Riói olimpia 2016

2016.07.25. 22:00

2 hétre megfordul a nappal és az éj: íme a 2016-os riói olimpia teljes programja!

A XXXI. nyári olimpia megnyitó ünnepségére jövő pénteken kerül sor, de a versenyek, pontosabban a labdarúgótorna mérkőzései már két nappal korábban, szerdán elkezdődnek.

Munkatársunktól

Augusztus 3., szerda

LABDARÚGÁS (Olimpiai Stadion, Itaquera Arena, Mineirao - Rio de Janeiro, Sao Paulo, Belo Horizonte)

18.00-23.00 (13.00-18.00): női csoportmérkőzések (Svédo.-Dél-Afrika, Brazília-Kína)

20.00-01.00 (15.00-20.00): női csoportmérkőzések (Kanada-Ausztrália, Zimbabwe-Németo.)

00.00-05.00 (19.00-00.00): női csoportmérkőzések (USA-Új-Zéland, Franciao.-Kolumbia)

Augusztus 4., csütörtök

LABDARÚGÁS (Mané Garrincha Nemzeti Stadion, Olimpiai Stadion, Fonte Nova Arena, Amazonia Arena - Brazíliaváros, Rio de Janeiro, Salvador de Bahía, Manaus)

18.00-23.00 (13.00-18.00): férfi csoportmérkőzések (Irak-Dánia, Brazília-Dél-Afrika)

20.00-01.00 (15.00-20.00): férfi csoportmérkőzések (Honduras-Algéria, Portugália-Argentína)

22.00-03.00 (17.00-22.00): férfi csoportmérkőzések (Mexikó-Németo., Fidzsi-szigetek-Korea)

23.00-05.00 (18.00-23.00): férfi csoportmérkőzések (Svédo.-Kolumbia, Nigéria-Japán)

Augusztus 5., péntek

ÍJÁSZAT (Szambasétány)

14.00-16.00 (09.00-11.00): férfi egyéni rangsoroló

18.00-20.00 (13.00-15.00): női egyéni rangsoroló

 

MEGNYITÓ ÜNNEPSÉG (Maracana Stadion) 01.00-05.00 (20.00-24.00)

 

Augusztus 6., szombat (éremosztás 12 számban)

EVEZÉS (Rodrigo de Freitas Lagúna)

13.30-18.10 (08.30-13.10): előfutamok - férfi egypár, női egypár, férfi kormányos nélküli kettes, női kétpár, férfi kétpár, férfi könnyűsúlyú négyes, férfi négypár, női négypár

 

SPORTLÖVÉSZET (Olimpiai Sportlövőközpont)

2 13.30-14.20 (08.30-09.20): női légpuska, alapverseny, 40 lövés

15.30-16.00 (10.30-11.00): NŐI LÉGPUSKA, DÖNTŐ

18.00-19.15 (13.00-14.15): férfi légpisztoly, alapverseny, 60 lövés

20.30-21.00 (15.30-16.00): FÉRFI LÉGPISZTOLY DÖNTŐ

 

ASZTALITENISZ (Riocentro - 3-as Pavilon)

14.00-17.45 (09.00-12.45): női egyes, férfi egyes selejtező, női egyes első forduló

19.30-22.30 (14.30-17.30): női egyes, férfi egyes 1. forduló

VASÁRNAP 00.00-03.00 (19.00-22.00): férfi egyes 1. forduló, női egyes 2. forduló

 

ÍJÁSZAT (Szambasétány)

1 14.00-17.20 (09.00-12.20): férfi csapatverseny, nyolcaddöntő

19.00-22.30 (14.00-17.30): FÉRFI CSAPATVERSENY, negyeddöntő, elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

 

VÍVÁS (3-as Karióka Aréna)

14.00-19.05 (09.00-14.05): női párbajtőr egyéni a negyeddöntőig

21.00-23.05 (16.00-18.05): NŐI PÁRBAJTŐR EGYÉNI elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

 

VÍZILABDA (Maria Lenk Uszoda)

férfi csoportmérkőzés, 1. forduló: A csoport

14.00-15.20 (09.00-10.20): MAGYARORSZÁG-Szerbia

18.00-19.20 (13.00-14.20): Görögország-Japán

VASÁRNAP 01.50-03-10 (20.50-22.10): Brazília-Ausztrália

B csoport: 15.20-16.40 (10.20-11.40): Egyesült Államok-Horvátország

16.40-18.00 (11.40-13.00): Spanyolország-Olaszország

VASÁRNAP 00.30-01.50 (19.30-20.50): Franciaország-Montenegró

 

KÉZILABDA (Jövő Aréna)

14.30-04.20 (09.30-23.20): női csoportmérkőzések (Norvégia-Brazília, Hollandia-Franciao., Oroszo.-Korea, Románia-Angola, Svédo.-Argentína)

 

ORSZÁGÚTI KERÉKPÁR (Copacabana Erőd)

14.30-21.10 (09.30-16.10): FÉRFI ORSZÁGÚTI MEZŐNYVERSENY

 

RÖPLABDA (Maracanazinho Csarnok)

14.30-05.20 (09.30-00.20): női csoportmérkőzések

 

CSELGÁNCS (2-es Karióka Aréna)

15.00-18.00 (10.00-13.00): női 48 kg és férfi 60 kg, előcsatározások, negyeddöntő

20.30-22.40 (15.30-17.40): NŐI 48 KG ÉS FÉRFI 60 KG, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

 

GYEPLABDA (Olimpiai Gyeplabdaközpont)

15.00-00.45 (10.00-19.45): férfi csoportmérkőzések

22.00-03.15 (17.00-22.15): női csoportmérkőzések

 

LOVASSPORT (Olimpiai Lovasközpont)

15.00-21.00 (10.00-16.00): lovastusa, egyéni és csapatverseny - díjlovaglás 1. nap

 

STRANDRÖPLABDA (Strandröplabda Aréna)

15.00-05.50 (10.00-00.50): női és férfi selejtező

 

TORNA (Rio Olimpiai Aréna)

15.30-02.00 (10.30-21.00): férfi selejtező

 

TENISZ (Olimpiai Teniszközpont)

15.45-04.00 (10.45-23.00): férfi egyes, női egyes, férfi páros, női páros 1. forduló

 

ÖKÖLVÍVÁS (Riocentro - 6-os Pavilon)

16.00-18.15 (11.00-13.15): férfi 49, 60 és 81 kg mérkőzések a 32 között, férfi 91 kg nyolcaddöntő

22.00-00.15 (17.00-19.15): férfi 49, 60 és 81 kg mérkőzések a 32 között, férfi 91 kg nyolcaddöntő

 

RÖGBI (Deodoro Stadion)

16.00-24.00 (11.00-19.00): női csoportmérkőzések

 

KOSÁRLABDA (Ifjúság Aréna, 1-es Karióka Aréna)

17.00-02.30 (12.00-21.30): női csoportmérkőzések ( Töröko.-Franciao, Kína-Kanada,

Brazília-Ausztrália, Fehéroroszo.-Japán)

19.15-05.15 (14.15-00.15): férfi csoportmérkőzések (Ausztrália-Franciao., Kína-USA, Venezuela-Szerbia)

 

ÚSZÁS (Olimpiai Uszoda)

18.00-20.30 (13.00-15.30)

előfutamok

férfiak: 400 m vegyes, 400 m gyors, 100 m mell

nők: 100 m pillangó, 400 m vegyes, 4x100 m gyorsváltó

VASÁRNAP 03.00-04.55 (22.00-23.55): elődöntők

döntők

férfiak: 400 M VEGYES DÖNTŐ, 400 M GYORS DÖNTŐ, 100 m mell elődöntő

nők: 100 m pillangó elődöntő, 400 M VEGYES DÖNTŐ, 4X100 M GYORSVÁLTÓ DÖNTŐ

 

LABDARÚGÁS (Itaquera Arena, Mineirao, Olimpiai Stadion - Sao Paulo, Belo Horizonte, Rio de Janeiro)

20.00-05.00 (15.00-24.00): női csoportmérkőzések (Kanada-Zimbabwe, Németo.-Ausztrália, USA-Franciao., Columbia-Új-Zéland, Dél-Afrika-Kína)

 

SÚLYEMELÉS (Riocentro - 2-es Pavilon)

VASÁRNAP 00.00-01.40 (19.00-20.40): NŐI 48 KG

Augusztus 7., vasárnap (éremosztás 14 számban)

EVEZÉS (Rodrigo de Freitas Lagúna)

13.30-17.30 (08.30-12.30)

reményfutamok férfi egypár, női egypár, férfi kormányos nélküli kettes, női kétpár, férfi kétpár, férfi könnyűsúlyú négyes

előfutamok női kormányos nélküli kettes, női könnyűsúlyú kétpár, férfi könnyűsúlyú kétpár, férfi négyes

 

ASZTALITENISZ (Riocentro - 3-as Pavilon)

14.00-21.30 (09.00-16.30): női és férfi egyes 2. forduló

23.00-03.00 (18.00-22.00): női és férfi egyes 3. forduló

 

ÍJÁSZAT (Szambasétány)

14.00-15.40 (09.00-10.40): női csapatverseny, nyolcaddöntő

19.00-22.30 (14.00-17.30): NŐI CSAPATVERSENY, negyeddöntő, elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

 

SPORTLÖVÉSZET (Olimpiai Sportlövőközpont)

14.00-14.50 (09.00-09.50): női légpisztoly, alapverseny, 40 lövés

16.00-16.30 (11.00-11.30): NŐI LÉGPISZTOLY, DÖNTŐ

14.00-18.00 (09.00-13.00): női trap, alapverseny, 75 lövés

14.30-19.00 (09.30-14.00): férfi trap, alapverseny, 1. nap, 75 lövés

20.00-21.00 (15.00-16.00): NŐI TRAP DÖNTŐ

 

VÍVÁS (3-as Karióka Aréna)

14.00-19.05 (09.00-14.05): férfi tőr egyéni a negyeddöntőig

21.00-23.05 (16.00-18.05): FÉRFI TŐR EGYÉNI elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

 

KÉZILABDA (Jövő Aréna)

14.30-04.20 (09.30-23.20): férfi csoportmérkőzések (Horváto.-Katar, Svédo.-Németo., Dánia-Argentína, Lengyelo.-Brazília, Franciao.-Tunézia, Szlovénia-Egyiptom)

 

RÖPLABDA (Maracanazinho Csarnok)

14.30-05.20 (09.30-00.20): férfi csoportmérkőzések

 

TORNA (Rio Olimpiai Aréna)

14.45-03.00 (9.45-22.00): női selejtező

 

CSELGÁNCS (2-es Karióka Aréna)

15.00-18.00 (10.00-13.00): női 52 kg és férfi 66 kg, előcsatározások, negyeddöntő

20.30-22.40 (15.30-17.40): NŐI 52 KG ÉS FÉRFI 66 KG, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

 

GYEPLABDA (Olimpiai Gyeplabdaközpont)

15.00-20.15 (10.00-15.15): női csoportmérkőzések

22.00-03.15 (17.00-22.15): férfi csoportmérkőzések

 

LOVASSPORT (Olimpiai Lovasközpont)

15.00-21.00 (10.00-16.00): lovastusa, egyéni és csapatverseny - díjlovaglás 2. nap

 

SÚLYEMELÉS (Riocentro - 2-es Pavilon)

15.00-19.00 (10.00-14.00): férfi 56 kg B csoport, női 53 kg B csoport

20.30-22.10 (15.30-17.10): NŐI 53 KG A CSOPORT

HÉTFŐ 00.00-01.40 (19.00-20.40): FÉRFI 56 KG A CSOPORT

 

STRANDRÖPLABDA (Strandröplabda Aréna)

15.00-05.50 (10.00-00.50): női és férfi selejtező

 

TENISZ (Olimpiai Teniszközpont)

15.45-04.00 (10.45-23.00): férfi egyes, női egyes, férfi páros, női páros 1. forduló

 

ÖKÖLVÍVÁS (Riocentro - 6-os Pavilon)

16.00-19.00 (11.00-13.30): férfi 60, 69 és 81 kg mérkőzések a 32 között

22.00-00.30 (17.00-19.30): férfi 60, 69 és 81 kg mérkőzések a 32 között

 

RÖGBI (Deodoro Stadion)

16.00-19.00 (11.00-14.00): női csoportmérkőzések

21.00-24.00 (16.00-19.00): női mérkőzések a 9-12. helyért, negyeddöntő

 

KOSÁRLABDA (Ifjúság Aréna, 1-es Karióka Aréna)

17.00-02.30 (12.00-21.30): női csoportmérkőzések (USA-Szenegál, Szerbia-Spanyolo., Ausztrália-Töröko.)

19.15-05.15 (14.15-00.15): férfi csoportmérkőzések (Brazília-Litvánia, Horváto.-Spanyolo., Nigéria-Argentína)

 

KAJAK-KENU, SZLALOM (Szlalomkajak Stadion)

17.30-21.10 (12.30-16.10): férfi C-1 és K-1 előfutamok

 

ORSZÁGÚTI KERÉKPÁR (Copacabana Erőd)

17.30-21.10 (12.30-16.10): NŐI ORSZÁGÚTI MEZŐNYVERSENY

 

LABDARÚGÁS (Amazonia Arena, Olimpiai Stadion, Fonte Nova Arena, Mané Garrincha Stadion - Manaus, Rio de Janeiro, Salvador de Bahía, Brazíliaváros)

18.00-05.00 (13.00-24.00): férfi csoportmérkőzések (Fidzsi-szigetek-Mexikó, Németo.-Korea, Honduras-Portugália, Argentína-Algéria, Svédo.-Nigéria, Japán-Kolumbia)

 

ÚSZÁS (Olimpiai Uszoda)

18.00-20.20 (13.00-15.20)

előfutamok

férfiak: 200 m gyors, 100 m hát, 4x100 m gyorsváltó

nők: 100 m hát, 100 m mell, 400 m gyors

HÉTFŐ 03.00-05.15 (22.00-00.15): elődöntők

döntők

férfiak: 200 m gyors elődöntő, 100 M MELL DÖNTŐ, 100 m hát elődöntő, 4X100 M GYORSVÁLTÓ DÖNTŐ

nők: 100 M PILLANGÓ DÖNTŐ, 100 m mell elődöntő, 400 M GYORS DÖNTŐ, 100 m hát elődöntő

 

MŰUGRÁS (Maria Lenk Uszoda)

21.00-22.00 (16.00-17.00): NŐI 3 M-ES SZINKRONMŰUGRÁS

Augusztus 8., hétfő (éremosztás 14 számban)

EVEZÉS (Rodrigo de Freitas Lagúna)

13.30-16.10 (08.30-11.10): alsóági középfutamok E/F - férfi és női egypár, reményfutamok - női kormányos nélküli kettes, női könnyűsúlyú kétpár, férfi könnyűsúlyú kétpár, női négypár, férfi négypár, férfi négyes, előfutamok - női nyolcas, férfi nyolcas

 

ÍJÁSZAT (Szambasétány)

14.00-22.40 (09.00-17.40): férfi és női egyéni, 32-es és 16-os tábla

 

SPORTLÖVÉSZET (Olimpiai Sportlövőközpont)

14.00-15.15 (09.00-10.15): férfi légpuska, alapverseny, 60 lövés

17.00-17.30 (12.00-12.30): FÉRFI LÉGPUSKA, DÖNTŐ

14.30-17.30 (09.30-12.30): férfi trap, alapverseny, 2. nap 50 lövés

20.00-21.00 (15.00-16.00): FÉRFI TRAP, DÖNTŐ

 

VÍVÁS (3-as Karióka Aréna)

14.00-17.55 (09.00-12.55): női kard egyéni a negyeddöntőig

21.00-23.00 (16.00-18.00): NŐI KARD EGYÉNI elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

 

VÍZILABDA (Maria Lenk Uszoda)

férfi csoportmérkőzések, 2. forduló

A csoport: 14.00-15.20 (09.00-10.20): Szerbia-Görögország 18.00-19.20 (13.00-14.20): MAGYARORSZÁG-Ausztrália KEDD 00.30-01.50 (19.30-20.50): Japán-Brazília

B csoport: 15.20-16.40 (10.20-11.40): Olaszország-Franciaország 16.40-18.00 (11.40-13.00): Egyesült Államok-Spanyolország KEDD 01.50-03.10 (20.50-22.10): Horvátország-Montenegró

 

KÉZILABDA (Jövő Aréna)

14.30-04.20 (09.30-23.20): női csoportmérkőzések (Korea-Svédo., Franciao.-Oroszo., Spanyolo.-Norvégia, Brazília-Románia, Argentína-Hollandia, Angola-Montenegro)

 

RÖPLABDA (Maracanazinho Csarnok)

14.30-05.20 (09.30-00.20): női csoportmérkőzések

 

ASZTALITENISZ (Riocentro - 3-as Pavilon)

15.00-19.00 (10.00-14.00): női és férfi egyes 3. forduló

21.00-03.30 (16.00-22.30): női és férfi egyes 4. forduló

 

CSELGÁNCS (2-es Karióka Aréna)

15.00-18.00 (10.00-13.00): női 57 kg és férfi 73 kg, előcsatározások, negyeddöntő

20.30-22.40 (15.30-17.40): NŐI 57 KG ÉS FÉRFI 73 KG, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

 

GYEPLABDA (Olimpiai Gyeplabdaközpont)

15.00-20.15 (10.00-15.15): férfi és női csoportmérkőzés

22.00-03.15 (17.00-22.15): női csoportmérkőzések

 

STRANDRÖPLABDA (Strandröplabda Aréna)

15.00-05.50 (10.00-00.50): női és férfi selejtező

 

SÚLYEMELÉS (Riocentro - 2-es Pavilon)

15.00-19.00 (10.00-14.00): férfi 62 kg B csoport, női 58 kg B csoport

20.30-22.10 (15.30-17.10): NŐI 58 KG A CSOPORT

KEDD 00.00-01.40 (19.00-20.40): FÉRFI 62 KG A CSOPORT

 

TENISZ (Olimpiai Teniszközpont)

15.45-04.00 (10.45-23.00): férfi egyes, női egyes, férfi páros, női páros 2. forduló

 

LOVASSPORT (Olimpiai Lovasközpont)

16.00-20.00 (10.00-15.00): lovastusa, egyéni és csapatverseny - tereplovaglás

 

ÖKÖLVÍVÁS (Riocentro - 6-os Pavilon)

16.00-18.15 (11.00-14.00): férfi 49, 69 és 75 kg mérkőzések a 32 között, férfi 91 kg nyolcaddöntő

22.00-01.00 (17.00-20.00): férfi 49, 69 és 75 kg mérkőzések a 32 között, férfi 91 kg nyolcaddöntő

 

KOSÁRLABDA (Ifjúság Aréna, 1-es Karióka Aréna)

17.00-02.30 (12.00-21.30): női csoportmérkőzések (Spanyolo.-USA, Kanada-Szerbia, Japán-Brazília, Szenegál-Kína)

19.15-05.15 (14.15-00.15): férfi csoportmérkőzések (Szerbia-Ausztrália, USA-Venezuela, Franciao.-Kína)


KAJAK-KENU, SZLALOM (Szlalomkajak Stadion)

17.30-21.00 (12.30-16.00): férfi C-2 és női K-1 előfutamok

 

RÖGBI (Deodoro Stadion)

17.30-19.30 (12.30-14.30): női mérkőzések a 11. helyért, a 9. helyért, az 5-8. helyért

19.30-20.30 (14.30-15.30): női elődöntő

22.30-23.30 (17.30-18.30): női mérkőzések a 7. és az 5. helyért

23.30-00.30 (18.30-19.30): bronzmérkőzés, DÖNTŐ

 

ÚSZÁS (Olimpiai Uszoda)

18.00-19.15 (13.00-14.15)

előfutamok

férfiak: 200 m pillangó - nők: 200 m gyors, 200 m vegyes

KEDD 03.00-05.00 (22.00-24.00): elődöntők, döntők

férfiak: 200 M GYORS DÖNTŐ, 100 M HÁT DÖNTŐ, 200 m pillangó elődöntő

nők: 200 m gyors elődöntő, 100 M HÁT DÖNTŐ, 100 M MELL DÖNTŐ, 200 m vegyes elődöntő

 

VITORLÁZÁS (Dicsőség Jachtkikötő)

18.00-20.40 (13.00-15.40): női és férfi szörf 1., 2., 3. futam, férfi és női Laser 1., 2. futam

 

MŰUGRÁS (Maria Lenk Uszoda)

21.00-22.00 (16.00-17.00): FÉRFI SZINKRONTORONYUGRÁS TORNA (Rio Olimpiai Aréna)

21.00-23.40 (16.00-18.40): FÉRFI CSAPATVERSENY

Augusztus 9., kedd (éremosztás 15 számban)

EVEZÉS (Rodrigo de Freitas Lagúna)

13.30-16.50 (08.30-11.50): negyeddöntők - férfi és női egypár, középfutamok - férfi kormányos nélküli kettes, női kétpár, férfi kétpár, férfi könnyűsúlyú négyes, alsóági középfutamok C/D - női könnyűsúlyú kétpár, férfi könnyűsúlyú kétpár

 

ÍJÁSZAT (Szambasétány)

14.00-22.40 (09.00-17.40): férfi és női egyéni, 32-es és 16-os tábla

 

SPORTLÖVÉSZET (Olimpiai Sportlövőközpont)

14.00-16.30 (9.00-11.30): női sportpisztoly, 25 m, alapverseny, 30 pontlövés

17.00-19.00 (12.00-14.00): női sportpisztoly, 25 m, alapverseny, 30 gyorslövés

20.30-21.15 (15.30-16.15): NŐI SPORTPISZTOLY, 25 M, DÖNTŐ

 

VÍVÁS (3-as Karióka Aréna)

14.00-19.05 (09.00-14.05): férfi párbajtőr egyéni a negyeddöntőig

21.00-23.05 (16.00-18.05): FÉRFI PÁRBAJTŐR EGYÉNI elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

 

KÉZILABDA (Jövő Aréna)

14.30-04.20 (09.30-23.20): férfi csoportmérkőzések (Katar-Franciao., Németo.-Lengyelo., Tunézia-Dánia, Brazília-Szlovénia, Egyiptom-Svédo., Argentína-Horváto.)

 

RÖPLABDA (Maracanazinho Csarnok)

14.30-05.20 (09.30-00.20): férfi csoportmérkőzések

 

ASZTALITENISZ (Riocentro - 3-as Pavilon)

15.00-19.00 (10.00-14.00): női egyes negyeddöntő

21.00-03.30 (16.00-22.30): férfi egyes negyeddöntő

 

CSELGÁNCS (2-es Karióka Aréna)

15.00-18.00 (10.00-13.00): női 63 kg és férfi 81 kg, előcsatározások, negyeddöntő

20.30-22.40 (15.30-17.40): NŐI 63 KG ÉS FÉRFI 81 KG, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

 

GYEPLABDA (Olimpiai Gyeplabdaközpont)

15.00-03.15 (10.00-22.15): férfi csoportmérkőzések

 

LOVASSPORT (Olimpiai Lovasközpont)

15.00-17.00 (10.00-12.00): LOVASTUSA, CSAPATVERSENY - DÍJUGRATÁS

19.00-20.00 (14.00-15.00): LOVASTUSA, EGYÉNI VERSENY - DÍJUGRATÁS

 

STRANDRÖPLABDA (Strandröplabda Aréna)

15.00-05.50 (10.00-00.50): női és férfi selejtező

 

SÚLYEMELÉS (Riocentro - 2-es Pavilon)

15.00-19.00 (10.00-14.00): férfi 69 kg B csoport, női 63 kg B csoport

20.30-22.10 (15.30-17.10): NŐI 63 KG A CSOPORT

SZERDA 00.00-01.40 (19.00-20.40): FÉRFI 69 KG A CSOPORT

 

VÍZILABDA (Maria Lenk Uszoda)

női csoportmérkőzések, 1. forduló

A csoport: 15.20-16.40 (10.20-11.40): Olaszország-Brazília 18.00-19.20 (13.00-14.20): Oroszország-Ausztrália

B csoport: 14.00-15.20 (09.00-10.20): MAGYARORSZÁG-Kína 16.40-18.00 (11.40-13.00): Spanyolország-Egyesült Államok

 

TENISZ (Olimpiai Teniszközpont)

15.45-04.00 (10.45-23.00): férfi egyes 2. forduló, női egyes 3. forduló, férfi páros negyeddöntő, női páros 2. forduló/negyeddöntő

 

ÖKÖLVÍVÁS (Riocentro - 6-os Pavilon)

16.00-18.15 (11.00-13.15): férfi 60 és +91 kg nyolcaddöntő, férfi 75 kg mérkőzések a 32 között

22.00-00.15 (17.00-19.15): férfi 60 és +91 kg nyolcaddöntő, férfi 75 kg mérkőzések a 32 között

 

RÖGBI (Deodoro Stadion)

16.00-24.00 (11.00-19.00): férfi csoportmérkőzések

 

KOSÁRLABDA (Ifjúság Aréna, 1-es Karióka Aréna)

17.15-00.30 (12.15-19.30): női csoportmérkőzések (Ausztrália-Franciao., Brazília-Fehéroroszo., Töröko.-Japán)

19.15-05.15 (14.15-00.15): férfi csoportmérkőzések (Spanyolo.-Brazília, Litvánia-Nigéria, Argentína-Horváto.)

 

LABDARÚGÁS (Mané Garrincha Stadion, Fonte Nova Arena, Amazonia Arena - Brazíliaváros, Salvado de Bahía, Manaus)

21.00-05.00 (16.00-24.00): női csoportmérkőzések

 

ÚSZÁS (Olimpiai Uszoda)

18.00-19.40 (13.00-14.40): előfutamok

férfiak: 100 m gyors, 200 m mell, 4x200 m gyorsváltó

nők: 200 m pillangó

SZERDA 03.00-04.45 (22.00-23.45): elődöntők, döntők

férfiak: 100 m gyors elődöntő, 200 M PILLANGÓ DÖNTŐ, 200 mell elődöntő, 4X200 M GYORSVÁLTÓ DÖNTŐ

nők: 200 M GYORS DÖNTŐ, 200 m pillangó elődöntő, 200 M VEGYES DÖNTŐ

 

VITORLÁZÁS (Dicsőség Jachtkikötő)

18.00-20.40 (13.00-15.40): női és férfi szörf 4., 5., 6. futam, női és férfi Laser 3., 4. futam, Finndingi 1., 2. futam

 

KAJAK-KENU, SZLALOM (Szlalomkajak Stadion)

18.30-20.40 (13.30-15.40): FÉRFI C-1 elődöntő, DÖNTŐ

 

MŰUGRÁS (Maria Lenk Uszoda)

21.00-22.00 (16.00-17.00): NŐI SZINKRONTORONYUGRÁS

 

TORNA (Rio Olimpiai Aréna)

21.00-22.55 (16.00-17.55): NŐI CSAPATVERSENY

Augusztus 10., szerda (éremosztás 20 számban)

EVEZÉS (Rodrigo de Freitas Lagúna)

13.30-17.50 (08.30-12.50) - középfutamok: női kormányos nélküli kettes, női könnyűsúlyú kétpár, férfi négyes, férfi könnyűsúlyú kétpár - reményfutamok: női nyolcas, férfi nyolcas - döntők: FÉRFI NÉGYPÁR, NŐI NÉGYPÁR, férfi négypár B - alsóági középfutamok: férfi egypár C/D, női egypár C/D - alsóági döntők: női könnyűsúlyú kétpár D, C, férfi könnyűsúlyú kétpár D, C, női kormányos nélküli kettes C

 

VÍVÁS (3-as Karióka Aréna)

13.30-21.00 (08.30-16.00): női tőr egyéni és férfi kard egyéni a negyeddöntőig

22.30-02.10 (17.30-21.10): NŐI TŐR EGYÉNI ÉS FÉRFI KARD EGYÉNI elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

 

ÍJÁSZAT (Szambasétány)

14.00-24.00 (09.00-19.00): férfi és női egyéni, 32-es és 16-os tábla

 

SPORTLÖVÉSZET (Olimpiai Sportlövőközpont)

14.00-15.30 (9.00-10.30): férfi szabadpisztoly, 50 m, alapverseny, 60 lövés

17.00-17.30 (12.00-12.30): FÉRFI SZABADPISZTOLY, 50 M, DÖNTŐ

14.00-18.30 (09.00-13.30): férfi duplatrap, alapverseny, 150 lövés

20.00-21.00 (15.00-16.00): FÉRFI DUPLATRAP, DÖNTŐ

 

VÍZILABDA (Maria Lenk Uszoda)

Férfi csoportmérkőzések, 3. forduló

A csoport: 14.00-15.20 (09.00-10.20):Ausztrália-Japán 15.20-16.40 (10.20-11.40): Görögország-MAGYARORSZÁG

CSÜTÖRTÖK 00.30-01.50 (19.30-20.50): Brazília-Szerbia

B csoport: 16.40-18.00 (11.40-13.00): Franciaország-Egyesült Államok 18.00-19.20 (13.00-14.20): Montenegró-Olaszország

CSÜTÖRTÖK 01.50-03.10 (20.50-22.10): Spanyolország-Horvátország

 

KÉZILABDA (Jövő Aréna)

14.30-04.20 (09.30-23.20): női csoportmérkőzések (Brazília-Spanyolo., Románia-Montenegro, Oroszo.-Svédo., Norvégia-Angola, Hollandia-Korea, Franciao.-Argentína)

 

ORSZÁGÚTI KERÉKPÁR (Pontal)

14.30-20.55 (09.30-15.55): NŐI ÉS FÉRFI EGYÉNI IDŐFUTAM

 

RÖPLABDA (Maracanazinho Csarnok)

14.30-05.20 (09.30-00.20): női csoportmérkőzések

 

ASZTALITENISZ (Riocentro - 3-as Pavilon)

15.00-17.00 (10.00-12.00): női egyes elődöntő

CSÜTÖRTÖK 01.30-02.30 (20.30-21.30): női egyes bronzmeccs

CSÜTÖRTÖK 02.30-03.30 (21.30-22.30): NŐI EGYES DÖNTŐ

 

CSELGÁNCS (2-es Karióka Aréna)

15.00-18.00 (10.00-13.00): női 70 kg és férfi 90 kg, előcsatározások, negyeddöntő

20.30-22.40 (15.30-17.40): NŐI 70 KG ÉS FÉRFI 90 KG, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

 

GYEPLABDA (Olimpiai Gyeplabdaközpont)

15.00-20.15 (10.00-15.15): női csoportmérkőzések

22.00-03.15 (17.00-22.15): női és férfi csoportmérkőzés

 

LOVASSPORT (Olimpiai Lovasközpont)

15.00-21.00 (10.00-16.00): díjlovaglás, csapatverseny, első nap

 

STRANDRÖPLABDA (Strandröplabda Aréna)

15.00-05.50 (10.00-00.50): női és férfi selejtező

 

SÚLYEMELÉS (Riocentro - 2-es Pavilon)

15.00-19.00 (10.00-14.00): férfi 77 kg B csoport, női 69 kg B csoport

20.30-22.10 (15.30-17.10): NŐI 69 KG A CSOPORT

CSÜTÖRTÖK 00.00-01.40 (19.00-20.40): FÉRFI 77 KG A CSOPORT

 

TENISZ (Olimpiai Teniszközpont)

15.45-04.00 (10.45-23.00): férfi egyes 3. forduló, női egyes negyeddöntő, férfi páros elődöntő, női páros negyeddöntő, vegyes páros 1. forduló

 

ÖKÖLVÍVÁS (Riocentro - 6-os Pavilon)

16.00-19.00 (11.00-14.00): férfi 49 kg negyeddöntő, férfi 56 kg és 64 kg mérkőzések a 32 között, férfi 81 kg nyolcaddöntő, férfi 91 kg negyeddöntő

22.00-01.00 (17.00-20.00): férfi 49 kg negyeddöntő, férfi 56 kg és 64 kg mérkőzések a 32 között, férfi 81 kg nyolcaddöntő, férfi 91 kg negyeddöntő

 

RÖGBI (Deodoro Stadion)

16.00-19.00 (11.00-14.00): férfi csoportmérkőzések

21.00-24.00 (16.00-19.00): mérkőzések a 9-12. helyért, negyeddöntő

 

KOSÁRLABDA (Ifjúság Aréna, 1-es Karióka Aréna)

17.15-00.30 (12.15-19.30): női csoportmérkőzések (Kína-Spanyolo., Szerbia-Franciao., USA-Szerbia, Szenegál-Kanada)

19.15-05.15 (14.15-00.15): férfi csoportmérkőzések (Ausztrália-USA, Venezuela-Kína)

 

LABDARÚGÁS (Mineirao, Mané Garrincha Nemzeti Stadion, Fonte Nova Arena, Itaquera Arena - Belo Horizonte, Brazíliaváros, Salvador De Bahía, Sao Paulo)

18.00-05.00 (13.00-24.00): férfi csoportmérkőzések

 

ÚSZÁS (Olimpiai Uszoda)

18.00-20.05 (13.00-15.05): előfutamok

férfiak: 200 m hát, 200 m vegyes

nők: 100 m gyors, 200 m mell, 4x200 m gyorsváltó CSÜTÖRTÖK

03.00-05.00 (22.00-24.00): elődöntők, döntők

férfiak: 200 M MELL DÖNTŐ, 200 m hát elődöntő, 100 M GYORS DÖNTŐ, 200 m vegyes elődöntő

nők: 100 m gyors elődöntő, 200 M PILLANGÓ DÖNTŐ, 200 m mell elődöntő, 4X200 M GYORSVÁLTÓ DÖNTŐ

 

VITORLÁZÁS (Dicsőség Jachtkikötő)

18.00-22.30 (13.00-17.30): női és férfi Laser 5., 6. futam, Finndingi 3., 4. futam, női és férfi 470-es 1., 2. futam, Nacra 1., 2., 3. futam, női és férfi szörf tartalék nap

 

KAJAK-KENU, SZLALOM (Szlalomkajak Stadion)

18.30-20.45 (13.30-15.45): FÉRFI K-1 ELŐDÖNTŐ, DÖNTŐ

 

MŰUGRÁS (Maria Lenk Uszoda)

21.00-22.00 (16.00-17.00): FÉRFI 3 M-ES SZINKRONMŰUGRÁS

 

TORNA (Rio Olimpiai Aréna)

21.00-23.30 (16.00-18.30): FÉRFI EGYÉNI ÖSSZETETT, DÖNTŐ

Augusztus 11., csütörtök (éremosztás 19 számban)

GOLF (Olimpiai Golfpálya)

12.30-21.00 (07.30-16.00): férfiverseny, 1. nap

 

TOLLASLABDA (Riocentro - 4-es Pavilon)

13.00-04.00 (08.00-23.00): női és férfi egyes, női, férfi és vegyes páros csoportmérkőzések

 

EVEZÉS (Rodrigo de Freitas Lagúna)

13.30-16.10 (08.30-11.10)

B döntők: férfi kormányos nélküli kettes, női kétpár, férfi kétpár, férfi könnyűsúlyú négyes

középfutamok: női és férfi egypár

döntők: FÉRFI KORMÁNYOS NÉLKÜLI KETTES, NŐI KÉTPÁR, FÉRFI KÉTPÁR, FÉRFI KÖNNYŰSÚLYÚ NÉGYES

 

ÍJÁSZAT (Szambasétány)

14.00-15.45 (09.00-10.45): női egyéni nyolcaddöntő

20.00-22.00 (15.00-17.00): NŐI EGYÉNI negyeddöntő, elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

 

SPORTLÖVÉSZET (Olimpiai Sportlövőközpont)

14.00-15.45 (09.00-10.45): női kisöbű sportpuska 3x20 lövéses összetett, alapverseny

17.00-18.00 (12.00-13.00): NŐI KISÖBŰ SPORTPUSKA 3X20 LÖVÉSES ÖSSZETETT, DÖNTŐ

 

VÍVÁS (3-as Karióka Aréna)

14.00-20.30 (09.00-15.30): női párbajtőr csapatverseny az elődöntőig, illetve mérkőzések az 5-8. helyekért

22.00-00.30 (17.00-19.30): NŐI PÁRBAJTŐR CSAPATVERSENY, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

 

VÍZILABDA (Maria Lenk Uszoda)

Női csoportmérkőzések, 2. forduló

A csoport: 14.00-15.20 (09.00-10.20): Brazília-Oroszország 15.20-16.40 (10.20-11.40): Olaszország-Ausztrália

B csoport: 16.40-18.00 (11.40-13.00): Egyesült Államok-Kína 18.00-19.20 (13.00-14.20): MAGYARORSZÁG-Spanyolország

 

KÉZILABDA (Jövő Aréna)

14.30-04.20 (09.30-23.20): férfi csoportmérkőzések (Tunézia-Katar, Lengyelo.-Egyiptom, Dánia-Horváto., Brazília-Németo., Szlovénia-Svédo., Franciao.-Argentína)

 

RÖPLABDA (Maracanazinho Csarnok)

14.30-05.20 (09.30-00.20): férfi csoportmérkőzések

 

ASZTALITENISZ (Riocentro - 3-as Pavilon)

15.00-17.00 (10.00-12.00): férfi egyes elődöntő PÉNTEK

01.30-02.30 (20.30-21.30): férfi egyes bronzmeccs PÉNTEK

02.30-03.30 (21.30-22.30): FÉRFI EGYES DÖNTŐ

 

CSELGÁNCS (2-es Karióka Aréna)

15.00-18.00 (10.00-13.00): női 78 kg és férfi 100 kg, előcsatározások, negyeddöntő

20.30-22.40 (15.30-17.40): NŐI 78 KG ÉS FÉRFI 100 KG, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

 

GYEPLABDA (Olimpiai Gyeplabdaközpont)

15.00-20.15 (10.00-15.15): férfi csoportmérkőzések

22.00-03.15 (17.00-22.15): női csoportmérkőzések

 

LOVASSPORT (Olimpiai Lovasközpont)

15.00-21.00 (10.00-16.00): díjlovaglás, csapatverseny, második nap

 

STRANDRÖPLABDA (Strandröplabda Aréna)

15.00-05.50 (10.00-00.50): női és férfi selejtező, női és férfi szerencsés vesztes mérkőzések

 

ÖKÖLVÍVÁS (Riocentro - 6-os Pavilon)

16.00-19.00 (11.00-14.00): férfi 56 kg és 64 kg mérkőzések a 32 között, férfi 69 kg és 81 kg nyolcaddöntő

22.00-01.00 (17.00-20.00): férfi 56 kg és 64 kg mérkőzések a 32 között, férfi 69 kg és 81 kg nyolcaddöntő

 

TENISZ (Olimpiai Teniszközpont)

17.00-01.00 (12.00-20.00): férfi egyes negyeddöntő, női egyes elődöntő, női páros elődöntő, vegyes páros negyeddöntő

 

KOSÁRLABDA (Ifjúság Aréna, 1-es Karióka Aréna)

17.15-00.30 (12.15-19.30): női csoportmérkőzések (Fehéroroszo.-Töröko., Franciao.-Brazília)

19.15-05.15 (14.15-00.15): férfi csoportmérkőzések (Brazília-Horváto., Nigéria-Spanyolo., Litvánia-Argentína)

 

KAJAK-KENU, SZLALOM (Szlalomkajak Stadion)

17.30-20.30 (12.30-15.30): FÉRFI C-2 elődöntő, DÖNTŐ, NŐI K-1 elődöntő, DÖNTŐ

 

RÖGBI (Deodoro Stadion)

17.30-19.30 (12.30-14.30): férfi mérkőzések a 11. helyért, a 9. helyért, az 5-8. helyért

19.30-20.30 (14.30-15.30): férfi elődöntő

22.30-23.30 (17.30-18.30): férfi mérkőzések a 7. és az 5. helyért

23.30-00.30 (18.30-19.30): férfi bronzmérkőzés, DÖNTŐ

 

ÚSZÁS (Olimpiai Uszoda)

18.00-20.10 (13.00-15.10): előfutamok - férfiak: 50 m gyors, 100 m pillangó - nők: 800 m gyors, 200 m hát

PÉNTEK 03.00-04.45 (22.00-23.45): elődöntők, döntők

férfiak: 50 m gyors elődöntő, 200 M HÁT DÖNTŐ, 200 M VEGYES DÖNTŐ, 100 m pillangó elődöntő

nők: 200 M MELL DÖNTŐ, 200 m hát elődöntő, 100 M GYORS DÖNTŐ

 

VITORLÁZÁS (Dicsőség Jachtkikötő)

18.00-22.30 (13.00-17.30): női és férfi szörf 7., 8., 9. futam, Finndingi 5., 6. futam, női és férfi 470-es 3., 4. futam, Nacra 4., 5., 6. futam, női és férfi Laser tartaléknap

 

PÁLYAKERÉKPÁR (Rio Olimpiai Velodróm)

21.00-23.30 (16.00-18.30): FÉRFI CSAPATSPRINT selejtező, 1. forduló, DÖNTŐ, női és férfi csapat üldözőverseny selejtező

 

TORNA (Rio Olimpiai Aréna)

21.00-22.55 (16.00-17.55): NŐI EGYÉNI ÖSSZETETT, DÖNTŐ

Augusztus 12., péntek (éremosztás 24 számban)

GOLF (Olimpiai Golfpálya)

12.30-21.00 (07.30-16.00): férfiverseny, 2. nap

 

TOLLASLABDA (Riocentro - 4-es Pavilon)

13.00-04.00 (08.00-23.00): női és férfi egyes, női, férfi és vegyes páros csoportmérkőzések

 

EVEZÉS (Rodrigo de Freitas Lagúna)

13.30-16.10 (08.30-11.10)

alsóági döntők F és E: férfi egypár, női egypár

B döntők: női könnyűsúlyú kétpár, férfi könnyűsúlyú kétpár, női kormányos nélküli kettes, férfi négyes

döntők: NŐI KÖNNYŰSÚLYÚ KÉTPÁR, FÉRFI KÖNNYŰSÚLYÚ KÉTPÁR, NŐI KORMÁNYOS NÉLKÜLI KETTES, FÉRFI NÉGYES

 

ÍJÁSZAT (Szambasétány)

14.00-15.45 (09.00-10.45): férfi egyéni nyolcaddöntő

20.00-22.00 (15.00-17.00): FÉRFI EGYÉNI negyeddöntő, elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

 

SPORTLÖVÉSZET (Olimpiai Sportlövőközpont)

14.00-14.50 (09.00-09.50): férfi kisöbű szabadpuska fekvő, alapverseny, 60 lövés

16.00-16.30 (11.00-11.30): FÉRFI KISÖBŰ SZABADPUSKA FEKVŐ, DÖNTŐ

17.15-19.30 (12.15-14.30): férfi gyorstüzelőpisztoly, alapverseny 1. nap, 30 lövés

14.00-19.00 (09.00-14.00): női skeet alapverseny, 75 lövés

15.30-18.00 (10.30-13.00): férfi skeet alapverseny, 1. nap, 50 lövés

20.00-21.00 (15.00-16.00): NŐI SKEET DÖNTŐ

 

VÍVÁS (3-as Karióka Aréna)

14.00-20.30 (09.00-15.30): férfi tőr csapatverseny az elődöntőig, illetve mérkőzések az 5-8. helyekért

22.00-00.30 (17.00-19.30): FÉRFI TŐR CSAPATVERSENY, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

 

VÍZILABDA (Maria Lenk Uszoda)

Férfi csoportmérkőzések, 4. forduló

A csoport: 14.00-15.20 (09.00-10.20): MAGYARORSZÁG-Japán SZOMBAT 00.30-01.50 (19.30-20.50): Görögország-Brazíila SZOMBAT 03.10-04.30 (22.10-23.30): Szerbia-Ausztrália

B csoport: 15.20-16.40 (10.20-11.40): Horvátország-Olaszország 16.40-18.00 (11.40-13.00): Egyesült Államok-Montenegró SZOMBAT 01.50-03.10 (20.50-22.10): Spanyolország-Franciaország

 

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion, Pontal)

14.30-18.10 (09.30-13.10)

férfiak: diszkoszvetés selejtező, 800 m előfutamok

nők: hétpróba (100 m gát, magasugrás), súlylökés selejtező, 10 000 M DÖNTŐ, 100 m selejtező 19.30-21.10 (14.30-16.10)

férfiak: 20 KM-ES GYALOGLÁS SZOMBAT 01.20-04.25 (20.20-23.25)

férfiak: 400 m előfutamok, távolugrás selejtező

nők: 1500 m előfutamok, hétpróba (súlylökés, 200 m), kalapácsvetés selejtező, SÚLYLÖKÉS DÖNTŐ, 100 m előfutamok

 

KÉZILABDA (Jövő Aréna)

14.30-04.20 (09.30-23.20): női csoportmérkőzések (Románia-Spanyolo., Montenegró-Norvégia, Oroszo.-Argentína, Korea-Franciao.)

 

RÖPLABDA (Maracanazinho Csarnok)

14.30-05.20 (09.30-00.20): női csoportmérkőzések

 

ASZTALITENISZ (Riocentro - 3-as Pavilon)

15.00-23.00 (10.00-18.00): női csapatverseny, 1. forduló

SZOMBAT 00.30-03.30 (19.30-22.30): férfi csapatverseny, 1. forduló

 

CSELGÁNCS (2-es Karióka Aréna)

15.00-18.00 (10.00-13.00): női +78 kg és férfi +100 kg, előcsatározások, negyeddöntő

20.30-22.40 (15.30-17.40): NŐI +78 KG ÉS FÉRFI +100 KG, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

 

GYEPLABDA (Olimpiai Gyeplabdaközpont)

15.00-20.15 (10.00-15.15): férfi és női csoportmérkőzés

22.00-03.15 (17.00-22.15): férfi csoportmérkőzések

 

LOVASSPORT (Olimpiai Lovasközpont)

15.00-21.15 (10.00-16.15): DÍJLOVAGLÁS, CSAPATVERSENY, DÖNTŐ

 

SÚLYEMELÉS (Riocentro - 2-es Pavilon)

15.00-19.00 (10.00-14.00): férfi 85 kg B csoport, női 75 kg B csoport

20.30-22.10 (15.30-17.10): NŐI 75 KG A CSOPORT SZOMBAT

00.00-01.40 (19.00-20.40): FÉRFI 85 KG A CSOPORT

 

ÖKÖLVÍVÁS (Riocentro - 6-os Pavilon)

16.00-18.45 (11.00-13.45): női 51 kg és 60 kg nyolcaddöntő, férfi 49 kg elődöntő, férfi 60 kg negyeddöntő, férfi 75 kg nyolcaddöntő

22.00-00.45 (17.00-19.45): női 51 kg és 60 kg nyolcaddöntő, férfi 60 kg negyeddöntő, férfi 75 kg nyolcaddöntő

 

STRANDRÖPLABDA (Strandröplabda Aréna)

16.00-05.50 (11.00-00.50): női és férfi nyolcaddöntő

 

TENISZ (Olimpiai Teniszközpont)

17.00-01.00 (12.00-20.00): férfi egyes elődöntő, FÉRFI PÁROS bronzmérkőzés, DÖNTŐ, vegyes páros elődöntő

 

KOSÁRLABDA (Ifjúság Aréna, 1-es Karióka Aréna)

17.15-00.30 (12.15-19.30): női csoportmérkőzések (Szerbia-Kína, Kanada-USA, Spanyolo.-Szenegál)

19.15-05.15 (14.15-00.15): férfi csoportmérkőzések (Kína-Ausztrália, USA-Szerbia, Franciao.-Venezuela)

 

LABDARÚGÁS (Mané Garrincha Stadion, Fonte Nova Arena, Itaquera Arena, Mineirao - Brazíliaváros, Salvador de Bahía, Sao Paulo, Belo Horizonte)

18.00-20.00 (13.00-15.00): női negyeddöntő

21.00-23.00 (16.00-18.00): női negyeddöntő

SZOMBAT 00.00-02.00 (19.00-21.00): női negyeddöntő SZOMBAT 03.00-05.00 (22.00-24.00): női negyeddöntő

 

ÚSZÁS (Olimpiai Uszoda)

18.00-20.20 (13.00-15.20): előfutamok

férfiak: 1500 m gyors, 4x100 m vegyesváltó

nők: 50 m gyors, 4x100 m vegyesváltó

SZOMBAT 03.00-04.05 (22.00-23.05): elődöntők, döntők

férfiak: 100 M PILLANGÓ DÖNTŐ, 50 M GYORS DÖNTŐ

nők: 200 M HÁT DÖNTŐ, 800 M GYORS DÖNTŐ, 50 m gyors elődöntő

 

VITORLÁZÁS (Dicsőség Jachtkikötő)

18.00-22.30 (13.00-17.30): női és férfi szörf 10., 11., 12. futam, férfi és női Laser 7., 8. futam, férfi és női 470-es 5., 6. futam, férfi és női 49-s 1., 2., 3. futam, Nacra és Finndingi tartaléknap

 

GUMIASZTAL (Rio Olimpiai Arena)

19.00-21.00 (14.00-16.00): NŐI selejtező, DÖNTŐ

 

MŰUGRÁS (Maria Lenk Uszoda)

20.30-23.30 (15.30-18.30): női műugrás, 3 m selejtező

 

PÁLYAKERÉKPÁR (Rio Olimpiai Velodróm)

21.00-00.10 (16.00-19.10): NŐI CSAPATSPRINT selejtező, 1. forduló, DÖNTŐ, férfi sprint selejtező nyolcaddöntőbe jutásért, reményfutamok, FÉRFI CSAPAT ÜLDÖZŐVERSENY 1. forduló, DÖNTŐ

Augusztus 13., szombat (éremosztás 21 számban)

GOLF (Olimpiai Golfpálya)

12.30-21.00 (07.30-16.00): férfiverseny, 3. nap

 

TOLLASLABDA (Riocentro - 4-es Pavilon)

13.00-04.00 (08.00-23.00): női és férfi egyes, női, férfi és vegyes páros csoportmérkőzések

 

EVEZÉS (Rodrigo de Freitas Lagúna)

13.50-16.10 (08.50-11.10)

alsóági döntők D és C: férfi egypár, női egypár

B döntők: férfi egypár, női egypár

döntők: FÉRFI EGYPÁR, NŐI EGYPÁR, FÉRFI NYOLCAS, NŐI NYOLCAS

 

SPORTLÖVÉSZET (Olimpiai Sportlövőközpont)

14.00-16.15 (09.00-11.15): férfi gyorstüzelőpisztoly, alapverseny 2. nap, 30 lövés

17.30-18.15 (12.30-13.15): FÉRFI GYORSTÜZELŐPISZTOLY, DÖNTŐ

14.30-17.30 (09.30-12.30): férfi skeet alapverseny, 2. nap, 75 lövés

20.00-21.00 (15.00-16.00): FÉRFI SKEET DÖNTŐ

 

VÍVÁS (3-as Karióka Aréna)

14.00-19.30 (09.00-14.30): női kard csapatverseny az elődöntőig, illetve mérkőzések az 5-8. helyekért

22.00-00.15 (17.00-19.15): NŐI KARD CSAPATVERSENY, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

 

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion)

14.30-17.450 (09.30-12.45) - férfiak: 100 m selejtező, előfutamok DISZKOSZVETÉS DÖNTŐ

nők: hármasugrás selejtező, 3000 m akadályfutás előfutamok, 400 m előfutamok, hétpróba (távolugrás)

VASÁRNAP 01.00-04.05 (20.00-23.05)

férfiak: rúdugrás selejtező, 400 m elődöntő, TÁVOLUGRÁS DÖNTŐ, 800 m elődöntő, 10 000 M DÖNTŐ

nők: HÉTPRÓBA (gerelyhajítás, 800 m), 100 m elődöntő, DÖNTŐ

 

KÉZILABDA (Jövő Aréna)

14.30-04.20 (09.30-23.20): férfi csoportmérkőzések (Szlovénia-Németo., Horváto.-Franciao., Dánia-Katar, Egyiptom-Brazília, Svédo.-Lengyelo., Argentína-Tunézia)

 

RÖPLABDA (Maracanazinho Csarnok)

14.30-05.20 (09.30-00.20): férfi csoportmérkőzések

 

ASZTALITENISZ (Riocentro - 3-as Pavilon)

15.00-18.00 (10.00-13.00): női csapatverseny, negyeddöntő

20.00-23.00 (15.00-18.00): férfi csapatverseny, első forduló

VASÁRNAP 00.30-03.30 (19.30-22.30): női csapatverseny, negyeddöntő

 

GYEPLABDA (Olimpiai Gyeplabdaközpont)

15.00-03.15 (10.00-22.15): női csoportmérkőzések

 

PÁLYAKERÉKPÁR (Rio Olimpiai Velodróm)

15.00-16.40 (10.00-11.40): női Keirin 1. forduló, reményfutamok, férfi sprint nyolcaddöntő, reményfutamok, női csapat üldözőverseny 1. forduló

21.00-23.25 (16.00-18.25): férfi sprint negyeddöntő, elődöntő, 9-12. helyért, 5-8. helyért, NŐI KEIRIN 2. forduló, 7-12. helyért, 1-6. HELYÉRT, NŐI CSAPAT ÜLDÖZŐVERSENY DÖNTŐ

 

VÍZILABDA (Maria Lenk Uszoda)

Női csoportmérkőzések, 3. (utolsó) forduló

A csoport: 15.20-16.40 (10.20-11.40): Oroszország-Olaszország 16.40-18.00 (11.40-13.00): Ausztrália-Brazília

B csoport: 14.00-15.20 (09.00-10.20): Kína-Spanyolország 18.00-19.20 (13.00-14.20): MAGYARORSZÁG-Egyesült Államok

 

ÖKÖLVÍVÁS (Riocentro - 6-os Pavilon)

16.00-19.00 (11.00-14.00): férfi 52 kg mérkőzések a 32 között, férfi 69 kg negyeddöntő, férfi 91 kg elődöntő, férfi +91 kg nyolcaddöntő

22.00-01.00 (17.00-20.00): férfi 52 kg mérkőzések a 32 között, férfi 69 kg negyeddöntő, férfi 91 kg elődöntő, férfi +91 kg nyolcaddöntő

 

STRANDRÖPLABDA (Strandröplabda Aréna)

16.00-05.50 (11.00-00.50): női és férfi nyolcaddöntő

 

TENISZ (Olimpiai Teniszközpont)

17.00-01.00 (12.00-20.00): férfi egyes bronzmérkőzés, NŐI EGYES DÖNTŐ és bronzmérkőzés, női páros bronzmérkőzés, vegyes páros bronzmérkőzés

 

KOSÁRLABDA (Ifjúság Aréna, 1-es Karióka Aréna)

17.15-00.30 (12.15-19.30): női csoportmérkőzések (Ausztrália-Fehéroroszo., Töröko.-Brazília, Japán-Franciao.)

19.15-05.15 (14.15-00.15): férfi csoportmérkőzések (Argentína-Brazília, Spanyolo.-Litvánia, Horváto.-Nigéria)

 

LABDARÚGÁS (Mané Garrincha Stadion, Fonte Nova Arena, Mineirao, Itaquera Arena - Brazíliaváros, Salvador de Bahía, Belo Horizonte, Sao Paulo)

18.00-20.00 (13.00-15.00): férfi negyeddöntő

21.00-23.00 (16.00-18.00): férfi negyeddöntő

VASÁRNAP 00.00-02.00 (19.00-21.00): férfi negyeddöntő

VASÁRNAP 03.00-05.00 (22.00-24.00): férfi negyeddöntő

 

VITORLÁZÁS (Dicsőség Jachtkikötő)

18.00-22.30 (13.00-17.30): férfi és női Laser 9., 10. futam, Finndingi 7., 8. futam, férfi és női 49-es 4., 5., 6. futam, Nacra 7., 8., 9. futam, férfi és női szörf, valamint férfi és női 470-es tartaléknap

 

GUMIASZTAL (Rio Olimpiai Arena)

19.00-21.00 (14.00-16.00): FÉRFI SELEJTEZŐ, DÖNTŐ

 

SÚLYEMELÉS (Riocentro - 2-es Pavilon)

20.30-22.30 (15.30-17.30): férfi 94 kg B csoport

VASÁRNAP 00.00-01.40 (19.00-20.40): FÉRFI 94 KG A CSOPORT MŰUGRÁS (Maria Lenk Uszoda)

21.00-22.40 (16.00-17.40): női műugrás, 3 m elődöntő

 

ÚSZÁS (Olimpiai Uszoda)

VASÁRNAP 03.00-04.10 (22.00-23.10): döntők

férfiak: 1500 M GYORS, 4X100 M VEGYESVÁLTÓ

nők: 50 M GYORS, 4X100 M VEGYESVÁLTÓ

Augusztus 14., vasárnap (éremosztás 22 számban)

GOLF (Olimpiai Golfpálya)

12.00-20.30 (07.00-15.30): FÉRFIVERSENY, 4. NAP

 

TOLLASLABDA (Riocentro - 4-es Pavilon)

13.00-03.30 (08.00-22.30): férfi és női egyes csoportmérkőzések, vegyes páros negyeddöntő

 

ATLÉTIKA (Szambasétány, Olimpiai Stadion)

14.00-17.30 (09.00-12.30)

nők: MARATON HÉTFŐ 01.15-03.30 (20.15-22.30)

férfiak: magasugrás selejtező, 100 M elődöntő, DÖNTŐ, 400 M DÖNTŐ

nők: 400 m elődöntő, HÁRMASUGRÁS DÖNTŐ, 1500 m elődöntő

 

SPORTLÖVÉSZET (Olimpiai Sportlövőközpont)

14.00-16.45 (09.00-11.45): férfi kisöbű szabadpuska 3x40 lövéses összetett, alapverseny 18.00-19.00 (13.00-14.00): FÉRFI KISÖBŰ SZABADPUSKA 3X40 LÖVÉSES ÖSSZETETT, DÖNTŐ

 

VÍVÁS (3-as Karióka Aréna)

14.00-20.30 (09.00-15.30): férfi párbajtőr csapatverseny az elődöntőig, illetve mérkőzések az 5-8. helyekért

22.00-00.30 (17.00-19.30): FÉRFI PÁRBAJTŐR CSAPATVERSENY, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

 

KÉZILABDA (Jövő Aréna)

14.30-04.20 (09.30-23.20): női csoportmérkőzések (Montenegró-Brazília, Svédo.-Franciao., Hollandia-Oroszo., Norvégia-Románia, Spanyolo.-Angola, Argentína-Korea)

 

KOSÁRLABDA (Ifjúság Aréna, 1-es Karióka Aréna)

