NB II foci - Gyirmót FC Győr–FC Ajka 1-3 - fotók

Háromszor is eredményes volt az Ajka az Alcufer Stadionban.

kisafold.hu

Gyirmót FC Győr–FC Ajka 1-3 (1-2)

Győr-Gyirmót, Alcufer Stadion. Játékvezető: Katona Balázs (Rózsa Dávid, Ring Kevin)
GYIRMÓT FC GYŐR: Hársfalvi – Szegi, Csörgő, Hajdú, Nahirnij – Kovács M., Vass Á., Nagy P. – Berki, Simon., Medgyes. Vezetőedző: Csertői Aurél
FC AJKA: Horváth D. – Kovács N., Jagodics, Kenderes, Csemer – Doncsecz, Tajthy, Sejben, Csizmadia – Gaál B., Zsolnai. Megbízott vezetőedző: Jeney Gyula

90+4. perc: Vége a mérkőzésnek, köszönjük megtisztelő figyelmüket!

90+3. perc: Soltész találja el egy jobb oldali szabadrúgással a kapufát.

90+3. perc: Présinger kap sárga lapot.

90+1. perc: Négy perc a meccs végén a hosszabbítás.

90. perc: Vogyicska kap sárga lapot.

87. perc: Nahirnij lövését védi könnyedén Horváth D.

85. perc: Simon A. helyére Erdei Milán áll be.

81. perc: Simon A. kap sárga lapot.

81. perc: Ajkai csere: Zsolnait Molnár Márkó váltja.

78. perc: GÓÓÓL! Kovács N. jobb oldalról ível középre, a túloldalról Zsolnai fejeli vissza a labdát Berzsenyi elé, ő három méterről a kapu közepébe lövi a labdát. 1–3

77. perc: Kettős csere a gyirmótiaknál: Vass Ádám helyére Kovács Dominik, Medgyes Z. helyére pedig Soltész Dominik áll be.

74. perc: Berzsenyi Kevin váltja Doncseczt.

73. perc: Simon A. fejeli a kapu fölé a labdát egy megcsúsztatott bedobás után. Nem sokkal később Horváth Dánielnek már dolga is akad: Medgyes bal oldali beadását húzza le a levegőből.

65. perc: Hármas csere a vendégeknél: Gaál helyére Dragoner F., Tajthy helyére Vogyicska Bálint, Csemer helyére pedig Présinger Ádám áll be.

61. perc: Jobb oldali gyirmóti szöglet után Szegi pattintott fejesét Doncsecz ollózza ki a gólvonal elől. Pár másodperc múlva ismét Szegi fejelhet, az újabb próbálkozását Horváth D. védi.

56. perc: Berki helyére Pethő Bence áll be a hazai csapatba.

52. perc: Kovács M. fejesét védi Horváth D.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés. Csere nem volt a szünetben egyik oldalon sem.

45+2. perc: Szegi jobbról, éles szögből Horváth Dánielbe lövi a labdát. Ezzel ér véget az első félidő.

45. perc: Két perc a ráadás a félidő végén.

40. perc: GÓÓÓL! Egy félpályáról elvégzett ajkai szabadrúgás után Zsolnai mellel készíti le a labdát Csizmadiának, az ő lövését még védi Hársfalvi, az ismétlésnél azonban Zsolnai négy méterről a hálóba lő. 1–2

37. perc: Zsolnai rúgja hasba Hajdút a félpályánál: az ajkai játékos kapja a mérkőzés második sárga lapját.

35. perc: GÓÓÓL! A tizenegyest Nagy Patrik a jobb alsóba lövi. 1–1

34. perc: Kovács Milánt Csemer rúgja fel az ötös előterében, büntetőt ítél a játékvezető.

30. perc: Kenderes bólintja a saját kapuja fölé a labdát.

24. perc: A bal oldali szöglet után óriási kavarodás után sikerül tisztáznia a vendég védőknek, előbb Hajdú Á., majd Kovács M. kétszer is kapura lőtte a labdát, de annak hol egy védő, hol Horváth Dániel állta útját.

23. perc: Szegi fejese után mentenek szögletre a védők.

20. perc:  GÓÓÓL! Bal oldali ajkai akció végén Gaál B. sarkazza a labdát Doncsecz elé, aki 13 méterről kapásból lő, a labda a jobb kapufáról a gólvonal mögé pattan. 0–1

17. perc: Zsolnai lövése Szegiről pattan vissza.

14. perc: Kovács M. indítása okoz némi zavart az ajkai védelem körében, a Simon A. elől menteni igyekvő Kenderes ugyanis Jagodicsot találja el, akiről kapu mellé pattan a labda.

9. perc: Medgyes lövését blokkolják az ajkai védők.

5. perc: Csemer kap sárga lapot, miután rácsúszott Szegi bokájára a gyirmóti tizenhatosnál.

1. perc: A zöldben játszó vendégek kezdik a meccset, sárgában a hazai együttes.

Előzetes - Az elmúlt fordulóban Tiszakécskéről hozta el a pontokat a pályaválasztó, most a hazai mérlegen szeretne javítani.

– Az Ajka az elmúlt években rendre megnehezítette a játékunkat, ezért is komolyan kell vennünk az összecsapást. Edzőcsere volt náluk, ezáltal a játékosaik is fokozottan bizonyítani akarnak majd. Nagyon nehéz, brusztolós mérkőzésre számítok. Ismét nehéz erőpróba elé nézünk, hiszen rövid időn belül három meccs vár ránk, de ebben az erőltetett menetben szeretnénk pozitív eredményeket elérni – mondta Csertői Aurél, a Gyirmót vezetőedzője.