Mi már tudjuk a megyei foci összes eredményét – három küzdelmes döntetlent hozott vasárnap az első osztályban

Hét mérkőzés maradt el a fordulóban.

Duna Takarék Megyei I. osztály

SFAC 1900–Gönyű 5–1
Pannonhalma-Horn–DAC Nádorváros 0–6

Lébény–Csorna 0–10
Carbodent-Vitnyéd–ETO Akadémia 1–2
Abda VVFK-BAU–Üstökös FC Bácsa 1–1
Loland-Nyúl–Hegykő 1–1
Jánossomorja–Gyirmót II 1–1
Győrszentiván–Kapuvár 1–1

Megyei II. o. Aranyhal Étterem Győri csoport

Téti Sokoró–Koroncó 0–2
Győrújfalu–Győrújbarát 5–2
Győrasszonyfa–Kajárpéc-Herold Trans 1–5
Győrzámoly-Bőny 1–5
Kunsziget–Dunaszentpál 2–2
Enese–Rábapatona elmaradt
Dunaszeg–Robo-Tech-Börcs elmaradt

Megyei II. o. Orchidea Hotel Mosonmagyaróvári csoport

Lipót-MITE–Credobus Mosonmagyaróvár II 1–3
Rajka–Levél 9–0
Kimle–Hegyeshalom 2–1
Ré-Zsalu-Bezenye-Dunakiliti 3–4
Mosonszolnok–Halászi 5–0
Hédervár–Máriakálnok elmaradt
Püski–Mosonszentmiklós elmaradt
Darnózseli–Károlyháza elmaradt

Megyei II.o. Soproni csoport

Lövő–Szany 0–5
Iván–Kópháza 0–3
Fertőszentmiklós–Sopronkövesd 9–1
MET-NA-Veszkény–SVSE-GYSEV 2–3
Rábaszentandrás–Répcementi 0–4
Rábapordány–Petőháza 3–2
Nagycenk–Bősárkány 3–3

Megyei III. o. Pálya-Vasút Győri A csoport

Veszprémvarsány–Győrság 4–2
Ásványráró–Töltéstava 7–0
Bakonyszentkirály–Wunderbar-Pázmándfalu 3–0
Csikvánd–Mecsér 2–2
Rábacsécsény–Gyarmat 5–1
Mezőörs–Bajcs 2–1
Felpéc–Szilver-Fer-Pér 1–0
Tényő–Sokorópátka 6–1

Megyei III. o. BarBár Pub Győri B csoport

Ikrény-Bőny II 7–2
Győri Cápák–LBW-Nyúl II 0–9
Bakonyszentlászló–Táp 1–2
Bácsa II–Vámosszabadi 6–2
Győrszemere-Gyömöre 1–8
Rábaszentmihály–Mindszentpuszta elmaradt

Megyei III. o. Mosonmagyaróvári csoport

Győrújfalu II–Hotel Lajta Park 2–4
Győrladamér–Öttevény 2–1
Győrsövényház–Győrzámoly II 2–1
Várbalog–Kimle II 6–0
Újrónafő–Lipót–MITE II 4–2
Dunasziget–Mosonszentmiklós II elmaradt

Megyei III. o. Csornai csoport

Szil–Rábatamási 1–3
Beled–Markotabödöge 5–1
Osli–Himod 0–4
Rábakecöl–Bogyoszló 4–5
Bágyogszovát–Farád 2–5
Jobaháza–Egyed 2–2
Vág–Mihályi 2–0
Kóny–Kisfalud 1–5

Megyei III. o. Soproni A csoport

Csapod–Ágfalva 0–0
Tercia-Fertőendréd–Harka 1–0 .
Nagylózs–Fertőrákos 6–0
Fertőd–Egyházasfalu 0–1

Megyei III. o. Soproni B csoport

Fertőszéplak-Áder Bau–Újkér 7–0
Balf–Sopronhorpács-Mészáros SE 2–5
TITA-Agyagosszergény–Zsira 0–3
Pereszteg–Répcevis 2–6

Hozzászólások