Bravúr a javából!

2022.10.18. 08:08

Magyar Kupa: ETO FC Győr-Kecskemét 1-0 - galéria

A MOL Magyar Kupa negyedik fordulójában az ETO FC Győr Kiss Bence góljával legyőzte az NB I-es Kecskemétet.

MOL Magyar Kupa, 4. forduló

ETO FC Győr-Kecskemét 1-0 (1-0)

Győr, ETO Park. Játékvezető: Pintér Csaba (Szalai Balázs, Vígh-Tarsolyi Gergő)

ETO FC Győr: Fadgyas – Kiss Balázs, Szujó, Csinger, Fodor, Vincze Á - Toma, Kiss Bence, Vitális - Borsos, Lacza. Vezetőedző: Tímár Krisztián

Kecskeméti TE: Varga Á. – Grünvald, Szabó A., Bodor, Sági, Gréczi, Vágó, Duranovic, Buna, Rjasko, Szabó L. Vezetőedző: Szabó István

Gólszerző: Kiss Bence (39.)

90+5. perc: Vége a mérkőzésnek, az ETO legyőzte a Kecskemétet! Köszönjük figyelmüket!

90+4. perc: Csinger nagyot esik a félpályánál, a kulcscsontját fájlalja.

90+3. perc: Megint egy Vincze-bedobás okoz gondokat a kecskemét kapu előtt: a dobás után Toma viszi le a labdát az alapvonalig, a visszapasszt Bacsa lövi kapura, de sikerül blokkolnia a vendégeknek.

90+2. perc: Bacsa fejelhet tisztán 8 méterről, de Varga Ádám kezébe bólintja a labdát.

90+1. perc: Négy perc a ráadás.

90. perc: Szabó lövése nem talál kaput.

84. perc: Priskin is sárga lapot kap, a felezővonalnál rúgta meg Rjaskót.

82. perc: Kettős győri csere: Kiss Bencét Priskin Tamás, Vitális Milánt Tuboly Máté váltja.

78. perc: Bunát rúgja fel Kovács István, ő is kap egy sárgalapos figyelmeztetést.

76. perc: Djuranovic hagyja el a pályát, Tóth B. érkezik a helyére.

72. perc: Szuhodovszki lövése Fadgyasé.

71. perc: Győri cserék: Kiss Balázs helyére Kovács Krisztián érkezik, Lacza Alexet pedig Kovács István váltja.

68. perc: Pillanatokig úgy tűnik, hogy egyenlít a Kecskemét, de Nagy K. hiába talál Fadgyas kapujába, les miatt érvénytelen a találat.

57. perc: Rjasko tekeri a bal felső fölé a labdát.

56. perc: Fodor Ferenc kapja a meccs első sárga lapját, Szalai G. lábát találta el. A Kecskemét pedig jó helyről végezhet el szabadrúgást.

53. perc: Borsos helyére Bacsa áll be: ez az első győri csere.

50. perc: Gyors kecskeméti akció végén Nagy K. lövését védi Fadgyas.

48. perc: Kiss Bence visszapasszát Fodor lövi kapura 18-ról, egy kecskeméti játékosról pattan a labda szögletre.

46. perc: Négy csere a vendégeknél: Gréczy helyére Szuhodovszki, Bodor helyére Nagy K., Szabó A. helyére Szalai G., Vágó helyére pedig Belényesi áll be. Folytatódik a meccs.

45. perc: Hosszabbítás nincs, vége az első félidőnek.

39. perc: GÓÓÓÓL! Vincze Á. bedobása után Kiss Bence jól veszi át a labdát, aztán a tizenhatoson belül egy csel után lövőhelyzetbe kerül, nyolc méterről lő is, a labda a felső lécről vágódik a hálóba. 1-0

36. perc: Csingernek sikerül mentenie Gréczi elől.

29. perc: Grünvald balról, 14 méterről lövi el a labdát keresztbe, a kapu előtt.

22. perc: Sági közeli lövését blokkolja Fodor.

8. perc: Toma éles szögből lövi a labdát Varga Á. kezébe.

2. perc: Vitális 20 méterről lő, Varga Á. véd.

1. perc: Kezdődik a mérkőzés. Lilában a vendégek, zöldben a hazaiak. A mérkőzést az ETO kezdi.

Előzetes - A szurkolói igények a múltból adódóan is elég magasak a mindenkori ETO-val szemben, nincs ez másként a keddi mérkőzés előtt sem.

Tímár Krisztián vezetőedző legénysége a Pécsvárad kiverése után az NB I idei meglepetéscsapatával, a Kecskeméttel találkozik Győrött zárt kapuk mögött kedden délután 5 órától.

„Nagyon motiváltak vagyunk, ez a mérkőzés egy jó erőfelmérő lesz az NB I egyik meglepetéscsapata ellen – kezdte Tímár Krisztián a klub honlapjának. – Egyértelműen nehéz kilencven percre számítunk. Folyamatosan formálódunk, javulunk és javítjuk a hibákat, bízom a csapatban.Úgy gondolom, hogy fel tudjuk venni velük a versenyt, és a tavalyi szerepléshez hasonlóan, most is kiharcolhatjuk a továbbjutást."