Labdarúgás szerdán

2022.08.17. 15:35

NB II foci - Biztos győri siker: ETO FC-Siófok 4-1 + fotók, Mosonmagyaróvári vereség, gyirmóti iksz

A Merkantil Bank Liga NB II, 4. fordulójában szerdán a Mosonmagyaróvár és az ETO hazai pályán, a Gyirmót idegenben küzdött a pontokért.

kisalfold.hu

ETO győzelem a Siófok ellen - Fotó: Huszár Gábor

NB II 4. forduló - A megyei csapatok eredményei

Budafoki MTE-Gyirmót FC Győr 0-0

Budafoki MTE: Gundel-Takács - Csonka, Beke, Németh M., Adorján, Szűcs Zs., Tischler, Jagodics, Kalmár O., Fótyik, Vaszicsku I Vezetőedző: Csizmadia Csaba

Gyirmót FC Győr: Hársfalvi - Szegi, Csörgő, Hajdú, Helembai - Kovács M., Vass Á., Nagy P. - Herjeczki, Simon A., Medgyes I Vezetőedző: Csertői Aurél

Credobus Mosonmagyaróvár-Kolorcity Kazincbarcika 1-2 (1-2)

Mosonmagyaróvár, 400 néző. Vezette: Gaál Ákos (Kulman Tamás, Ország Péter)

MOSONMAGYARÓVÁR: Slakta – Jasarevic (Tóth L., 58.), Czingráber (Papp Sz., a félidőben), Debreceni A., Deák I., Horváth K. (Nagy K., 58.) – Végh B., Gáncs (Dezamits, 58.), Illés D. – Nagy Z., Boros (Szalka, 70.). Vezetőedző: Varga László

KAZINCBARCIKA: Megyeri II. G. (Megyeri I. G., 25.) – Szemere B., Ur., Szekszárdi (Lippai T., 42.), Süttő – Heil, Csatári – Kállai Z. (Hleba, 71.), Szabó B. (Pálinkás, 71.), Székely D. – Takács T. Vezetőedző: Varga Attila

Gólszerző: Illés D. (36.), ill. Székely D. (4.), Takács T. (45+3.)
Kiállítva: Szalka (90.), ill. Takács T. (84.)

Varga László: - Jól kezdtük a mérkőzést, azt kértem a srácoktól, hogy legyen meg az önbizalmuk és játszanak ennek megfelelően. Ezt teljesítették, ugyanakkor kaptunk két elkerülhető gólt. Összességében elégedett vagyok, ha ezen az úton megyünk tovább, akkor az a kis szerencse is, ami ma is hiányzott mellénk fog állni.

ETO FC GYŐR–BFC SIÓFOK 4–1 (2–1)

Győr, ETO Park. Játékvezető: Antal Péter (Garai Péter, Bornemissza Norbert)
ETO FC GYŐR: Fadgyas – Kiss Balázs, Papp M., Csinger, Csonka – Benczenleitner, Toma, Tuboly, Bencze M., Kiss Bence – Borsos. Vezetőedző: Tímár Krisztián
BFC SIÓFOK: Hutvágner – Polényi, Vágó, Debreceni Á., Varga Bence – Krausz, Szakály A. – Eördögh, Nyári, Girsik – Horváth P. Vezetőedző: Domján Attila

Fotók a meccsről

Edzői nyilatkozatok

Tímár Krisztián: - Nyilván soha nem jó, amikor az ellenfél szerez vezetést, főleg hazai pályán, de én bíztam a csapatomban. Nem volt benne a mérkőzésben, hogy a Siófok szerzi meg a vezetést, hiszen előtte ott voltak a helyzeteink, ám volt egy eltolódás a védelmünkben, amiből gólt kaptunk, de én úgy érzem, hogy kontroll alatt volt a mérkőzés, stabil teljesítményt nyújtottunk, mellette volt egy-két kifejezetten jó teljesítmény is. Nagyon nagy munkát raktak bele a játékosok, nagyon szerettük volna már ezt a győzelmet, főleg hazai pályán, úgyhogy örülök, hogy itthon tartotta a csapat a három pontot.

