2019. 02. 17. vasárnap - Donát -1°C | 12°C Még több cikk.

Hibátlan soproni lányok biciklin

Kerékpár - A múlt hét végén a soproni KTM-Erste Leasing mountain bike versenyzői három különböző helyszínen versenyeztek.
A 19. mountain bike és triál-világbajnokságon Olaszországban Prájczer Péter a 16 közé jutásért vívott futamban tizedmásodpercekkel maradt el a továbblépéstől. A soproni kerekes így is legjobb magyarként zárta a szakág küzdelmeit.

A klub legjobb női versenyzői száz százalékkal teljesítettek. A Komlón megrendezett maraton versenyen Simon Emese a 80, Nagy Ágnes a 30 km-es távon utasította maga mögé a mezőnyt. Ezzel jelen pillanatban még mindketten veretlenek a Magyar Kupa-sorozatban. Vámosi Gergő az 50 km-es középtávon győzött.

A Coca-Cola Testébresztő Nyári Sportfesztivál első napján, a Kaposvár melletti Deseda-tó környékén megrendezett extrém hosszú távú viadalon 10 óra alatt a lehető legtöbb kilométert kellett teljesíteniük a résztvevőknek. Ezen Kakas László 212 km-t teljesítve a dobogó harmadik fokára állhatott fel.

Kispályás foci: Óvás alatt a kiesési rangadó