2023.05.14. 20:34

NB II foci - A Mosonmagyaróvár csak kapufákig jutott, így fájó vereséget szenvedett otthon - fotók

Az első félidőben többnyire a hazaiak akarata érvényesült a pályán, éppen ezért váratlanul esett Deák öngólja.

Fotók: Kerekes István

• A szünet után mindent egy lapra tett fel a Credobus, azonban nem tudta feltörni a stabilan védekező Siófok védelmét.
  • Olykor csak a szerencse mentette meg a vendégeket a góltól, mint például Illés lövésénél, ám végül mégis elvitték a három pontot.

Eredmény

Credobus Mosonmagyar­óvár–BFC Siófok 0–1 (0–1)

Mosonmagyaróvár, 150 néző. V.: Zimmermann.

Mosonmagyaróvár: Heinrich – Simita (Jasarevic, 86.), Papp, Deák, Horváth K. – Gáncs (Puhtjejev, 71.), Végh - Korbély (Czingráber, 71.), Illés, Szalka (Mayer Á., 86.) – Nagy Z. (Nagy K., 61.) Vezetőedző: Király József.

Siófok: Winter – Vágó G., Horváth M., Debreceni Á. – Polényi, György N. (Hegedűs M., 58.), Szakály A., Varjas Z., Varga Be. – Dénes (Nyitrai 69.), Farkas B. (Horváth P., 69.) Vezetőedző: Dragan Vukmir.

Gsz.: Deák (öngól, 34.)

17. perc: Korbély fordult le a védőjéről egy gyönyörű csellel, de a lövésnél nem célzott elég pontosan, a labda a kapu fölé szállt.

22. perc: Illés tolta be a labdát két vendégjátékos közé és lőtt 23 méterről, de nem sokkal a kapu fölé ment a lövés.

34. perc: Szakály bal oldali szögletébe Deák csúsztatott bele szerencsétlenül a rövid oldalon, a labda a hazai védő fejéről a saját kapujában kötött ki. 0–1.

64. perc: Gáncs készített le Illésnek, aki egyből lőtt, a labda a bal kapufán csattant.

Király József: - A csapatom jól futballozott, a második félidőben mindent megtettünk az egyenlítés érdekében, de a Siófok kitűnően védekezett. Sokat támadtunk, de sajnos csak kapufát lőttünk, gólt nem, így nem tudtunk pontot szerezni.