Domján Attila: - Az első félóra nem nézett ki rosszul, rúgtunk egy szép gólt, de előtte is azért az ETO-nak voltak lehetőségei. Ritmustalanul játszottunk egész mérkőzésen, és nagyon gyengék voltunk a párharcokban. Félidőben próbáltam rendezni a sorokat, de kevesen vagyunk, fiatalok vagyunk, emellett bosszantó, hogy olyan hibákat vétettünk, amiket ebben az osztályban nemhogy az ETO, de bármelyik csapat ki tud használni.

PERCRŐL PERCRE

90+2. perc: Két perc hosszabbítás után véget ér a mérkőzés.

83. perc: Kettős győri csere: Bencze helyett Óvári, Tuboly helyett pedig Kiss Máté a pályán a folytatásban.

82. perc: Dénes lövését védi Fadgyas.

81. perc: Vitális lövését védi bravúrral Hutvágner. Megint egy siófoki védelmi hiba előzte meg a győri helyzetet.

79. perc: Horváth P. helyére Kulifay áll be.

77. perc: GÓÓÓL! Bal oldali szöglet után Benczenleitner fejeli a labdát a bal alsóba. 4–1

76. perc: Kiss Bence helyére Vitális áll be.

76. perc: Sárga lap Vágónak, Kiss Bencét rúgta fel.

71. perc: Egészségügyi szünet. Közben Girsik helyére Pataki áll be, Nikházi Eördöghöt váltja.

69. perc: GÓÓÓL! Vágó utolsó védőként bizonytalankodik, Kiss Bence megszerzi a labdát és a kimozduló Hutvágner mellett a bal kapufa tövét találja el, a kipattanót Babati lövi a kapu jobb oldalába. 3–1

66. perc: Győri csere: Borsos helyére Babati érkezik.

64. perc: Krausz is sárga lapot kap, Borsost rántotta le.

62. perc: Horváth P. kap sárga lapot.

59. perc: Nyári helyére Dénes, Szakály A. helyére pedig Nyitrai áll be a vendégek csapatába.

53. perc: Girsik lő 25 méterről laposan és kissé erőtlenül, így Fadgyasnak nem okoz problémát a védés.

46. perc: Folytatódik a meccs, a szünetben nem volt csere.

45+2. perc: GÓÓÓL! Borsos a jobb alsóba lövi a tizenegyest. Hutvágner érzi az irányt, de nem éri el a labdát. 2-1. Nem sokkal később véget ér az első félidő.

45+1. perc: Benczenleitner esik el három védő között a tizenhatoson belül: Antal büntetőt ítél.

45+1. perc: Két perc a ráadás.

45. perc: Kiss Bence lövi 13 méterről, középről kapura a labdát, Hutvágner véd.

44. perc: Bencze kap sárga lapot, mert a kezével eltalálta az ellenfelét.

39. perc: Tuboly lő az ötös jobb sarkáról, Hutvágner véd.

37. perc: GÓÓÓL! Bencze íveli a labdát a kapu elé, Borsos Filip nyolc méterről fejjel a jobb alsóba csúsztat. 1-1

35. perc: GÓÓÓL! Jobb oldali akció végén Polényi adja a labdát középre, Horváth Péter pedig a védőket megelőzve öt méterről a kapuba lő. 0-1.

30. perc: Nem tudnak felszabadítani a győri védők, végül Nyári elé kerül a labda, aki 17 méterről, balról ellövi a labdát a kapu előtt keresztbe.

28. perc: Csinger fejeli a labdát kapura egy szöglet után, épp Hutvágner kezébe.

27. perc: Kiss Balázs labdát szerez a siófoki térfélen, és gyorsan kapura is lő, Hutvágner véd.

25. perc: Frissítési lehetőség miatt áll most a játék egy rövid ideig.

14. perc: Borsos kap pazar labdát Kiss Balázstól, de a tizenhatoson belül, amikor lövésre szánja el magát, a védője utoléri, és blokkolni tud, az erejét vesztett lövést így könnyedén fogja Hutvágner.

5. perc: Bencze lő jobbról, 18 méterről, Hutvágner megfogja a középre tartó labdát.

2. perc: Benczenleitner kerül a gyepre a tizenhatoson belül. A játékvezető szerint nem történt szabálytalanság vele szemben.

1. perc: Fehérben a Siófok, ők kezdik a meccset. A hazaiak zöldben.