17.15-00.30 (12.15-19.30)

női csoportmérkőzések (Kína-USA, Szenegál-Szerbia, Spanyolo.-Kanada)

férfi csoportmérkőzések 8 USA-Franciao., Ausztrália-Venezuela, Szerbia-Kína)

 

RÖPLABDA (Maracanazinho Csarnok)

14.30-05.20 (09.30-00.20): női csoportmérkőzések

 

ASZTALITENISZ (Riocentro - 3-as Pavilon)

15.00-23.00 (10.00-18.00): férfi csapatverseny negyeddöntő

HÉTFŐ 00.30-03.30 (19.30-22.30): női csapatverseny elődöntő

 

BIRKÓZÁS - (2-es Karióka Aréna)

15.00-18.00 (10.00-13.00): férfi kötöttfogás 59 kg és 75 kg selejtezők, elődöntők

21.00-23.45 (16.00-18.45): FÉRFI KÖTÖTTFOGÁS 59 KG ÉS 75 KG vigaszág és ÉREMMÉRKŐZÉSEK

 

GYEPLABDA (Olimpiai Gyeplabdaközpont)

15.00-03.45 (10.00-22.45): férfi negyeddöntő

 

LOVASSPORT (Olimpiai Lovasközpont)

15.00-18.40 (10.00-13.40): díjugratás selejtező

 

MŰÚSZÁS (Maria Lenk Uszoda)

16.00-18.10 (11.00-13.10): páros, szabadprogram, selejtező

 

ÖKÖLVÍVÁS (Riocentro - 6-os Pavilon)

16.00-19.45 (11.00-14.45): női 75 kg nyolcaddöntő, férfi 56 kg nyolcaddöntő, férfi 60 kg elődöntő, férfi 64 kg nyolcaddöntő, férfi 81 kg negyeddöntő, FÉRFI 49 KG DÖNTŐ

22.00-01.15 (17.00-20.15): női 75 kg nyolcaddöntő, férfi 56 kg nyolcaddöntő, férfi 60 kg elődöntő, férfi 64 kg nyolcaddöntő, férfi 81 kg negyeddöntő

 

TENISZ (Olimpiai Teniszközpont)

17.00-01.00 (12.00-20.00): FÉRFI EGYES DÖNTŐ, NŐI PÁROS DÖNTŐ, VEGYES PÁROS DÖNTŐ KOSÁRLABDA (Ifjúság Aréna, 1-es Karióka Aréna) 17.15-00.30 (12.15-19.30): női csoportmérkőzések 19.15-05.15 (14.15-00.15): férfi csoportmérkőzések

 

VÍZILABDA (Olimpiai Uszoda)

Férfi csoportmérkőzések 5. (utolsó) forduló

A csoport: 19.10-20.30 (14.10-15.30): Ausztrália-Görögország HÉTFŐ 00.30-01.50 (19.30-20.50): Szerbia-Japán HÉTFŐ 01.50-03.10 (20.50-22.10): Brazília-MAGYARORSZÁG

B csoport: 17.50-19.10 (12.50-14.10): Montenegró-Spanyolország 20.30-21.50 (15.30-16.50): Egyesült Államok-Olaszország 21.50-23.10 (16.50-18.10): Franciaország-Horvátország

 

VITORLÁZÁS (Dicsőség Jachtkikötő)

18.00-22.30 (13.00-17.30): FÉRFI ÉS NŐI SZÖRF ÉREMVERSENY, Finndingi 9., 10. futam, férfi és női 470-es 7., 8. futam, Nacra 10., 11., 12. futam, férfi és női Laser tartaléknap, női 49-es tartaléknap

 

TORNA (Rio Olimpiai Aréna)

19.00-21.45 (14.00-16.45): szerenkénti döntők

férfiak: TALAJ, LÓLENGÉS

nők: UGRÁS, FELEMÁSKORLÁT

 

MŰUGRÁS (Maria Lenk Uszoda)

21.00-22.15 (16.00-17.15): NŐI MŰUGRÁS, 3 M, DÖNTŐ

 

PÁLYAKERÉKPÁR (Rio Olimpiai Velodróm)

21.00-01.00 (16.00-20.00)

női sprint selejtező nyolcaddöntőbe jutásért, reményfutamok,

férfi Omnium (15 km-es Scratch, 4 km-es üldözőverseny, kieséses verseny), FÉRFI SPRINT DÖNTŐ

 

STRANDRÖPLABDA (Strandröplabda Aréna)

21.00-05.50 (16.00-00.50): női negyeddöntők

 

SÚLYEMELÉS (Riocentro - 2-es Pavilon)

HÉTFŐ 00.00-01.40 (19.00-20.40): NŐI +75 KG

Augusztus 15., hétfő (éremosztás 17 számban)

NYÍLTVÍZI ÚSZÁS (Copacabana Erőd)

14.00-16.30 (09.00-11.30): NŐI 10 KM

 

TOLLASLABDA (Riocentro - 4-es Pavilon)

13.30-04.00 (08.30-23.00): férfi egyes nyolcaddöntő, férfi páros negyeddöntő, női páros negyeddöntő, női egyes nyolcaddöntő, vegyes páros elődöntő

 

KAJAK-KENU (Rodrigo de Freitas Lagúna)

14.00-16.30 (09.00-11.30) előfutamok

férfi C-1 1000 m, női K-2 500 m, női K-1 200 m, férfi K-1 1000 m

középfutamok: férfi C-1 1000 m, női K-2 500 m, női K-1 200 m, férfi K-1 1000 m

 

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion)

14.30-17.05 (09.30-12.05)

férfiak: hármasugrás selejtező, 3000 m akadályfutás előfutamok, 400 m gát előfutamok

nők: 3000 M AKADÁLYFUTÁS DÖNTŐ, KALAPÁCSVETÉS DÖNTŐ, 400 m gát előfutamok KEDD 01.15-03.50 (20.15-22.50)

férfiak: RÚDUGRÁS DÖNTŐ, 110 m gát előfutamok, 800 M DÖNTŐ

nők: diszkoszvetés selejtező, 200 m előfutamok, 400 M DÖNTŐ

 

KÉZILABDA (Jövő Aréna)

14.30-04.20 (09.30-23.20): férfi csoportmérkőzések (Lengyelo.-Szlovénia, Németo.-Egyiptom, Franciao.-Dánia, Svédo.-Brazília, Horváto.-Tunézia, Katar-Argentína)

 

RÖPLABDA (Maracanazinho Csarnok)

14.30-05.20 (09.30-00.20): férfi csoportmérkőzések

 

ASZTALITENISZ (Riocentro - 3-as Pavilon)

15.00-03.30 (10.00-22.30): női csapatverseny elődöntő, férfi csapatverseny elődöntő

 

BIRKÓZÁS - (2-es Karióka Aréna)

15.00-18.00 (10.00-13.00): férfi kötöttfogás 85 kg és 130 kg selejtezők, elődöntők

21.00-23.45 (16.00-18.45): FÉRFI KÖTÖTTFOGÁS 85 KG ÉS 130 KG vigaszág és ÉREMMÉRKŐZÉSEK

 

GYEPLABDA (Olimpiai Gyeplabdaközpont)

15.00-03.45 (10.00-22.45): női negyeddöntő

 

LOVASSPORT (Olimpiai Lovasközpont)

15.00-18.30 (10.00-13.30): DÍJLOVAGLÁS DÖNTŐ

 

PÁLYAKERÉKPÁR (Rio Olimpiai Velodróm)

15.00-16.20 (10.00-11.20): női sprint nyolcaddöntő, reményfutamok, férfi Omnium (1 km-es időfutam), női Omnium (10 km-es Scratch)

21.00-23.35 (16.00-18.35): FÉRFI OMNIUM (repülőverseny, 40 km-es pontverseny), női Omnium (3 km-es egyéni üldözőverseny, kieséses verseny)

 

MŰÚSZÁS (Maria Lenk Uszoda)

16.00-17.40 (11.00-12.40): páros, kötelező

 

ÖKÖLVÍVÁS (Riocentro - 6-os Pavilon)

16.00-18.15 (11.00-13.15): női 60 kg negyeddöntő, férfi 52 kg nyolcaddöntő, férfi 69 kg elődöntő, férfi 75 kg negyeddöntő

22.00-00.45 (17-19.45): női 60 kg negyeddöntő, férfi 52 kg nyolcaddöntő, férfi 69 kg elődöntő, férfi 75 kg negyeddöntő, FÉRFI 91 KG DÖNTŐ

 

VITORLÁZÁS (Dicsőség Jachtkikötő)

18.00-22.30 (13.00-17.30): FÉRFI ÉS NŐI LASER ÉREMVERSENY, férfi és női 470-es 9., 10. futam, férfi és női 49-es 7., 8., 9. futam, Nacra, férfi és női szörf, valamint Finndingi tartaléknap

 

TORNA (Rio Olimpiai Aréna)

19.00-21.10 (14.00-16.10): szerenkénti döntők

férfiak: GYŰRŰ, UGRÁS

nők: GERENDA VÍZILABDA (Olimpiai Uszoda)

19.10-02.00 (14.10-21.00): női negyeddöntő

 

KOSÁRLABDA (1-es Karióka Aréna)

19.15-05.15 (14.15-00.15): férfi csoportmérkőzések (Nigéria-Brazília, Spanyolo.-Argentína, Litvánia-Horváto.)

 

MŰUGRÁS (Maria Lenk Uszoda)

20.15-23.45 (15.15-18.45): férfi műugrás, 3 m, selejtező

 

SÚLYEMELÉS (Riocentro - 2-es Pavilon)

20.30-22.30 (15.30-17.30): férfi 105 kg B csoport KEDD

00.00-01.40 (19.00-20.40): FÉRFI 105 KG A CSOPORT

 

STRANDRÖPLABDA (Strandröplabda Aréna)

21.00-05.50 (16.00-00.50): férfi negyeddöntők

Augusztus 16., kedd (éremosztás 25 számban)

NYÍLTVÍZI ÚSZÁS (Copacabana Erőd)

14.00-16.30 (09.00-11.30): FÉRFI 10 KM

 

TOLLASLABDA (Riocentro - 4-es Pavilon)

13.30-04.00 (08.30-23.00): férfi páros elődöntő, női páros elődöntő, női egyes negyeddöntő, vegyes páros bronzmérkőzés

 

KAJAK-KENU (Rodrigo de Freitas Lagúna)

14.00-15.20 (09.00-10.20) - A és B-döntők: FÉRFI C-1 1000 M, NŐI K-2 500 M, NŐI K-1 200 M, FÉRFI K-1 1000 M

 

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion)

14.30-17.40 (09.30-12.40)

férfiak: HÁRMASUGRÁS DÖNTŐ, 1500 m előfutamok, 200 m előfutamok

nők: 5000 m előfutamok, rúdugrás selejtező, 100 m gát előfutamok, DISZKOSZVETÉS DÖNTŐ SZERDA 01.15-03.50 (20.15-22.50)

férfiak: MAGASUGRÁS DÖNTŐ, 110 M GÁT elődöntő, DÖNTŐ, 400 m gát elődöntő -

nők: gerelyhajítás selejtező, távolugrás selejtező, 400 m gát elődöntő, 200 m elődöntő, 1500 M DÖNTŐ

 

BIRKÓZÁS (2-es Karióka Aréna)

15.00-18.00 (10.00-13.00): férfi kötöttfogás 66 kg és 98 kg selejtezők, elődöntők 21.00-23.45 (16.00-18.45): FÉRFI KÖTÖTTFOGÁS 66 KG ÉS 98 KG vigaszág és ÉREMMÉRKŐZÉSEK

 

KÉZILABDA (Jövő Aréna)

15.00-03.30 (10.00-22.30): női negyeddöntő

 

LOVASSPORT (Olimpiai Lovasközpont)

15.00-18.00 (10.00-13.00): díjugratás, csapatverseny selejtező

 

MŰUGRÁS (Maria Lenk Uszoda)

