Róluk írtuk

Keresés a cikkben szereplő gyorslinkek szerint:

122 találat Ambros Martín névre

2018.05.13. 21:29

Bajnokok Ligája győztes az Audi ETO: Kiss Éva bravúr a végén - Audi ETO-Vardar Szkopje 27-26 - FOTÓK

Megvédte címét a Győri Audi ETO KC a női kézilabda Bajnokok Ligájában.A döntőben hosszabbításban 27-26-ra legyőzte a macedón Vardar Szkopje együttesét.

2017.11.14. 06:14

Visszatérhet az Audi ETO-ba Heidi Löke

Bartha Csaba, a klub elnöke elmondta, már fel is vették a kapcsolatot Lökével, de vele együtt négy-öt alternatívájuk is van.

2016.04.09. 19:52

Női kézilabda BL: óriási győzelemmel négy között az Audi-ETO - fotók

A Bajnokok Ligája-negyeddöntő visszavágóján is remekül játszott az ETO, ezúttal 40-23-ra győzött a Ferencváros ellen.

2016.03.30. 20:32

Az Audi ETO az utolsó percben mentett pontot Dunaújvárosban - fotó

A nagy iramú, sok hibával tarkított meccsen szinte végig rohant az Audi ETO az eredmény után, de a találkozón végül igazságosnak mondható döntetlen született.

2016.01.17. 17:56

Női kézi BL: Sima Audi-ETO győzelem Svédországban

Magabiztos játékkal, könnyed 26-18-os győzelmet aratott a Győri Audi-ETO együttese az IK Savehof otthonában.

2016.01.12. 07:34

Női kézi NB I: rendkívül nehezen, de nyert az Audi-ETO - fotók

Szoros mérkőzésen, 27-26-ra győzött hazai pályán a Győri Audi-ETO együttese az Érd ellen. A zöld-fehéreknél Alstad nyolc gólt szerzett.

2015.09.02. 06:31

Tizenegy góllal győzött az Audi ETO a Fehérvár otthonában

Szerdán kezdődött a női NB I-es bajnokság. Fehérvár KC - Győri Audi ETO KC 20-31.

2015.08.29. 21:37

Szuperkupa győztes az Audi ETO - fotók

Ferencváros elleni 29-24-es győzelme után Szuperkupa győztes a Győri Audi-ETO. A férfiaknál a Veszprém a Szeged csapata ellen diadalmaskodott.

2015.08.25. 08:49

Kézilabda - Audi ETO főpróba az Érd ellen

Kedden 17 órakor az Audi-arénában az Érd ellen lép pályára felkészülési mérkőzésen az Audi-ETO.