NB III foci - Hazai pályán kapott ki a Gyirmót II

Ezúttal sem jött össze a pontszerzés a gyirmóti csapatnak.

Gyirmót FC Győr II–Kaposvári Rákóczi 0–2 (0–1)
Gyirmót: 110 néző. V.: Molnár.

Gyirmót: Ivancsics – Görcs (Somogyi Á., 86.), Wágenhoffer, Lányi B., Helembai (Szűcs P., 82.), Lázár, Nagy K., Tarsoly, Bagó, Dán (Babayigit, 73.) – Erdei (Rátonyi, a szünetben). Edző: Ördög József.

Kaposvár: Ipacs – Zólyom, Kocsis B., Harsányi, Böndi , Gál M., Országh B. (Kis-Fónai, 67.), Borbély (Pintér M., 79.), Pintér N. (Hampuk, 79.), Ekker (Mayer M., 86.) – Bíró D. (Szederkényi, 86.). Vezetőedző: Horváth Rudolf.
Gsz.: Harsányi (23., 85.).

23. perc: Pintér N. jobb oldali szögletét követően a középen lendületből érkező Harsányi 6 méterről a kapu közepébe fejelt. 0–1.
85. perc: Böndi bal oldali beadása után Harsányi 8 méterről csúsztatott a bal alsó sarokba. 0–2.

Ördög József: – Két ellentétes félidei mérkőzésen először mi, majd a vendégek domináltak. Tudtuk, hogy erősek a rögzített szituációkból, ezt sajnos most is bizonyították.

Horváth Rudolf: – Jól játszottunk, sok helyzetet dolgoztunk ki, amikből kettő gólt is szereztünk, így győzelmünk megérdemelt.