15.00-16.50 (10.00-11.50): férfi műugrás, 3 m, elődöntő 23.00-00.45 (18.00-19.45): FÉRFI MŰUGRÁS, 3 M, DÖNTŐ

 

PÁLYAKERÉKPÁR (Rio Olimpiai Velodróm)

15.00-16.50 (10.00-11.50): női sprint negyeddöntő, az 5-8. helyért, férfi Keirin első forduló, reményfutam, női Omnium (500 m-es időfutam)

21.00-23.50 (16.00-18.30): NŐI SPRINT elődöntő, DÖNTŐ, NŐI OMNIUM (repülőverseny, 25 km-es pontverseny), FÉRFI KEIRIN második forduló, DÖNTŐ RÖPLABDA (Maracanazinho Csarnok)

15.00-05.15 (10.00-00.15): női negyeddöntő

 

ASZTALITENISZ (Riocentro - 3-as Pavilon)

16.00-19.00 (11.00-14.00): női csapatverseny bronzmérkőzés

SZERDA 00.30-03.30 (19.30-22.30): NŐI CSAPATVERSENY DÖNTŐ

 

KOSÁRLABDA (1-es Karióka Aréna)

16.00-05.00 (11.00-00.00): női negyeddöntő

 

ÖKÖLVÍVÁS (Riocentro - 6-os Pavilon)

16.00-18.15 (11.00-13.15): női 51 kg negyeddöntő, férfi 56 kg negyeddöntő, férfi 64 kg negyeddöntő, férfi 81 kg elődöntő, férfi +91 kg negyeddöntő 22.00-00.45 (17.00-19.45): női 51 kg negyeddöntő, férfi 56 kg negyeddöntő, férfi 64 kg negyeddöntő, férfi 81 kg elődöntő, férfi +91 kg negyeddöntő, FÉRFI 60 KG DÖNTŐ

 

VÍZILABDA (Olimpiai Uszoda)

16.00-22.50 (11.00-17.50): férfi negyeddöntő

 

GYEPLABDA (Olimpiai Gyeplabdaközpont)

17.00-00.15 (12.00-19.15): férfi elődöntő

 

LABDARÚGÁS (Mineirao, Maracana Stadion - Belo Horizonte, Rio de Janeiro)

18.00-21.00 (13.00-16.00): női elődöntő

21.00-00.00 (16.00-19.00): női elődöntő

 

VITORLÁZÁS (Dicsőség Jachtkikötő)

18.00-22.30 (13.00-17.30): FINNDINGI ÉREMVERSENY, férfi és női 49-es 10., 11., 12. futam, NACRA ÉREMVERSENY, férfi és női Laser tartaléknap, férfi és női 470-es tartaléknap

 

MŰÚSZÁS (Maria Lenk Uszoda)

19.00-20.10 (14.00-15.10): PÁROS DÖNTŐ

 

TORNA (Rio Olimpiai Aréna)

19.00-21.00 (14.00-16.00) - szerenkénti döntők

férfiak: KORLÁT, NYÚJTÓ,

nők: TALAJ

 

SÚLYEMELÉS (Riocentro - 2-es Pavilon)

20.30-22.30 (15.30-17.30): férfi +105 kg B csoport

SZERDA 00.00-01.40 (19.00-20.40): FÉRFI +105 KG A CSOPORT

 

STRANDRÖPLABDA (Strandröplabda Aréna)

21.00-05.50 (16.00-00.50): férfi és női elődöntő

Augusztus 17., szerda (éremosztás 16 számban)

GOLF (Olimpiai Golfpálya)

12.30-21.00 (07.30-16.00): női verseny, 1. nap

 

TOLLASLABDA (Riocentro - 4-es Pavilon)

13.30-18.30 (08.30-13.30): férfi egyes negyeddöntő, VEGYES PÁROS DÖNTŐ

 

KAJAK-KENU (Rodrigo de Freitas Lagúna)

14.00-16.05 (09.00-11.05) - előfutamok

férfi K-2 1000 m, férfi C-1 200 m, férfi K-2 200 m,

női K-1 500 m

középfutamok: férfi K-2 1000 m, férfi C-1 200 m, férfi K-2 200 m, női K-1 500 m

 

TEKVONDÓ (3-as Karióka Aréna)

14.00-18.00 (09.00-13.00): női 49 kg és férfi 58 kg selejtező

20.00-23.00 (15.00-18.00): női 49 kg és férfi 58 kg negyeddöntő, elődöntő

CSÜTÖRTÖK 01.00-03.15 (20.00-22.30): NŐI 49 KG ÉS FÉRFI 58 KG vigaszág, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

 

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion)

14.30-18.05 (09.30-13.05)

férfiak: tízpróba (100 m, távolugrás, súlylökés), kalapácsvetés selejtező, 5000 m előfutam, 3000 M AKADÁLYFUTÁS DÖNTŐ

nők: 800 m előfutam 22.45-04.00 (17.45-23.00)

férfiak: tízpróba (magasugrás, 400 m), gerelyhajítás selejtező, 200 m elődöntő

nők: 100 M GÁT elődöntő, DÖNTŐ, TÁVOLUGRÁS DÖNTŐ, 200 M DÖNTŐ

 

BIRKÓZÁS - (2-es Karióka Aréna)

15.00-18.00 (10.00-13.00): női 48 kg, 58 kg és 69 kg selejtezők, elődöntők

21.00-23.45 (16.00-18.45): NŐI 48 KG, 58 KG ÉS 69 KG vigaszág és ÉREMMÉRKŐZÉSEK

 

KÉZILABDA (Jövő Aréna)

15.00-03.30 (10.00-22.30): férfi negyeddöntő

 

LOVASSPORT (Olimpiai Lovasközpont)

15.00-17.20 (10.00-12.20): DÍJUGRATÁS, CSAPATVERSENY DÖNTŐ

 

RÖPLABDA (Maracanazinho Csarnok)

15.00-05.15 (10.00-00.15): férfi negyeddöntő

 

ASZTALITENISZ (Riocentro - 3-as Pavilon)

16.00-19.00 (11.00-14.00): férfi csapatverseny bronzmérkőzés

CSÜTÖRTÖK 00.30-03.30 (19.30-22.30): FÉRFI CSAPATVERSENY DÖNTŐ

 

KOSÁRLABDA (1-es Karióka Aréna)

16.00-05.00 (11.00-00.00): férfi negyeddöntő

 

VÍZILABDA (Olimpiai Uszoda)

16.00-22.50 (11.00-17.50): női mérkőzések az 5-8. helyért, elődöntő

 

GYEPLABDA (Olimpiai Gyeplabdaközpont)

17.00-00.15 (12.00-19.15): női elődöntő

 

LABDARÚGÁS (Itaquera Arena, Maracana Stadion - Sao Paulo, Rio de Janeiro)

18.00-21.00 (13.00-16.00): férfi elődöntő

1.00-00.00 (16.00-19.00): férfi elődöntő

 

VITORLÁZÁS (Dicsőség Jachtkikötő)

18.00-22.30 (13.00-17.30): FÉRFI ÉS NŐI 470-ES ÉREMVERSENY, férfi és női 49-es tartaléknap, Nacra tartaléknap, Finndingi tartaléknap

 

BMX (Olimpiai BMX Központ)

18.30-20.20 (13.30-15.20): férfi és női rangsoroló futam

 

ÖKÖLVÍVÁS (Riocentro - 6-os Pavilon)

19.00-22.00 (14.00-17.00): női 60 kg elődöntő, női 75 kg negyeddöntő, férfi 52 kg negyeddöntő, FÉRFI 69 KG DÖNTŐ

 

MŰUGRÁS (Maria Lenk Uszoda)

20.00-23.10 (15.00-18.10): női toronyugrás selejtező

 

STRANDRÖPLABDA (Strandröplabda Aréna)

CSÜTÖRTÖK 03.00-03.50 (22.00-22.50): női bronzmérkőzés

CSÜTÖRTÖK 05.00-05.50 (00.00-00.50): NŐI DÖNTŐ

Augusztus 18. csütörtök (éremszerzés 23 számban)

GOLF (Olimpiai Golfpálya)

12.30-21.00 (07.30-16.00): női verseny, 2. nap

 

TOLLASLABDA (Riocentro - 4-es Pavilon)

13.30-18.30 (08.30-13.30): női egyes elődöntő, NŐI PÁROS bronzmérkőzés, DÖNTŐ, férfi páros bronzmérkőzés

 

KAJAK-KENU (Rodrigo de Freitas Lagúna)

14.00-15.10 (09.00-10.10) - A és B-döntők: FÉRFI K-2 1000 M, FÉRFI C-1 200 M, FÉRFI K-2 200 M, NŐI K-1 500 M

 

TEKVONDÓ (3-as Karióka Aréna)

14.00-18.00 (09.00-13.00): női 57 kg és férfi 68 kg selejtező

20.00-23.00 (15.00-18.00): női 57 kg és férfi 68 kg negyeddöntő, elődöntő

PÉNTEK 01.00-03.15 (20.00-22.30): NŐI 57 KG ÉS FÉRFI 68 KG vigaszág, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

 

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion)

14.30-21.25 (09.30-16.25) - férfiak: tízpróba (110 m gát, diszkoszvetés, rúdugrás), súlylökés selejtező, 4x100 m váltó előfutamok, 400 M GÁT DÖNTŐ

nők: magasugrás selejtező, 4x100 m váltó előfutamok PÉNTEK 23.35-03.35 (18.35-22.35) -

férfiak: TÍZPRÓBA (gerelyhajítás, 1500 m), SÚLYLÖKÉS DÖNTŐ, 1500 m elődöntő, 200 M DÖNTŐ

nők: GERELYHAJÍTÁS DÖNTŐ, 800 m elődöntő, 400 M GÁT DÖNTŐ

 

BIRKÓZÁS - (2-es Karióka Aréna)

15.00-18.00 (10.00-13.00): női 53 kg, 63 kg és 75 kg selejtezők, elődöntők

21.00-23.45 (16.00-18.45): NŐI 53 KG, 63 KG ÉS 75 KG vigaszág és ÉREMMÉRKŐZÉSEK

 

MŰUGRÁS (Maria Lenk Uszoda)

15.00-16.30 (10.00-11.30): női toronyugrás, elődöntő

21.00-22.15 (16.00-17.15): NŐI TORONYUGRÁS, DÖNTŐ

 

ÖTTUSA (Ifjúság Aréna)

15.00-18.00 (10.00-13.00): női rangsoroló vívás

19.30-22.30 (14.30-17.30): férfi rangsoroló vívás

 

TRIATLON (Copacabana Erőd)

16.00-18.15 (11.00-13.15): FÉRFI VERSENY

 

VÍZILABDA (Olimpiai Uszoda)

16.00-22.50 (11.00-17.50): férfi mérkőzések az 5-8. helyért, elődöntő

 

GYEPLABDA (Olimpiai Gyeplabdaközpont)

17.00-19.15 (12.00-14.15): férfi bronzmérkőzés

22.00-00.15 (17.00-19.15): FÉRFI DÖNTŐ

 

MŰÚSZÁS (Maria Lenk Uszoda)

18.00-18.45 (13.00-13.45): csapatverseny, kötelező

 

RÖPLABDA (Maracanazinho Csarnok)

18.00-05.15 (13.00-00.15): női elődöntő

 

VITORLÁZÁS (Dicsőség Jachtkikötő)

18.00-22.00 (13.00-17.00): FÉRFI ÉS NŐI 49-ES ÉREMVERSENY, férfi és női 470-es tartaléknap, férfi és női 49-es tartaléknap

 

BMX (Olimpiai BMX Központ)

18.30-19.30 (13.30-14.30): férfi negyeddöntő

 

ÖKÖLVÍVÁS (Riocentro - 6-os Pavilon)

19.00-21.00 (14.00-16.00): női 51 kg elődöntő, férfi 56 kg elődöntő, férfi 75 kg elődöntő, FÉRFI 81 KG DÖNTŐ

 

