2018.11.25. 07:54

Megyei foci - 16 góllal verte a Lipót a Lébényt - fotók, eredmények+nyilatkozatok

Kikapott a Kapuvár és a Fertőszentmiklós.

Gönyű, 100 néző. V.: Erdélyi B.

Gönyű: Tóth M. – Nagy M., Máté (Püspök), Kovács M., Farkas, Sovány, Végh, Póczik, Böcz, Takács, Tarcsa. Edző: Horváth Péter.

Győrszentiván: Szabó K. – Litresits, Bieder A., Stefanits (Kapuvári), Szalai, Kertész (Rubics), Bieder T., Lenhardt, Vadász (Halász), Szabó P., Tóth P. Edző: Zsédely Attila.

Gsz.: Szalai (2).

A hazai csapat szeretett volna visszavágni az első fordulóban elszenvedett vereségért, azonban az előjelek nem voltak túl biztatóak, a hazaiknál sokan beteget jelentettek.

A 31. percben a kipattanó labdát Szalai 18 méterről a bal felső sarokba lőtte. 0–1. Az 53. percben Szalai vezette keresztbe a kapu előtt a labdát, majd 20 méteres lövésre szánta el magát, a labda a jobb alsó sarokban kötött ki. 0–2.

Közepes színvoalú mérkőzésen a hazaiak a második félidőre elfogytak, így a győrszentivániak megérdemelt győzelmet arattak.

Jók: Máté, Takács N., Tarcsa, ill. mindenki.

Horváth Péter: – Kis csapat focizgat, nagy csapat nyer. A végére elfogytunk.

Zsédely Attila: – Nagyszerű érzés egy év alatt háromszor legyőzni a szomszédvár csapatát. A pénteki felkészülés a Retro diszkóban jól sikerült.

Megyei foci: Gönyű-Győrszentiván november 25-én

SFAC 1900–Pannonhalma 0–3 (0–1)

Sopron, Anger-réti pálya, 50 néző. V.: Krasznai.

SFAC: Bodorkos – Kiss A., Benczur, Szabó N., Pintér, Horváth T., Németh L., Szilágyi, Taher Saif, Kocsis V., Fenyvesi M. (Szabó K.). Edző: Kocsis Tamás.

Pannonhalma: Feix – Mészáros P. (Sándor K.), Imre, Molnár G., Csányi M., Pintér, Németh László, Fördős, Németh Levente, Bíró (Baki B.), Forika (Erdélyi). Edző: Karácsony Tamás.

Gsz.: Németh László (2), Sándor K.

Alacsony színvonalú mérkőzésen az első pillanattól kezdve a vendégcsapat volt a kezdeményezőbb. A találkozó egyetlen pozitívuma a szinte hibátlan játékvezetői működés volt.

Jók: Bodorkos, Pintér ill. Németh László, Baki B., Sándor K.

Kocsis Tamás: – Sajnáljuk, hogy előrehozott forduló volt...

Pék László: – Eredményes szezont zártunk. Köszönet minden játékosnak, akik pályára léptek. Ezen a meccsen a hármas sípszót vártam legjobban.

Gyirmót II–SC Sopron 0–1 (0–1)

Gyirmót, 100 néző. V.: Fuhrmann.

Gyirmót II: Pálfi – Tóth E., Horváth Cs., Felde, Horváth II R., Orbán I., Csongrádi, Horváth D., Szabó Á. (Nagy B.), Szalánszki, Éri (Buruzs). Edző: Tóth Norbert.

SC Sopron: Majer – Kádár, Kelemen D., Honyák (Kovács A.), Tóth A., Galambos, Purt, Gáncs, Kocsis, Gere, Holzmann. Edző: Ágoston Zsolt. Gsz.: Kelemen.

Nehéz talajon küzdelmes mérkőzést vívtak a csapatok, a végjátékban a Gyirmót II büntetőt hibázott.

Ágoston Zsolt: – Győrből mindig jó érzés pontokkal távozni. Örülünk, hogy ilyen szezont zártunk.

Tóth Norbert: – Döntetlenszagú mérkőzésen a Sopronnak kedvezett a szerencse.

Csorna–Beled 3–0 (1–0)

Csorna, 200 néző. V.: Móri.

Csorna: Dénes – Detrik, Fehér, Papp R., Baranyai, Csikós, Kerékgyártó, Szakács (Tarcsay), Horváth A. (Stift), Visy, Simon A. (Selyem). Edző: Marton Miklós.

Beled: Soós B. – Németh Á., Szemes, Könczöl, Marton (Bándoli), Molnár Z., Varga T., Torma, Kónya, Keszthelyi (Reinhardt), Kovács M. Edző: Bándoli József.

Gsz:: Simon A., Papp R., Kerékgyártó.

Szezonvégi hangulatban magabiztos győzelmet aratott a Csorna.

