Kisalföldi gurítók

2011.03.07. 22:25

Éllovast vert a Kiss János

Mindhárom megyei NB I-es férficsapat kikapott idegenben. A sereghajtótól kapott ki a Kék Golyó a megyei I. osztályban.

NB. I. férfi 17. ford.
Répcelak - MTE 7:1/3368-3268
Elekthermax Vasas - S. Sörgurítók 7:1/3209-3065
Nagyberki Attala - Bábolna 5:3/3320-3249

NB. I. férfi ifjúsági 17. ford.
Répcelak - MTE 3:1/1086-1042
Elekthermax Vasas-S.Sörgurítók 4:0/1015-919
Nagyberki Attala - Bábolna 3:1/1007-1005

NB. I. női 16. ford.
Dynamic Szinflex II.- Dynamic Szinflex I.0:8/2940-3158
Pannon-Flax - Watt 22 7:1/3406-3210

NB. II. 17. ford.
Golden TC - S. Turris
Szhelyi Sp. - Petőháza 7:1/3138-3036
Sárvári Kinizsi - Szany 4:4/3004-3035
Scarbantia - Vasasszonyfa 3:5/3213-3259
Gy. Komszol - Győrhő 5:3/3287-3224

NB. III. 14. ford.
Csépi SZSE - Kék Golyó 6:2/2255-2281
Csépi SZSE: Takács T. 418, Mártai I. 354, Hájas A. 390, ifj. Mártai I. 343, Széber J. 379, ifj. Széber J. 371.
Kék Golyó: Mikó Z. 361, Germán T. 363, László T. 391, Gácsfalvi Á. 386, Kiss B. 398, Pozsgai L. 382.

Bősárkány - Ajka Kristály/B 7:1/2581-2505
Bősárkány: Tóth Z. 413 Török István 432, Andorka G. 429, Nagy L. 424, Horváth K. 448, Horváth L. 435
Ajka Kristály/B: Rózsavölgyi N. 423, Rédling Zs. 417, Barabás B. 396, Berki J. 433, Szigeti Sz. 414, Burján L. 422.

Kiss János TK - Úrkút 5:3/2615-2606
Kiss János Tk: Meglécz K. 450, Boráros F. 411, Zalavári M. 436, Kiss P. 439, Takács L. 430, Horváth J. 449.
Úrkút: Pej Z. 457, Rieger T. 417, Rieger Zs. 458, Fehér Sz. 439, Gubicza L. 401, Haas P. 434.

D. Postás Ventwest-Mosonszentmiklós 6:2/2489-2422
D. Postás Ventwest: Tamási M. 425, Galavics K. 428, Kámán G. 414, Nándorhegyi R. 411, Kurucz N. Zs. 397, Prájczer I. 414.
Mosonszentmiklós: Takács L. 413, Modrovits I. 407, Varga G. 390, Visi L. 391, Varga R. 418, Frank Gy. 413.

Halászi - Jánossomorja A Jánossomorja versenyzőinek eredményei nem voltak olvashatók!
Halászi: Nagy A. 386, Sipos I. 397, Korcz R. 382, Bóna G. 412, Schwandtner R. 386, Bóna L. 433.
Jánossomorja: Czinder K., Tóth Z., Farkas Gy., Bencsik I., Rédl V., Smuk K.

1.

Úrkút

14

11

1

2

72:40

23

 

2.

Jánossomorja

13

10

1

2

69:35

21

 

3.

Dunántúli Postás Ventwest

14

10

0

4

72:40

20

 

4.

Bősárkány

14

8

0

6

56:56

16

 

5.

Mosonszentmiklós

14

6

0

8

55:57

12

 

6.

Kiss János TK

14

6

0

8

54:58

12

 

7.

Kék Golyó

14

6

0

8

49:63

12

 

8.

Halászi

13

5

0

8

46:58

10

 

9.

Ajka Kristály/B

14

4

0

10

40:72

8

 

10.

Csépi SZSE

14

2

0

12

39:73

3*

NB. III. ifjúsági 14. ford.
Csépi SZSE - Kék Golyó 3:0/293-290
Csépi SZSE: Bella D. 442
Kék Golyó: Hannig V. 391

Bősárkány - Ajka Kristály/B 3:0/442-391
Bősárkány: ifj. Takács T. 293
Ajka Kristály/B: Nagy B. 290

Kiss János TK - Úrkút 3:0/441-400
Kiss János TK: Veisz G. 441
Úrkút: Vörös Z. 400

D. Postás Ventwest-Mosonszentmiklós 3:0/407-404
D. Postás Ventwest: Brenner Cs. 407
Mosonszentmiklós: Visi L. 404

Halászi - Jánossomorja 3:0/411-312
Halászi: Smuk Cs. 411
Jánossomorja: Rédl K. 312

1.

Dunántúli Postás Ventwest

14

12

0

2

36:6

24

 

2.

Bősárkány

14

11

1

2

31,5:10,5

23

 

3.

Úrkút

14

9

0

5

27:15

18

 

4.

Kiss János TK

14

9

0

5

27:15

18

 

5.

Mosonszentmiklós

14

9

0

5

27:15

18

 

6.

Ajka Kristály/B

14

8

0

6

24:18

16

 

7.

Csépi SZSE

14

4

2

8

15:27

10

 

8.

Halászi

14

4

1

9

13,5:28,5

9

 

9.

Jánossomorja

14

3

0

11

9:33

6

 

10.

Kék Golyó

14

2

0

12

6:36

4

Megyei I. osztály 17. ford.
Á. Talizmán - Károlyháza Elhalasztva!

