NB II foci - ETO FC Győr–Pécsi MFC 0-1 - fotók a meccsről

Győr, ETO Park. Játékvezető: Kovács J. Zoltán (Mohos M., Kovács Gábor)
ETO FC GYŐR: Fadgyas - Fodor, Papp M., Csonka -  Kiss Balázs, Benczenleitner, Kiss M., Tuboly - Óvári, Babati. Vezetőedző: Tímár Krisztián
PÉCSI MFC: Helesfaly - Mayer, Rácz, Katona, Hadaró - Szeles, Kesztyűs - Kocsis, Nikitscher, Hegedűs - Tóth G. K. Vezetőedző: Weitner Ádám

Fotók a mérkőzésről

Tímár Krisztián: - Sajnos vereséggel ért véget ez a mérkőzés, ami nagyon keserű számunkra, mert azt gondolom, hogy mindent megtettünk a győzelemért, sok helyzetet kialakítottunk, az ellenfélnek megint nagyon kevés helyzete volt csak. Talán mindjárt az első lehetőségéből gólt szerzett, és ezt az előnyt a végéig meg tudta tartani. Nagy erőket mozgósítottunk, a második félidőben szinte egykapura játszottunk. Ilyet még nem nagyon láttam edzői pályafutásom alatt, hogy egy ilyen nagy tűzijáték során nem sikerül gólt szerezni. Összességében a csapatom megvalósította, amit kértem tőlük, ha így dolgozunk tovább, a szerencse mellénk fog állni.

Weitner Ádám: - Nagyon nehéz meccs volt, és előzőleg is arra számítottam, mert kiváló csapat az ETO. Az első húsz percben próbáltuk felvenni a ritmust, pörgősen kezdtek a hazaiak, de utána kiegyenesedtünk, és amikor hármat passzoltunk egymáshoz, akkor helyzetbe tudtunk kerülni, és gólt is szereztünk. A szünetben kértem a játékosoktól, hogy még stabilabbak legyünk. A második félidő végén nagy nyomást helyeztek ránk, tehát elégedett vagyok a győzelemmel, amihez gratulálok a csapatnak.

90+4. perc: Vége a mérkőzésnek. Köszönjük megtisztelő figyelmüket!

91+1. perc: Benczenleitner pörgeti kapu mellé a labdát 9 méterről.

90+1. perc: Négy perc a ráadás.

89. perc: Nikitscher elé kerül a labda a kapuval szemben, 10 méterről tisztán lőhet, a felső lécet találja el.

85. perc: Helesfay bravúrral védi Vitális 22 méteres szabadrúgását.

82. perc: Óriási kavarodás a pécsi kapu előtt: Benczenleitner lövését védi Helesfay, aztán a gólvonalról sikerül mentenie Kónyának, végül Bacsáról pattan a labda kapu mellé.

76. perc: Kocsist Kónya váltja a vendégeknél.

74. perc: Babati helyére Bacsa áll be.

66. perc: Vitális lövése kerüli el nem sokkal a kaput.

62. perc: Vitális lövését védi Helesfay.

61. perc: Tuboly és Óvári hagyja el a pályát, Vitális és Kovács I. a pályán.

61. perc: Tóth G. K. kap sárga lapot.

58. perc: Mayert Gera Zalán váltja a vendégeknél, Hegedűst pedig Svedyuk.

57. perc: Babati beadásáról lemarad középen Óvári.

55. perc: Reklamálásért kap sárga lapot Benczenleitner.

53. perc: Győri védelmi megingás után Tóth G. K. kerülne helyzetbe, de végül túl körülményesnek bizonyul, és a visszaérő védők szerelik a tizenhatoson belül.

46. perc: Folytatódik a meccs. Cserélt a szünetben a győri együttes: Kiss Máté helyére Kiss Bence érkezett.

45. perc: Szünet következik.

44. perc: Sárga lap lerántásért, Mayer János kapja.

39. perc: Fodor kapja a meccs első sárga lapját.

38. perc: Babati lövése egy védőről pattan szögletre.

34. perc: GÓÓÓL! Hegedűs bal oldali beadása után Tóth Gábor Kristóf a védőjét megelőzve hét méterről a kapu jobb oldalába fejel. 0-1

33. perc: Toma 17 méterről lövi kapu mellé a labdát.

24. perc: Kiss Balázs jobb oldali beadása után nem tudnak felszabadítani a vendégek, Óvári találja el hat méterről a bal kapufát.

14. perc: Győri szöglet után lövi kapásból kapura a kipattanót Babati, Helesfaly megfogja a labdát.

10. perc: Kocsis Bence lövése elmegy a győri kapu mellett.

6. perc: Óvári lövésére vetődik rá Helesfay.

1. perc: Kezdődik a mérkőzés. Piros-feketében a vendégek, zöldben a hazaiak.

Előzetes - Egykoron az NB I-ben is sokszor vívtak egymással izgalmas mérkőzéseket. Napjainkban a másodosztályban küzdenek, a jelenlegi bajnokságban mindkét csapatnak ugyanannyi pontja van. Az ETO a legutóbbi négy meccséből hármat megnyert, egy pedig döntetlenre végződött. – Fontos mérkőzés következik hazai pályán, amit egy jó csapat ellen fogunk játszani – kezdte Tímár Krisztián vezetőedző a klub honlapján. – Vasárnapi ellenfelünk jól kezdte a bajnokságot, az élmezőnyhöz tartozik, de azt gondolom, hogy mi is jó formában vagyunk. Hazai pályán szeretnénk folytatni ezt a szériát, és a három pontot itthon tartani.