Református szolgálat

2022.09.16. 19:00

Bemutatkoznak az új lelkipásztorok a Soproni Kálvin Kör rendezvényén

kisalfold.hu

A Soproni Kálvin Kör rendezvényén szeptember 20-án, kedden 18 órakor a Soproni Református Egyházközség templomában (Deák tér 2.) "Kárpátaljáról az Alpokaljáig" mottóval Barta Zsolt és Barta Lívia lelkipásztorok mutatkoznak be. 

Dr. Barta Zsolt - Maller Kálmán (1929˗1954), Balogh Gábor (1954˗1983) és dr. Vladár Gábor (1983˗2022) után - a Soproni Református Egyházközség negyedik megválasztott református lelkésze. A 70. életévét betöltő Vladár Gábor augusztus 7-ei búcsú-istentisztelete után egy héttel vette át megbízólevelét. Felesége, Barta Lívia lelkésznő ugyanettől a naptól beosztott lelkészi minőségben dolgozik az egyházközségben. Négy gyermekükkel érkeztek Sopronba. Kötetlen bemutatkozó előadásukra várják a gyülekezeti tagokat, valamint az érdeklődő soproni és a Sopron környéki polgárokat. 
 

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a kisalfold.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a kisalfold.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában