2019. 02. 22. péntek - Gerzson 1°C | 10°C Még több cikk.

Magyarország - Oroszország 0-3

Az oroszok a kevés helyzetüket gólokra váltották. Storck pedig kísérletezhetett az Andorra elleni meccs előtt.
1. perc

Kezdődik a mérkőzés. Kalmár kap egy medvecsókot egy orosz medvétől.

2. perc

Dzsudzsák 30-ról kapura lövi a szabadrúgást, kicsit mellé megy.

5. perc

Dzsudzsák kap jónak tűnő labdát, azonban nem tudja megszelídíteni... Vaszin tisztázni tud.

8. perc

Stieber elől üti ki a labdát az ötösön a kivetődő Akinfejev.

13. perc

Szépen járatjuk a labdát, Stieber vezeti a kapu felé, aztán lövésre szánja el magát. Akinfejev fogja biztosan a középre tartó labdát.

20. perc

Szmolov a félpályáról vezeti a labdát a tizanhatosig (Kádárt és Márkvártot is kicselezi), a tehetetlen Gulácsi mellett a hosszú alsóba lő az orosz csatár. 0-1

27. perc

Orosz akció végén a hálónkba kerül ismét a labda, de előtte Langot lerántották középen, így kifelé jár a szabadrúgás.

28. perc

Stieber megint megkínálja egy lövéssel az orosz kapust, ezúttal fél méterrel száll fölé a próbálkozása, 22-ről.

30. perc

Eppel esik el a tizenhatoson belül egy ütközés után, a német játékvezető továbbot int.

31. perc

Stieber készíti le a labdát Dzsudzsáknak, aki ballal lő 17-ről. Centikkel megy el a labda a hosszú kapufa mellett. Zobnyin rosszul lép, a térde sérül meg, hordágyon viszik le a pályáról.

40. perc

Szamedov szöglete Eppel hátáról vágódik a kapunkba. 0-2

45+2. perc

Vége az első félidőnek.

46. perc

Kleisz, Vinícius és Sallai érkeznek a magyar csapatba a második félidő elején.

51. perc

Lang fejese a kapufa mellett, az alapvonalon landol. Ez is veszélyes magyar helyzet volt, de sajnos még mindig nem ért gólt.

66. perc

Sallai a kapuval szemben állva 17 méterről a felső léc fölé lő.

70. perc

Balogh Norbert és Kleinheisler László érkezik a magyar válogatottba, Dzsudzsák és Eppel ülnek le a kispadra.

72. perc

Bese kap remek labdát, az ötös vonaláról, kisodródva lőni is tud, egy orosz védő bevetődve tud menteni.

75. perc

Gyurcsó Ádám váltja Stiebert, ez a hatodik magyar csere.

76. perc

Szmolnyikov áll be Szamedov helyére az oroszoknál.

77. perc

Balogh majdnem gólt szerez. A védők mögé Lang gurítja be a labdát, Akinfejev elől Balogh megszerzi azt, és estében még kapura is tudja kanalazni. A gólvonalról vágja ki Dzsihija a labdát.

80. perc

Siskin jön Dzsihija helyére, aki az imént megsérült a mentésben.

82. perc

Gulácsinak kell védenie egy 18-ról megereszett lövést.

86. perc

Balogh lő a kapuba. Kár, hogy lesről.

88. perc

Zsirkov-Taraszov csere az oroszoknál.

89. perc

Kleisz mellett elviszik a labdát, Poloz kapja a passzt, és a bal alsóba lő. 0-3

72. perc

90+1. perc

Noha a negyedik játékvezető két perc hosszabbítást felmutatott, a játékvezető lefújta a meccset.