NB II foci - Gyirmót FC Győr-Credobus Mosonmagyaróvár 3-1

Az ötödik fordulóval folytatódik a bajnokság.

Fotók: Nagy Gábor

GYIRMÓT FC GYŐR–CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3-1 (2-1)

Győr-Gyirmót, Alcufer Stadion. Játékvezető: Sipos Tamás (Szalai Dániel, Kovács Gábor)
GYIRMÓT FC GYŐR: Hársfalvi – Szegi, Csörgő, Polgár, Helembai – Nagy P., Vass Á., Hajdú – Pethő, Simon A., Medgyes Z. Vezetőedző: Csertői Aurél
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR: Slakta – Jarasevic, Czingráber, Debreceni A., Deák, Horváth K. – Végh B., Gáncs, Illés – Nagy Z., Boros G. Vezetőedző: Varga László

90+2. perc: Vége a mérkőzésnek.

90+1. perc: Két perc a hosszabbítás.

90. perc: Monori hét méterről lövi a labdát kapu fölé.

85. perc: Simont Herjczki váltja a gyirmótiaknál.

83. perc: Végh Bence veszi célba a gyirmóti kaput távolról: a középre tartó erős lövést Hársfalvi fogja.

76. perc: Múcska érkezik Illés helyére.

74. perc: GÓÓÓL! A tizenhatosra jobbról befutó Szegit rúgja fel hátulról Végh. Az újabb tizenegyest ismét Nagy Patrik értékesíti: a jobb felsőbe lő. Slakta ismét a másik irányra vetődik. 3-1

71. perc: Gyirmóti csere: Soltész váltja Pethőt.

66. perc: Sajbán Jaserevic helyére, Dezamits Gáncs helyére áll be a vendégeknél.

59. perc: Szabó R. sárga lapot kap.

58. perc: Nahirnij erős beadása Nagy Patrikról kapu mellé megy: nem sok híja volt!

53. perc: Pethő beadását Simon két védő szorításában fejeli kapura: Slakta véd.

47. perc: GÓÓÓL! Egy távolról a kapu elé beívelt szabadrúgás után Debreceni fejese kijön a bal kapufáról, a kipattanót Monori négy méterről a kapu közepé lövi! 2-1.

46. perc: Folytatódik a meccs.

46. perc: Kettős csere a vendégeknél: Boros helyett Monori, Horváth Kevin helyett pedig Nagy Kevin Zsolt a pályán a folytatásban.

45+1. perc: Czingráber kap sárga lapot. Simont kell ápolni a szabálytalansága után. Egy perc ráadás után véget ér az első félidő.

43. perc: Medgyes bal alsó felé tartó lövését szögletre üti Slakta. Helembai helyére Nahirnij érkezik a hazai együttesbe.

40. perc: Helembai meghúzódik. Ápolni kell.

38. perc: Medgyes lövését védi Slakta.

21. perc: Medgyes visszapassza után Nagy Patrik 14 méterről a felső kapufát találja el.

20. perc: Újabb óvári helyzet: Nagy Z. lövését lábbal védi Hársfalvi.

19. perc: Mosonmagyaróvári helyzet: a jobbról ékező beívelést Nagy Z. elől Szegi fejeli szögletre. A szöglet után se szabadul fel a hazai kapu: Szabó Richárd fejeli a labdát kapu mellé egy beadást követően.

17. perc: Medgyest csak üggyel-bajjal tudják szerelni az óvári védők a tizenhatoson belül.

13. perc: GÓÓÓL! A büntetőt is nagy P. lövi. Balra megy a labda, a kapus a másik oldalra vetődik. 2–0.

12. perc: A játékvezető tizenegyest ítél, miután Simon lábát elhúzza Czingráber a tizenhatoson belül egy esernyőcsel után.

5. perc: GÓÓÓL! Rossz az óvári felszabadítás, a labda épp Nagy Patrik elé kerül, aki 20 méterről laposan lő, a labda előbb Véghen, majd Debrecenin is megpattan, és így jut védhetetlenül a bal alsó sarokba. 1–0.

1. perc: Kezdődik a meccs. Feketében a vendégek, sárgában a hazaiak. A mérkőzést a mosonmagyaróvári együttes kezdi.