NB II foci – Sima Gyirmót győzelem Soroksáron

Idegenben szerzett három pontot a Gyirmót.

Fotó: pixabay

Soroksár SC–Gyirmót FC Győr 0–4 (0-2)

Gsz.: Heffler N. 34., 91., Varga Á. 40. öngól, Szarka 65.

34. p: Majer lövését még Nagy kiütötte, ám Heffler az üresen maradt kapu közepébe lőtt. 0–1.

40. p: Szarka 10 méterről lőtt, a kapufáról visszapattanó labda a soroksári kapusról pattant a hálóba. 0–2.

65. p: Szarka lefordult védőjéről, majd a kapust is kicselezve az üres kapuba lőtt. 0–3.

91. p: Heffler 14 méterről elegáns mozdulattal csavarta a labdát a bal alsó sarokba. 0–4.

Nem kegyelmezett az NB I-be igyekvő Gyirmót ellenfelének. Csertői Aurél tanítványai már az első félidőben eldöntötték a három pont sorsát.

Lipcsei Péter: – A Gyirmót sokkal jobb volt, ha holnaputánig játszunk, akkor sem rúgunk gólt.

Csertői Aurél: – Fegyelmezettek voltunk, sokat jelentett, hogy az első félidőt végig kontrolláltuk és az, hogy gólokat is tudtunk lőni.

Korábban – „Sajnos nem sikerült folytatnunk a jó sorozatot, pedig megvolt a lehetőségünk a győzelemre, ám hétvégén rengeteg helyzetet kihagytunk. A Soroksár masszív, jó csapat, de muszáj lesz ellene javítanunk, mindenképpen ki kell használnunk a gólszerzési lehetőségeinket” – mondta Cserői Aurél vezetőedző.