NB II foci online – Gyirmót-Dorog 1-2 – fotók

Elveszítette hazai veretlenségét a Gyirmót.

Gyirmót: Rusák – Nagy P., Tóth B. (Vogyicska 66'), Széles, Krebsz, Heffler, Szarka (Májer 75'), Vass, Hudák, Zeke, Herjeczki (Koltai 46'). Vez. edző: Csertői Aurél.

Dorog: Mursits – Takács P., Beke, Papp, Albert (Nyíri 71'), Dlusztus, Földi, Délczeg (Lencsés 90+2'), Barna (Berkó 86'), Tomás, Paudits. Vez. edző: Németh Szabolcs.

Gólszerző: Szarka (9')., ill. Barna (31'), Délczeg (43').

Sárga lap: Krebsz (72'), ill. Tomás (29'), Takács (36'), Beke (55').

Kiállítva: Takács (84')

90+4. perc: Nagy az öröm a dorogiaknál: hátrányból tudtak fordítani. Vége a meccsnek, a Gyirmót elveszítette hazai veretlenségét.

90+1. perc: Négy perce van még a Gyirmótnak, hogy egyenlítsen. Lecsés érkezik a pályára.

89. perc: Májer jobboldali beadása után Hudák fejel kapu mellé.

86. perc: Nagy Patrik 28 méterről a kapufára lövi a szabadrúgást. Cserélnek a vendégek: Barna helyére Berkó áll be az utolsó néhány percre.

84. perc: Takács csúszik rá Nagy Patrikra, ezért sárga jár. Neki ez már a második, villan a piros lap.

78. perc: Májer jobboldali beadását Vogyicska elől fejelik ki a védők.

75. perc: Újabb gyirmóti csere: Szarka helyére Májer Milán jön.

72. perc: Krebsz is sárgát kap, hasonló szabálytalanság miatt, mint amiért nemrég Beke: egy szabálytalan becsúszásért.

71. perc: Albert-Nyíri csere a vendégeknél.

69. perc: Heffler jobboldali beadását Nagy Patrik fejeli 10 méterről a kapu jobb oldala felé, Mursits megfogja.

66. perc: Újabb gyirmóti csere: Tóth Bence helyére Vogyicska érkezik.

55. perc: Beke is sárgát kap egy kemény szabálytalanságot követően.

51. perc: Krebsz passzát Heffler lövi el egyből, 10 méterről, balról; a pattogó labda egy blokkoló védőről megy végül szögletre. Még így is majdnem beakadt a bal alsóba.

46. perc: Cserélt a félidőben a Gyirmót: Herjeczkit váltja Koltai Tamás.

45. perc: Leteltek az első félidő percei.

43. perc: Megint a bal oldalon sikerül egy hosszú passzal átjátszania a dorogiaknak a sárgák védelmét, Délczeg átveszi és laposan a hosszú alsóba lő. 1-2.

36. perc: Takács száll bele Tóth Bencébe, övé a második sárga.

35. perc: Heffler kap tisztán labdát, egy az egyben viheti a kapusra. El is viszi Mursits mellett, azonban ki is sodródik, és a védő is odaér: szöglet jöhet.

33. perc: Heffler 10 méterről egyből kapura lő, az erős löketet Mursits üti szögletre.

31. perc: Egyenlít a Dorog. Barna kap labdát a leshatáron, a kimozduló Rusákot átemelve a bal felsőbe lő. 1-1

30. perc: Krebsz szabadrúgása a jobb oldalról, 30 méterről kapura megy, Mursits véd. Fél perccel később Beke lő közel ilyen távolságból a túloldalról: Rusák látványosan vetődik, de a labda mellé száll.

29. perc: Tomás kapja a meccs első sárgáját.

26. perc: Végre valami foci: Szarka kap labdát a bal oldalon, némi cselezgetés után laposan középre passzol, Nagy Patrik átveszi, csinál egy cselt, és lő: a blokkról szögletre megy a labda.

22. perc: A gól nem tett jót a meccsnek, ez talán kijelenthető. Az elmúlt tíz percben két gyirmóti lövést lehet legfeljebb visszaidézni, mindkettő alaposan fölé szállt.

9. perc: Heffler harcol ki szabadrúgást a bal oldalról. Nagy Patrik beadása Szarka tarkójáról kerül a hálóba: vezet a Gyirmót. 1-0.

5. perc: Tamás kap labdát a tizenhatos előterében, Széles becsúszva szereli a tizenhatoson belül.

1. perc: A piros-feketében játszó vendégek kezdik a meccset.

Előzmények:

Sorrendben a negyedik győzelmét arathatja vasárnap a kék-sárga alakulat.

„Hosszú szüneten vagyunk túl, így nehéz megítélni a csapatom formáját. Bár játszottunk egy meccset, de az csak edzőmérkőzés volt. Igyekeztünk tartalmasan eltölteni az elmúlt időszakot. Sok mindent kipróbáltunk és gyakoroltunk. Nekünk bravúrok és győzelmek kellenek, hogy kiegyenesedjünk és felzárkózzunk a táblázaton. Nehéz mérkőzésre és három pontra számítok a masszív Dorog ellen” – mondta Csertői Aurél vezetőedző.