KOSÁRLABDA (1-es Karióka Aréna)

20.00-02.00 (15.00-21.00): női elődöntő

 

KÉZILABDA (Jövő Aréna)

20.30-03.30 (15.30-22.30): női elődöntő

 

STRANDRÖPLABDA (Strandröplabda Aréna)

PÉNTEK 03.00-03.50 (22.00-22.50): férfi bronzmérkőzés PÉNTEK 05.00-05.50 (00.00-00.50): FÉRFI DÖNTŐ

Augusztus 19., péntek (éremosztás 22 számban)

GOLF (Olimpiai Golfpálya)

12.30-21.00 (07.30-16.00): női verseny, 3. nap

 

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion, Pontal)

13.00-17.20 (08.00-12.20)

férfiak: 50 KM GYALOGLÁS 19.00-21.15 (14.00-16.15)

nők: 20 KM GYALOGLÁS SZOMBAT 01.10-03.40 (20.10-22.40)

férfiak: KALAPÁCSVETÉS DÖNTŐ, 4x400 m váltó előfutamok, 4X100 M VÁLTÓ DÖNTŐ

nők: RÚDUGRÁS DÖNTŐ, 4x400 m váltó előfutamok, 5000 M DÖNTŐ, 4X100 M VÁLTÓ DÖNTŐ

 

TOLLASLABDA (Riocentro - 4-es Pavilon)

13.30-18.30 (08.30-13.30): férfi egyes elődöntő, NŐI EGYES bronzmérkőzés, DÖNTŐ, FÉRFI PÁROS DÖNTŐ

 

KAJAK-KENU (Rodrigo de Freitas Lagúna)

14.00-15.45 (09.00-10.45)

előfutamok: férfi K-1 200 m, férfi C-2 1000 m, női K-4 500 m, férfi K-4 1000 m -

középfutamok: férfi K-1 200 m, férfi C-2 1000 m, női K-4 500 m, férfi K-4 1000 m

 

TEKVONDÓ (3-as Karióka Aréna)

14.00-18.00 (09.00-13.00): női 67 kg és férfi 80 kg selejtező

20.00-23.00 (15.00-18.00): női 67 kg és férfi 80 kg negyeddöntő, elődöntő

SZOMBAT 01.00-03.15 (20.00-22.30): NŐI 67 KG ÉS FÉRFI 80 KG vigaszág, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

 

BIRKÓZÁS - (2-es Karióka Aréna)

15.00-18.00 (10.00-13.00): férfi szabadfogású 57 és 74 kg selejtezők, elődöntők

21.00-23.45 (16.00-18.45): FÉRFI SZABADFOGÁSÚ 57 ÉS 74 KG vigaszág és ÉREMMÉRKŐZÉSEK

 

LOVASSPORT (Olimpiai Lovas Központ)

15.00-19.20 (10.00-14.20): DÍJUGRATÁS, EGYÉNI DÖNTŐ

 

ÖTTUSA (Deodoro Uszoda, Ifjúság Aréna, Deodoro Stadion)

17.00-17.30 (12.00-12.30): női úszás

19.00-19.50 (14.00-14.50): női bónuszvívás

20.30-21.40 (15.30-16.40): női lovaglás

23.00-23.20 (18.00-18.20): NŐI KOMBINÁLT SZÁM

 

VÍZILABDA (Olimpiai Uszoda)

15.00-16.20 (10.00-11.20): női mérkőzés 7. helyért

16.20-17.40 (11.20-12.40): női bronzmérkőzés

19.10-20.30 (14.10-15.30): női mérkőzés 5. helyért

20.30-21.50 (15.30-16.50): NŐI DÖNTŐ

 

RITMIKUS GIMNASZTIKA (Rio Olimpiai Aréna)

15.30-22.50 (10.30-17.50): egyéni összetett selejtező

 

GYEPLABDA (Olimpiai Gyeplabdaközpont)

17.00-19.15 (12.00-14.15): női bronzmérkőzés

22.00-00.15 (17.00-19.15): NŐI DÖNTŐ

 

MŰÚSZÁS (Maria Lenk Uszoda)

17.00-18.10 (12.00-13.10): CSAPATVERSENY, SZABADONVÁLASZTOTT, DÖNTŐ

 

LABDARÚGÁS (Itaquera Arena, Maracana Stadion - Sao Paulo, Rio de Janeiro)

18.00-21.00 (13.00-16.00): női bronzmérkőzés

22.30-01.30 (17.30-20.30): NŐI DÖNTŐ

 

RÖPLABDA (Maracanazinho Csarnok)

18.00-05.15 (13.00-00.15): férfi elődöntő

 

BMX (Olimpiai BMX Központ)

18.30-20.15 (13.30-15.15): FÉRFI ÉS NŐI eldöntő, DÖNTŐ

 

ÖKÖLVÍVÁS (Riocentro - 6-os Pavilon)

19.00-21.30 (14.00-16.30): férfi 52 kg elődöntő, férfi 64 kg elődöntő, férfi +91 kg elődöntő, női 75 kg elődöntő, NŐI 60 KG DÖNTŐ

 

MŰUGRÁS (Maria Lenk Uszoda)

21.00-00.10 (16.00-19.10): férfi toronyugrás, selejtező

 

KÉZILABDA (Jövő Aréna)

20.30-03.30 (15.30-22.30): férfi elődöntő

 

KOSÁRLABDA (1-es Karióka Aréna)

20.30-02.00 (15.30-21.00): férfi elődöntő

Augusztus 20., szombat (éremosztás 30 számban)

GOLF (Olimpiai Golfpálya)

12.00-21.30 (07.00-15.30): NŐI VERSENY, 4. NAP

 

TOLLASLABDA (Riocentro - 4-es Pavilon)

13.30-17.00 (08.30-11.00): FÉRFI EGYES bronzmérkőzés és DÖNTŐ

 

KAJAK-KENU (Rodrigo de Freitas Lagúna)

14.00-15.00 (09.00-10.00)

B-döntő: férfi K-1 200 m

A-döntők: FÉRFI K-1 200 M, FÉRFI C-2 1000 M, NŐI K-4 500 M, FÉRFI K-4 1000 M

 

TEKVONDÓ (3-as Karióka Aréna)

14.00-18.00 (09.00-13.00): női +67 kg és férfi +80 kg selejtező

20.00-23.00 (15.00-18.00): női +67 kg és férfi +80 kg negyeddöntő, elődöntő

VASÁRNAP 01.00-03.15 (20.00-22.30): NŐI +67 KG ÉS FÉRFI +80 KG vigaszág, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

 

BIRKÓZÁS - (2-es Karióka Aréna)

15.00-18.00 (10.00-13.00): férfi szabadfogású 86 és 125 kg selejtezők, elődöntők

21.00-23.45 (16.00-18.45): FÉRFI SZABADFOGÁSÚ 86 ÉS 125 KG vigaszág és ÉREMMÉRKŐZÉSEK

 

ÖTTUSA (Deodoro Uszoda, Ifjúság Aréna, Deodoro Stadion)

17.00-17.30 (12.00-12.30): férfi úszás

19.00-19.50 (14.00-14.50): férfi bónuszvívás

20.30-21.40 (15.30-16.40): férfi lovaglás

23.00-23.20 (18.00-18.20): FÉRFI KOMBINÁLT SZÁM

 

RITMIKUS GIMNASZTIKA (Rio Olimpiai Aréna)

15.00-18.50 (10.00-13.50): csapat selejtező

20.20-22.30 (15.20-17.30): EGYÉNI ÖSSZETETT DÖNTŐ

 

MŰUGRÁS (Maria Lenk Uszoda)

16.00-17.50 (11.00-12.50): férfi toronyugrás, elődöntő

21.30-22.55 (16.30-17.55): FÉRFI TORONYUGRÁS, DÖNTŐ

 

TRIATLON (Copacabana Erőd)

16.00-18.25 (11.00-13.25): NŐI VERSENY

 

KÉZILABDA (Jövő Aréna)

16.30-18.30 (11.30-13.30): női bronzmérkőzés

20.30-22.30 (15.30-17.30): NŐI DÖNTŐ

 

KOSÁRLABDA (1-es Karióka Aréna)

16.30-18.30 (11.30-13.30): női bronzmérkőzés

20.30-22.30 (15.30-17.30): NŐI DÖNTŐ

 

VÍZILABDA (Olimpiai Uszoda)

16.40-18.00 (11.40-13.00): férfi mérkőzés 7. helyért

18.00-19.20 (13.00-14.20): férfi bronzmérkőzés

21.30-22.50 (16.30-17.50): férfi mérkőzés 5. helyért

22.50-00.10 (17.50-19.10): FÉRFI DÖNTŐ

 

HEGYIKERÉKPÁR (Hegyikerékpáros Központ)

17.30-19.30 (12.30-14.15): NŐI VERSENY

 

LABDARÚGÁS (Mineirao, Maracana Stadion - Belo Horizonte, Rio de Janeiro)

18.00-21.00 (13.00-16.00): férfi bronzmérkőzés

22.30-01.30 (17.30-20.30): FÉRFI DÖNTŐ

 

RÖPLABDA (Maracanazinho Csarnok)

18.00-20.00 (13.00-15.00): női bronzmérkőzés

VASÁRNAP 03.15-05.15 (22.15-00.15): NŐI DÖNTŐ

 

ÖKÖLVÍVÁS (Riocentro - 6-os Pavilon)

19.00-20.30 (14.00-15.30): NŐI 51 KG DÖNTŐ, FÉRFI 56 KG DÖNTŐ, FÉRFI 75 KG DÖNTŐ

 

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion)

VASÁRNAP 01.10-03.40 (20.10-22.40)

férfiak: GERELYHAJÍTÁS DÖNTŐ, 1500 M DÖNTŐ, 5000 M DÖNTŐ, 4X400 M VÁLTÓ DÖNTŐ

nők: MAGASUGRÁS DÖNTŐ, 800 M DÖNTŐ, 4X400 M VÁLTÓ DÖNTŐ

Augusztus 21. vasárnap (éremosztás 12 számban)

BIRKÓZÁS - (2-es Karióka Aréna)

13.30-16.15 (08.30-11.15): férfi szabadfogású 65 és 97 kg selejtezők előcsatározások

17.45-20.00 (12.45-15.00): FÉRFI SZABADFOGÁSÚ 65 ÉS 97 KG vigaszág és ÉREMMÉRKŐZÉSEK

 

ATLÉTIKA (Szambasétány)

14.30-17.15 (09.30-12.15): FÉRFI MARATON

 

RÖPLABDA (Maracanazinho Csarnok)

14.30-16.30 (09.30-11.30): férfi bronzmérkőzés

18.15-20.15 (13.15-15.15): FÉRFI DÖNTŐ

 

KÉZILABDA (Jövő Aréna)

15.30-17.30 (10.30-12.30): férfi bronzmérkőzés

19.00-21.00 (14.00-16.00): FÉRFI DÖNTŐ

 

RITMIKUS GIMNASZTIKA (Rio Olimpiai Aréna)

16.00-17.30 (11.00-12.30): CSAPATVERSENY DÖNTŐ

 

KOSÁRLABDA (1-es Karióka Aréna)

16.30-18.30 (11.30-13.30): férfi bronzmérkőzés

20.45-22.45 (15.45-17.45): FÉRFI DÖNTŐ

 

HEGYIKERÉKPÁR (Hegyikerékpáros Központ)

17.30-19.15 (12.30-14.15): FÉRFI VERSENY

 

ÖKÖLVÍVÁS (Riocentro - 6-os Pavilon)

19.00-21.00 (14.00-16.00): NŐI 75 KG DÖNTŐ, FÉRFI 52 KG DÖNTŐ, FÉRFI 64 KG DÖNTŐ, FÉRFI +91 KG DÖNTŐ

 

ZÁRÓÜNNEPSÉG (Maracana Stadion): HÉTFŐ 01.00-05.00 (20.00-24.00)

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a kisalfold.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!