Marton Miklós: – Szezonvégi játékkal simán nyertünk.

Bándoli József: – Köszönöm mindenkinek a részvételt, főleg fiatal játékosaimnak.

Kapuvár–Jánossomorja 0–2 (0–2)

Kapuvár, 250 néző. V.: Radasics.

Kapuvár: Vass K. – Horváth P., Bognár L., Böcskör Gy., Véghelyi (Simon M.), Gál, Árki (Szarka), Szabó Sz., Balogh Z., Tar, Horváth K. (Böcskör Zs.) Edző: Balog Zoltán.

Jánossomorja: Liszkai – Fettik, Cseri,

Soós, Maidics (Kovács P.), Horváth M. (Varga R.), Kantó, Gaál Z. (György Jakab), Mikhely, Kovács K., Gaál D.

Edző: Varga Róbert.

Gsz.: Maidics, Horváth M. Kiállítva: Gál I.

Az első félidei katasztrofális hibák után a második félidőben már egyenrangú ellenfele volt a hazai csapat a vendégeknek.

Jók: nincs, ill. Gaál Z., Mikhely, Cseri.

Balog Zoltán: – Szépen zártuk az őszt, katasztrofálisan kezdtük a tavaszt. Ez a játék futás és akarat nélkül elég nehéz.

Varga Róbert: – Az első félidőben rúgtuk a gólokat, a másodikban a szezon végét várva megérdemelt győzelmet arattunk.

Öttevény–Loland-Nyúl 3–1 (1–1)

Öttevény, 100 néző. V.: Horváth M.

Öttevény: Illemszky – Nagy L., Nagy R., Puter M. (Hécz), Wágenhoffer, Szűcs G. (Nyitrai Á.), Lappints, Horváth B. (Puter G.), Varga J., Keszei, Németh M. Edző: Germán Ferenc.

Nyúl: Kiss A. – Orbán, Németh M., Mió (Györe), Herceg, Varga P., Varga T. (Hegyi), Nyakas, Bagó, Fazekas, Töltősi. Edző: Mondovics Dávid.

Gsz.: Németh M., Szűcs G., Puter G., ill. Fazekas.

A hazaiak nehezen törték meg a lendületesen játszó vendégek ellenállását, de összességében győzelmük megérdemelt.

Jók: mindenki, ill. Németh M., Bagó, Fazekas.

Germán Ferenc: – Küzdöttünk, hajtottunk, S ami a lényeg, nyertünk.

Mondovics Dávid: – Több volt a meccsben, jól játszottunk az elején, de átmentünk kapkodásba.

Lipót-Pékség–Lébény 16–0 (6–0)

Lipót, 200 néző. V.: Dombi.

Lipót: Takács – Kapa Martin, Kapa Márkó (Bella), Molnár, Csete, Nyári, Zimonyi, Varga T., Schillinger D., Tóth L. (Vörös Torma), Schillinger R. (Rigó). Edző: Varga Péter.

Lébény: Molnár M. – Szalka (Bakó), Élő, Domoszlai, Csepi, Hegedűs, Sallai, Skoda, Limp, Károlyi, Horváth M. Edző: Tiba Zoltán.

Gsz.: Nyári (5), Zimonyi (3), Schillinger D. (2), Varga T. (2), Rigó (2), Csete, Vörös Torma. Kiállítva: Károlyi.

Az időhúzó, a mérkőzésen antifutballt játszó lébényi csapat teljesen esélytelen volt az ötletesen, sok mozgással játszó lipótiakkal szemben.

Jók: mindenki, ill. senki.

Varga Péter: – Jó pihenést, kellemes ünnepeket mindenkinek!

Tiba Zoltán: – No comment.

Üstökös FC-Bácsa–Fertőszentmiklós 6–0 (1–0)

Bácsa, 50 néző. V.: Bálintfi.

Bácsa: Kürnyek – Bögöly, Kiss B., Posta, Simigla, Sipos, Kurucz, Katona (Szabó K.), Mendel (Molnár), Kalmár (Ács), Weller. Edző: Korsós György.

Fertőszentmiklós: Kolozsvári – Szabó D., Orbán, Szabados, Péter, Magda (Kuzbelt M.), Horváth R., Tóth Sz. (Szűcs), Kuzbelt E. (Iliszi), Dukai, Takács. Edző: Horváth István.

Gsz.: Kalmár (2), Posta, Molnár, Ács, Sipos. Kiállítva: Horváth.

Az első tavaszi fordulót őszi időjárásba játszotta a két gárda, a hazai csapat végig uralta a mérkőzést, nagy különbségű győzelmük megérdemelt.

Korsós György: – Hoztuk a kötelezőt.

Horváth István: – Az ezen a mérkőzésen pályára lépő játékosaimnak csak köszönettel tartozom. További sikereket kívánunk a Bácsának.