2019.08.17. 23:32
Megyei foci - Nyert a Pannonhalma a Nyúl ellen, 25(!) gólt rúgott a Várbalog - fotók
A megyei bajnokságok hétvégi eredményei.
Duna Takarék Megyei I. osztály
Gyirmót II–SFAC 1900 11-0
Csorna–Vitnyéd 4-1
Kapuvár–Győrszentiván 9-1
Pannonhalma–Nyúl 2-0
Pannonhalma- Nyúl 2-0. Fotó: H. Baranyai Edina
Bácsa–Jánossomorja 1-1
Öttevény–SC Sopron 0-5
Lébény–Gönyű 0-2
Abda–Beled 2-1
Aranyhal Étterem Megyei II. Győri csoport
Koroncó–Kunsziget 4-1
Dunaszeg–DAC 1-2
Dunaszentpál–Tét
Győrasszonyfa–Rábapatona 4-0
Bőny–Börcs 8-0
Nagyszentjános–Győrzámoly 0-5
Győrújbarát–Bajcs 6-0
Kajárpéc–Győrújfalu 2-1
Orchidea Hotel Megyei II. Mosonmagyaróvári csoport
Dunakiliti–MTE 1904 II. 2-2
Rajka–Hegyeshalom 1-1
Lipót-MITE–Mosonszentmiklós 3-4
Püski–Bezenye 0-4
Bősárkány–Mosonszolnok 4-3
Hédervár–Darnózseli
Károlyháza–Kimle 1-5
Máriakálnok–Halászi
Megyei II. Soproni csoport
SVSE–Iván 4-1
Petőháza–Rábaszentandrás 2-4
Szany–Hegykő 1-1
Enese–Kópháza 10-0
Sopronkövesd–Fertőszentmiklós 0-4
Nagycenk–Veszkény 3-4
Pálya-Vasút Megyei III. Győr-Keleti csoport
Veszprémvarsány–Pázmándfalu
Bakonyszentlászló–Győrság
Pápateszér–Bakonyszentkirály 2-3
Töltéstava–Mindszentpuszta 8-0
Pér–Mezőörs 3-4
BarBár Pub Megyei III. Győr-Nyugati csoport
Gyarmat–Felpéc 0-2
Mecsér–Ásványráró - elmaradt
Csikvánd–Egyed 3-0
Gyömöre–Vámosszabadi 4-3
Rábacsécsény - Tényő 1-3
Sokorópátka–Markotabödöge 5-7
Megyei III. Északi csoport
Hotel Lajta Park–Dunasziget 8-0
Győrzámoly II–Győrújfalu II 2-2
Kimle II–Újrónafő 0-2
Bezi–Várbalog 1-25
Mosonudvar–Lipót-MITE II. 2-2
Levél–Győrsövényház 6-3
Megyei III. Déli csoport
Rábaszentmihály–Bácsa II 6-4
Bajcs II–Ikrény - félbeszakadt
Nyúl II–Bőny II 5-1
Győri Cápák–Győrszemere 3-1
Áki Mobil Megyei III. Csornai csoport
Rábatamási–Farád 6-1
Magyarkeresztúr–Osli 0-5
Jobaháza–Mihályi 1-0
Babót–Bogyoszló 1-3
Rábakecöl–Bágyogszovát
Kisfalud–Himod 1-5
Vág–Szil 5-1
Megyei III. Soproni A csoport
Fertőendréd–Harka 10-4
Csapod–Fertőrákos 4-3
Nagylózs–Egyházasfalu 4-5
Ágfalva–Pereszteg 1-1
Megyei III. Soproni B csoport
Fertőszéplak–Agyagosszergény 9-0
Répcevis–Újkér
Sopronhorpács–Balf 1-3
Lövő–Fertőd 4-1