Elkezdték a megyében is

2022.08.13. 19:39

Megyei foci - Potyogtak a gólok: 11 gólig jutott a Győrszentiván - a hétvégi meccsek eredményei + fotók

Hat találatot szerezve győzött a Bácsa és a Mosonmagyaróvár II is a megyei I. osztály első fordulójában.

kisalfold.hu

Győzött a Kapuvár Győrújbaráton

Megyei I. - 1. forduló

Az NB III-ból érkező SC Sopron nem bírt a Vitnyéddel, az Abda meglepően simán verte a Lipótot, míg a két újonc közül a Hegykő magabiztosan nyert, a Győrújbarát viszont kikapott hazai pályán.

Eredmények

Vitnyéd–Caola SC Sopron 1–1
Üstökös FC Bácsa–Sza-Bi Qualit-Ménfőcsanak 6–1
Abda-VVFK Bau–Lipót Pékség 4–0
Credobus Tehetségközpont–Gönyű 6–0
Hegykő–DAC Nádorváros 3–0
SFAC 1900–Pannonhalma-Horn 2–1

Győrújbarát–Kapuvár 1–3

Fotók

Megyei II. o. Győri csoport

Mezőörs–Kajárpéc-Herold Trans 0–1
Győrzámoly–Bőny-Royal Plast 1–3
Öttevény–Győrszentiván 0–11
Tét–Robo-Tech-Börcs 4–1
Dunaszentpál–Enese 2–2
Dunaszeg–Bácsa II 3–0
Győrújfalu–Kunsziget 1–1

Megyei II. o. Mosonmagyaróvári csoport

Hédervár–Lébény 4–1
MITE–Kimle 3–0
Mosonszolnok–Duvenbeck-Hegyeshalom 1–6
Solar CT–Mecsér-Püski 5–0
Károlyháza–Noltech-Levél 2–3
Mosonszentmiklós–Máriakálnok 1–1
Ásványráró–Rajka 1–3
Halászi–Dunakiliti 1–3

Megyei II. o. Soproni csoport

Bősárkány–Beled 2–0
Petőháza–SVSE-GYSEV 3–1
Rábaszentandrás–Szany 2–0
MET-NA-Veszkény–Rajczi Beton-Fertőszentmiklós 3–1
Nagycenk–Rábatamási 0—1
Jánossomorja–Répcementi 1–3

Megyei III. o. Győri A csoport
Pér–Felpéc 4–2

Megyei III. o. Győri B csoport
Kóny–Kő-Dekor-Nyúl november 26-án
Rábacsécsény-Győrasszonyfa 2–4
Bajcs–Győrújbarát II 2–4
Rábapatona–Vámosszabadi 3–6
Nagyszentjános–Rábaszentmihály 7–0
Töltéstava–Ikrény november 27-én
DAC II–Pázmándfalu november 27-én

Megyei III. o. Mosonmagyaróvári csoport
Solar CT-Mecsér II–Darnózseli 3–0
Mosonudvar–MITE II 3–17
Újrónafő–Turbo-Tec-Győrújfalu II 2–2
Kimle II–Győrsövényház 3–5
Várbalog–Hotel Lajta Park 2–6
Bezenye–Mosonszentmiklós II 2–4
Dunasziget–Győrzámoly II november 12-én

Megyei III. o. Csorna-Soproni csoport
Fertőrákos–Himod 3–4
Rábakecöl–Ágfalva 4–0
Harka–Egyházasfalu 6–2
Osli–Egyed 9–0
Fertőd–Vág 5–2
Markotabödöge–Babót 19–0
Jobaháza–Bágyogszovát elmaradt
Csapod–Farád 0–2

Megyei III. o. Soproni csoport
Tercia-Fertőendréd–Pereszteg 5–1
Nagylózs–SFAC II 3–1
Répcevis–Fertőszentmiklós II 7–1

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a kisalfold.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a kisalfold.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában