2022.09.05. 07:53

NB II foci - Gyirmót FC Győr-DVTK 1-2 - fotók

A hajrában szerzett győztes gólt Eppel.

GYIRMÓT FC GYŐR–DIÓSGYŐRI VTK 1-2

Győr-Gyirmót, Alcufer Stadion. Játékvezető: Zierkelbach Péter (Mohos Milán, Kulman Tamás)
GYIRMÓT FC GYŐR: Hársfalvi –  Szegi, Csörgő V., Polgár, Nahirnij – Nagy P., Vass Á. Hajdú Á. – Herjeczki, Pethő, Soltész. Vezetőedző: Csertői Aurél
DIÓSGYŐRI VTK: Danilovics – Csirmaz, Szatmári Cs., Bárdos, Bokros – Koman, Holdampf, Bényei Á. – Papp M., Lukács D., Szőke. Vezetőedző: Szergej Kuznyecov

90+4. perc: Vége a mérkőzésnek. Köszönjük megtisztelő figyelmüket!

90+3. perc: Nahirnij kap sárga lapot lerántásért.

90+2. perc: Bárdos a gólvonal elől fejeli ki a labdát Simon A. fejese után.

90+1. perc: Lukács D. helyére Jurek Gábor áll be a DVTK együttesébe.

90+1. perc: Három perc a ráadás.

88. perc: GÓÓÓL! Ismét vezet a Diósgyőr! Gera bal oldali beadása után a labda elcsúszik Polgár lába alatt a rövid saroknál, a hosszún érkező Eppel pedig közelről a léc alá lő. 1-2

83. perc: Lukács D. kap sárgát mezhúzásért.

79. perc: Berki István érkezik a pályára, a távozó Nagy Patrik Simonnak adja át a csapatkapitányi karszalagot.

76. perc: Cseke ütközi le keményen Nagy Patrikon. Előbbi sárgát kap, utóbbit ápolni kell.

75. perc: Herjeczki egy szép csel után lő kapu fölé az egyik oldalon, nem sokkal később a másik oldalon Bényei lövése Geráról pattan kapu mellé.

68. perc: A megsérülő Csörgőt váltja Hudák a hazai oldalon. Kettős csere a vendégeknél is: Eppel Márton Papp Marcell helyére, Bertus Lajos pedig Holdampf helyére érkezik.

62. perc: Hármas csere a gyirmótiaknál. Hajdú helyére Kovács M., Pethő helyére Simon A., Soltész helyére pedig Erdei M. áll be.

62. perc: Gera húzza a labdát kapunak háttal állva a kapu mellé egy felívelt szabadrúgás után.

59. perc: Cseke lövése nem sokkal megy el a felső léc fölött.

54. perc: Sárga lap, Csörgő kapja lerántásért.

53. perc: Papp M. lövését blokkolják a gyirmóti védők.

47. perc: Szegi beívelése Hajdúról pattan Danilovics kezébe.

46. perc: Kezdődik a második félidő.

46. perc: Szőke Adrián helyett Gera Dániel a pályán a diósgyőrieknél.

45. perc: Hosszabbítás nincs, vége az első félidőnek.

44. perc: GÓÓÓL! Nagy P. a kapu közepébe lő, Danilovics a jobb alsóra indult el. 1–1

43. perc: Szegit szabálytalanul állítja meg Bényei a tizenhatoson belül: büntető jöhet.

34. perc: GÓÓÓL! Bizonytalankodnak a hazai védők, labdát veszítenek a saját kapujuk előtt, Cseke bal oldali beívelése tisztán találja meg Papp Marcellt, aki 6 méterről a bal alsóba fejel. 0-1

33. perc: Hajdú bal oldali beadását Danilovics húzza le a levegőből.

27. perc: Bokros talpalja le Herjeczkit az oldalvonalnál, sárga lapot kap a diósgyőri játékos.

26. perc: Soltész és Pethő kényszerítője után előbbi lő kapásból 17 méterről, Danilovics védi a kísérletet.

22. perc: Papp M. lövését védi Hársfalvi.

14. perc: Bényei teszi próbára 24 méterről Hársfalvit, a hazai kapus a bal alsó felé tartó lövést oldalra ki tudja ütni.

11. perc: Koman helyére Cseke érkezik.

11. perc: Polgár Kristóf kapja a mérkőzés első sárga lapját egy kemény szabálytalanság után.

10. perc: Gyorsan járatja a labdát a DVTK, Holdampf passza után Lukács lövi a labdát kapu mellé.

9. perc: Sérülés miatt nem tudja folytatni a játékot a vendégek csapatkapitánya.

7. perc: Bényei szabadrúgását kifejelik a gyirmóti védők.

1. perc: A sárgában játszó gyirmótiak kezdik a meccset, pirosban a miskolciak.

Előzetes - Az elmúlt fordulóban szó szerint is nagy utat tett meg a Gyirmót a bajnoki pontokért, hiszen egy kiélezett meccsen Kozármislenyben sikerült győznie. Hétfőn a szintén élvonalba vágyó – és nemrégiben edzőváltáson átesett – Diósgyőri VTK látogat az Alcufer Stadionba. A Gyirmót kellő önbizalommal várhatja a sok új játékost szerződtető miskolciakat, és remélhetően vérbeli rangadón két vállra fekteti a piros-­fehéreket.– Jó állapotban vannak a fiúk, de ezt ki is kell vinni a pályára. Sokat kell dolgozni, ha sikeresek szeretnénk lenni. Ellenfelünk jó kerettel rendelkező csapat, amely új edzővel, az általa hozott új impulzussal érkezik hozzánk. Szeretnénk itthon tartani a bajnoki pontokat – fogalmazott Csertői Aurél, a Gyirmót szakvezetője.