2022.09.10. 19:24
Megyei foci - Potyogtak a gólok a megyében, 17, 16, 15 gól egy-egy meccsen + az összes eredmény cikkünkben
17 gól lőtt a Vámosszabadi.
Illusztráció/pixabay.com
Duna Takarék Megyei I. osztály
Vitnyéd–DAC Nádorváros 2–2
Abda-VVFK Bau–Pannonhalma-Horn 3–2
Credobus Tehetségközpont–SFAC 1900 2–1
Hegykő–Győrújbarát 5–1
Caola SC Sopron–Lipót Pékség 2–1
Koroncó–Gönyű 3–2
Üstökös FC Bácsa–Kapuvár 2–2 - Videós összefoglaló
Megyei II. o. Aranyhal Étterem Győri csoport
Mezőörs–Bácsa II 5–0
Győrzámoly–Enese 0–4
Öttevény–Kunsziget 1–3
Tét–Győrújfalu 2–1
Dunaszentpál–Dunaszeg 1–4
Kajárpéc-Herold Trans–Robo-Tech-Börcs 4–1
Bőny-Royal Plast–Győrszentiván 2–1
Megyei II. o. Orchidea Hotel Mosonmagyaróvári csoport
MITE–Ásványráró 0–4
Duvenbeck-Hegyeshalom–Noltech-Levél 6–2
Mosonszolnok–Lébény 1–5
Solar CT-Mecsér–Kimle 1–1
Károlyháza–Rajka 0–1
Mosonszentmiklós–Dunakiliti 1–1
Hédervár–Halászi 5–3
Püski–Máriakálnok 0–15
Megyei II. o. Soproni csoport
Rábaszentandrás–Jánossomorja 3–0
Kapuvár II–Fertőszentmiklós 0–2
Bősárkány–Rábatamási 3–1
Petőháza–Répcementi 2–1
MET-NA-Veszkény–Nagycenk 2–0
Beled–Szany 0–1
Megyei III. o. Győri A csoport
Felpéc–Győrság 4–2
Veszprémvarsány–Mindszentpuszta 4–2
Táp–Gyömöre 2–2
Pér–Sokorópátka 1–1
Gyarmat–Csikvánd 0–4
Tényő–Mezőörs II 5–4
Győrladamér–Bakonyszentkirály 3–3
Megyei III. o. Győri B csoport
Győrújbarát II–Győrasszonyfa 1–3
Rábacsécsény–Ikrény 2–4
Győri Cápák–Vámosszabadi 0–17
Kóny–Pázmándfalu 0–2
Nagyszentjános–DAC II 4–1
Bajcs–Rábaszentmihály 6–3
Rábapatona–Töltéstava 5–0
Megyei III. o. Mosonmagyaróvári csoport
Solar CT-Mecsér II–Mosonszentmiklós II 4–2
Kimle II–Turbo-Tec-Győrújfalu II 2–13
Győrsövényház–Hotel Lajta Park 1–1
Mosonudvar–Győrzámoly II 5-5
Darnózseli–MITE II 0–5
Várbalog–Dunasziget 4–2
Bezenye–Újrónafő 2–3
Megyei III. o. Csorna-Soproni csoport
Osli–Jobaháza 2–1
Csapod–Egyed 1–0
Fertőrákos–Vág 1–2
Rábakecöl–Babót 16–0
Harka–Bágyogszovát 12–1
Fertőd–Markotabödöge 0–4
Egyházasfalu–Himod 4–0
Farád–Ágfalva 4–0
Megyei III. o. Soproni csoport
SFAC II–Fertőszentmiklós II 3–1
Sopronkövesd–Pereszteg 5–6
Balf–Mihályi 5–0
Répcevis–TITA-Agyagosszergény 11–1
Kisfalud–Újkér 4–0
Nagylózs–Zsira 0–0
Sopronhorpács Mészáros SE–Tercia-Fertőendréd 1–2