2019.08.11. 10:02
Megyei foci - Az újonc Vitnyéd ötöt rúgott a Lébénynek, 13-at vágott a Nagycenk - fotók, videó + eredmények
Győzött a Kapuvár, ikszelt a Csorna. Videón a Nyúl győzelme.
Duna Takarék Megyei I. osztály 1. forduló
SC Sopron–Beled 9-0
Nyúl–SFAC 5-0
Gyirmót II–Csorna 1-1
Gönyű–Kapuvár 0-3
Lébény–Vitnyéd 0-5
Abda–Bácsa 3-0
Jánossomorja–Pannonhalma 3-1
Győrszentiván–Öttevény 4-1
Videó - Nyúl-SFAC
Aranyhal Étterem Megyei II. Győri csoport 1. forduló
Győrújfalu–Győrújbarát 0-1
Dunaszeg–Bőny 1-2
Győrzámoly–Koroncó 2-3
Börcs–Győrasszonyfa
Tét–DAC-UP 1-1
Kajárpéc–Rábapatona
Bajcs–Nagyszentjános
Kunsziget–Dunaszentpál 2-1
Orchidea Hotel Megyei II. Mosonmagyaróvári csoport 1. forduló
Darnózseli–Bősárkány 1-1
Hédervár–Hegyeshalom 5-1
Kimle–Halászi 3-1
Bezenye–Lipót-MITE 5-2
Dunakiliti–Püski 0-0
Máriakálnok–MTE 1904 II 3-2
Mosonszentmiklós–Rajka 3-3
Mosonszolnok–Károlyháza 1-2
Megyei II. Soproni csoport 1. forduló
Iván–Répcementi SE 2-3
Fertőszentmiklós–SVSE 2-5
Veszkény–Sopronkövesd 4-1
Hegykő–Petőháza 7-0
Rábaszentandrás–Enese 4-2
Rábapordány–Szany 1-2
Nagycenk–Kópháza 13-0
Pálya-Vasút Megyei III. Győr-Keleti csoport 1. forduló
Pér–Bakonyszentlászló 3-1
Győrság–Veszprémvarsány 0-0
Bakonyszentkirály–Mezőörs 2-5
Töltéstava–Pápateszér 0-0
BarBár Megyei III. Győr-Nyugati csoport 1. forduló
Ásványráró–Tényő 0-0
Felpéc–Mecsér 0-2
Egyed–Gyarmat 7-0
Gyömöre–Csikvánd 3-8
Markotabödöge–Vámosszabadi 8-2
Kóny–Sokorópátka 3-2
Megyei III. Északi csoport 1. forduló
Lipót-MITE II–Kimle II 8-0
Bezi–Mosonszentmiklós II elmaradt
Győrújfalu II–Levél 2-7
Dunasziget–Győrladamér 0-2
Győrsövényház–Hotel Lajta Park 0-2
Újrónafő–Győrzámoly II 5-3
A Várbalog–Mosonudvar mérkőzést augusztus 15-én rendezik.
Megyei III. Déli csoport 1. forduló
Bőny II–Rábaszentmihály 5-2
Ikrény–Győri Cápák 6-2
Bácsa II–Bajcs II 6-4
Győrszemere–Nyúl II 0-4
Áki Mobil Megyei III. Csornai csoport 1. forduló
Bágyogszovát–Magyarkeresztúr 3-1
Himod–Rábakecöl 5-2
Farád–Kisfalud 1-2
Szil–Rábatamási elmaradt
Bogyoszló–Vág 2-3
Mihályi–Babót 1-0
Osli–Jobaháza 3-4
Megyei III. Soproni A csoport 1. forduló
Pereszteg–Fertőendréd 0-3
Harka–Nagylózs 5-1
Fertőrákos–Ágfalva 1-5
Megyei III. Soproni B csoport 1. forduló
Agyagosszergény–Fertőd 3-3
Újkér–Sopronhorpács 0-5
Fertőszéplak–Balf 0-3
Lövő–Zsira 0-1