerzési lehetőségeit, akkor sima győzelemmel zárhatta volna a mérkőzést.
Jók: Torma, Póczik, Németh R., Naszádos, Németh P., ill. Varga Zs., Kapa Márkó.

Szalka Péter: – A mérkőzés képe alapján abszolút felvettük a harcot az éllovassal. Úgy érzem, hogy nagyobb helyzeteink nekünk voltak és akár meglepetést is szerezhettünk volna.

Varga Péter: – Hiába támadtuk végig a mérkőzést, a harcosabb hazaiak védekezése és a mi gólképtelen játékunk miatt máshogy nem is alakulhatott volna a találkozó.

Hegyeshalom–I. G. Gasket-Rajka 2–1 (2–1)
Hegyeshalom, 200 néző. V.: Ábrahám.

Hegyeshalom: Bári – Csányi (Balogh K.), Dankó, Ujvári, Varga B., Máté G., Hafner (Czuppon), Farkas K., Skoda, Tiba, Glaser. Edző: Menyhárt Dénes.

Rajka: Madácsi  – Zubán, Gálik, Baják, Józsa G. (Batyanek), Willmann, Derdák, Camaj, Szalai Zs., Banyár, Takács R. (Kiss B.). Edző: Cerovsky Péter.

Gsz.: Hafner, Gálik (öngól), ill. Willmann.
Kiállítva: Willmann.
Hajtós, izgalmas mérkőzésen már az első félidőben kialakult a végeredmény. Mindkét csapat végig nyílt sisakkal játszva a győzelemre törekedett, így élvezetes meccset láthatott a közönség.
Jók: Dankó, Tiba, Farkas K., ill. senki.

Menyhárt Dénes: – Szó szerint kiszenvedtük ezt a számunkra nagyon fontos győzelmet. Gratulálok a fiúknak.

Cerovsky Péter: – Gratulálok a hazai csapat győzelméhez.

Fertőszentmiklós–Hédervár 2–1 (1–1)
Fertőszentmiklós, 150 néző. V.: Lukácsi Cs.

Fertőszentmiklós: Mayer – Fábián A. (Ratatics), Keresztes, Ambrus Cs., Orbán B., Kovács Galavics M., Gergácz, Galambos (Mészáros L.), Kungl, Mészáros M. (Horváth I.), Árki. Edző: Dombi László.

Hédervár: Cséfalvai – Jász, Szabados G., Hegyi, Szabados T., Bari, Kiss Á., Molnár Á., Skultéti, Hécz P., Tóth N. (Dániel P.) Edző: Tiba Zoltán.

Gsz.: Árki, Galambos, ill. Tóth N.
Küzdelmes, de alacsony színvonalú mérkőzésen a helyzeteit jobban kihasználó hazai csapat megérdemelten nyert.
Jók: mindenki, ill. Bari, Skultéti.

Dombi László:  – Végig volt hitünk és önbecsülésünk. A lelki dolgokon túltettük magunkat és hosszú idő után újra megérezhettük a győzelem ízét.

Tiba Zoltán: – Harcos mérkőzésen a szerencsésebb csapat nyert.

Lipót-Pékség–Jánossomorja 3–0 (2–0)
Lipót, 300 néző. V.: Zám.

Lipót: Takács N. – Bella, Bieder G., Keszei, Virág (Karácsony), Vadász (Varga B.), Vojnisek, Csete (Póczik), Madarász, Bieder T., Zimonyi. Edző: Horváth Dénes.

Jánossomorja: Tüske – Fettik, Gaál, Tóth I Kristóf, Dudás, Menyhárt (Varga R.), György J., Bánfalvi, Rácz (Borsodi), Soós, Tóth II Kristóf. Edző: Varga Róbert.

Gsz.: Zimonyi (2), Bieder T.
A lipóti csapat az első félidőben támadólag lépett fel, de a Jánossomorja sem állt be védekezni és helyenként szép támadásokat vezetett. A hazaiak ugyan az első félidőben rúgtak két gólt, de a másodikban nyújtottak jobb teljesítményt az elfáradó vendégekkel szemben. A hazai győzelem egy percig sem forgott veszélyben.
Jók: Keszei, Madarász, Zimonyi, Bieder T., Bella, ill. Tüske, Tóth I Kristóf.

Horváth Dénes: – Aki fél a vereségtől, az a győzelembe menekül. Olyan szomszédvárak rangadójára, mint a
Lipót–Jánossomorja, ez különösen igaz.

Varga Róbert: – Semmi különös dolog nem történt, csak a jobb játékerőt képviselő csapat győzött. Talán ha az utolsó huszonöt percben az utolsó passzaink pontosabbak, akkor kozmetikázhattunk volna az eredményen.

WHB-Ménfőcsanak–Gönyű 2–0 (1–0)
Győr-Ménfőcsanak, 250 néző. V.: Bálintfi I.

Ménfőcsanak: Ficsór – Balogh L., Szekeres (Szabó P.), Visy, Papp R., Horváth R., Menyhárt, Nagy Sz., Püspök, Orbán G. (Kertész), Takács T. (Pintér M.). Edző: Mayer János.

Gönyű: Szigony – Tóth R., Végh, Papp T., Kovács M., Kálmán, Kiss Z., Bognár Á., Böcz A., Cseszregi, Sovány. Edző: Kertész Balázs.

Gsz.: Visy, Kertész.
Küzdelmes mérkőzésen egyenlő erők csatáját láthatták a szurkolók. A Gönyű időnként harciasan játszott, de mivel a futballt gólra játsszák, a Ménfőcsanak megérdemelten tartotta otthon a három pontot.
Jók: Visy, Balogh L., Nagy Sz., ill. Kovács M., Végh, Bognár Á.

Mayer János: – Köszönjük a szurkolóinknak, hogy bíztak és még bíznak is bennünk, de nem a mai mérkőzéssel szolgáltunk rá a bizalomra.

Kertész Balázs: – A hazai pályán mindig jól játszó Ménfőcsanak ellen szenvedtünk nem megérdemelt vereséget.

Megyei II. Aranyhal Étterem Győri csoport 10. forduló.
Bőny–Győrzámoly 2-2,
Győrújbarát–Győrújfalu 4-3,
Kóny–Győrasszonyfa 0-3,
Börcs–Kunsziget 0-4,
Koroncó–Pannonhalma 4-2,
Enese–Abda 3-4,
Tét–Kajárpéc 0-4,
Dunaszeg–Nagyszentjános 0-1.

Megyei II. Orchidea Hotel Mosonmagyaróvári csoport 10. forduló.