Pribránszki Kft Mosonszolnok-Kunsziget 6:2/2441-2262
Pribránszki Kft Mosonszolnok: Kovács Gy. 413, Török Balázs 406, Kaltenecker F. 376, Török L. 365, Kopácsi Gy. 442, Török Bálint 439.
Kunsziget: Farkas A. 407, Fincicki Z. 358, Gutléber Z. 341, Németh I. 383, Szalai B. 390, Gacs G. 383.

Máriakálnok - Fortuna TC 6:2/2338-2239
Máriakálnok: Budai I. 361, Benyusz M. 385, Rigó I. 415, Bertalan P. 388, Dovigyel P. 367, Cseh T. 422.
Fortuna TC: Bereczki L. 346, Galambos J. 381, Roncz J. 377, Molnár D. 372, Szakács S. 361, Pram A. 402.

Tekecenter - Lajta - Hanság 6:2/2296-2233
Tekecenter: Mészáros A. 345, Fehér T. 431, Németh Z. 399, Szabó I. 382, Ivánszky G. 353, Grúber A. 386.
Lajta-Hanság: Pálfi Á. 405, Stipkovics J. 364, Virág G. 364, Pekelniczki I. 353, Bölcskeiné 366, Pálfi L. 381.

Jobb Dáma - Győrújfalu 6:2/2536-2423
Jobb Dáma: Balogh T. 429, Imre B. 431, Dobi J. 384, Kámán T. 418, Kelemen M. 413, Márkus J. 461.
Győrújfalu: Peredi A. 427, Bohuniczky I. 397, Soós P. 367, Poór P. 398, Németh L. 408, Csík E. 426.

Pér SE 1994 - Dunaszeg 7:1/2400-2088
Pér SE 1994: Pintér Z. 384, Hajnal I. 448, Erdész R. 408, Horváth I. 410, Gede L. 385, Kun I. 365.
Dunaszeg: Szeredi O. 341, Márkus A. 309, Szabó I. 341, Szabó G. 336, Markó L. 361, Csicsai G. 400 .

Kunsziget - Á. Talizmán 3:5/2345-2400
Kunsziget: Farkas A. 404, Fincicki Z. 401, Németh I. 381, Szalai B. 380, Stróbl G. 410, Gacs G. 369.
Á. Talizmán: Lendvai G. 411, Kelemen Sz. 357 Seer D. 371, Babos T. 434, Tóth T. 389, Horváth Gy. 438.

1.

Tekecenter

17

16

0

1

97:39

32

 

2.

Jobb Dáma

17

13

0

4

85:51

26

 

3.

Károlyháza

16

10

0

6

72:56

20

 

4.

Kunsziget

17

9

0

7

75:61

18

 

5.

Pribránszki Kft Mosonszolnok

17

9

0

8

73:63

18

 

6.

Lajta–Hanság

17

9

0

8

71:65

18

 

7.

Á. Talizmán

16

9

0

7

69:59

18

 

8.

Máriakálnok

17

8

0

9

62:74

16

 

9.

Pér SE 1994

17

7

0

10

66:70

14

 

10.

Fortuna TC

17

6

0

11

60:76

12

 

11.

Győrújfalu

17

5

0

12

55:81

10

 

12.

Dunaszeg

17

0

0

17

23:113

0

Megyei II. osztály 14. ford.
Pér SE 1994/B - Rábakecöl 4:2/1561-1401
Pér SE 1994/B: Körmendi I. 412, Bölöni J. 405, Záborszki K. 170, Pintér M. 364, Lengyel Gy. 210.
Rábakecöl: Csihar A. 383, Tóth Cs. 327, Csizmazia P. 385, Domiter Á. 306.

Lajta - Hanság/B-Kunsziget/B 6:0/1707-1402
Lajta - Hanság/B: Tóth Cs. 408, Nagy M. 405, Neuberger L. 437, Pálfi L. 457.
Kunsziget/B: Nagy F. 349, Szalai I. 329, Börzsei A. 352, Rebenek B. 373.

Á. Talizmán/B - Máriakálnok/B Jkv. nem érk. be!

Győrújfalu/B - Gy. Komszol/B 0:6/1439-1522
Győrújfalu/B: Faltusz A. 354, Tárkányi A. 371, Varga B. 361, Erdélyi Zs. 353.
Gy. Komszol/B: Anduska A. 391, Erdős R. 378, Virág P. 380, Horváth Gy. 373.

Kunsziget/B - Bábolna/B 2:4/1504-1598
Kunsziget/B: Rebenek B. 392, Nagy F. 367, Farkas T. 164, Taufer P. 390, Börzsei A. 191.
Bábolna/B: Balom N. 422, Skuba Z. 389, Mogyorósi B. 369, Szilágyi A. 418.

 

1.

Bábolna/B

12

9

0

3

48:24

18

 

2.

Gy. Komszol/B

13

9

0

4

48:30

18

 

3.

Lajta–Hanság/B

12

8

1

3

45:27

17

 

4.

Máriakálnok/B

13

7

0

6

 

14 

5.

Pér SE 1994/B

12

7

0

5

38:34

14

 

6.

Győrújfalu/B

12

5

0

7

33:39

10

 

7.

Á. Talizmán/B

12

4

1

7

 

8.

Rábakecöl

13

4

0

9

33:45

8

 

9.

Kunsziget/B

13

2

0

11

25:53

3*

Készült a Győr-Moson-Sopron Megyei Tekézők Szövetsége körlevele alapján (Felelős kiadó: Kocsis Imre, felelős szerkesztő: Kovács Zoltán.) 

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a kisalfold.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a kisalfold.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!