250 éve áldották meg

2022.02.09. 11:00

Templomi ünnepre készül Bágyogszovát

kisalfold.hu

A bágyogi egyházközség hívei idén ünneplik templomuk megáldásának 250. évfordulóját. Az egyházközség készül az ünnepségre és ehhez kapcsolódóan szeretnének minél több emléket összegyűjteni a templom múltjáról. Elsősorban fényképeket gyűjtenek és várják a helyiek felajánlásait. Akinek van a birtokában a bágyogi templomot megörökítő felvétel, juttassa el Kurcsics Árpádhoz, az egyházközség kántorához.

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a kisalfold.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a kisalfold.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában