Kézilabda

2025.06.23. 16:31

Ismét légiósnak áll a Győri Audi ETO egykori kiválósága

A francia Brest Bretagne hivatalosan is bejelentette, hogy leigazolta a Győri Audi ETO korábbi kiválóságát. A szlovén Ana Gros tavaly a Krim Ljubljanában szerepelt, most ismét légiósnak áll.

Ana Gros 2024 nyarán távozott a Győri Audi ETO-tól. Hazájába igazolt a szlovén Krim Ljubljanához.

Ana Gros
A Győri Audi ETO korábbi klasszisa, Ana Gros visszatér korábbi csapatához.
Fotó: gyorietokc.hu

Ana Gros több országban is megfordult

Egy év után most mégis úgy döntött, hogy újra légiósnak áll, és visszatér korábbi csapatához, a francia Brest Bretagne-hoz. A 34 éves, balkezes átlövő 2018 és 2021 között játszott a francia együttesnél, majd Oroszország következett, az orosz-ukrán háború miatt rövid ideig otthon játszott a Krimben, ahonnan megint Győrbe igazolt. A zöld-fehéreknél 2010 és 2012 után már szerepelt, 2022 és 2024 között már sokkal érettebb, tapasztaltabb játékosként erősítette az együttest, mellyel megnyerte a Bajnokok Ligáját.

Ana Gros nemrégiben egykori győri csapattársától búcsúzott, aki befejezi pályafutását. 

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a kisalfold.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában