Felkészülési meccs

2022.07.06. 20:02

Másodszor is győzött a Gyirmót

A Gyirmót FC Győr NB II-es labdarúgócsapata a szlovákiai Récse (Raca) ellen 2–1-re győzött nemzetközi felkészülési mérkőzésen. A kék-sárgák az elmúlt hétvégén az ETO otthonában nyertek 4–2-re.

Fotó: gyirmot.hu

Gyirmót FC Győr–FK Raca 2–1 (1–0)

Gyirmót, Alcufer Stadion. V.: Juhász.

Gyirmót, I. félidő: Rusák – Szegi, Csörgő, Hudák, Helembai – Vass – Herjeczki, Kovács D., Nagy P., Medgyes – Pethő.

Gyirmót, II. félidő: Hársfalvi – Major, Hudák, Lázár, Helembai – Ominger – Kovács D., Bagó, Kun – Mayer, Simon. Vezetőedző: Csertői Aurél.

FK Raca: Zanech – Kocarik (Sekera, 70.), Mitrik, Terentiev, Knazek (Pavlik, 80.) – Stefanka- Vybostok (Lőrincz, 80.), Ruzicka (Kovács, 70.), Adam (Dudnik, 87.) – Csano (Radmanovic, 87.), Bellas (Rybansky, 70.). Vezetőedző: Strazan Richard

Gólszerzők: Pethő (11.) Ominger (86.), illetve Plavnik (82.).

11. p: Szegi jobb oldali beadására Pethő érkezett, aki a jobb felső sarokba fejelte a labdát. 1–0.

82. p: Plavnik kapott jó labdát a tizenhatos vonalánál és középről a kapu jobb alsó sarkába lőtt. 1–1.

86. p: Major készített remek labdát Ominger elé, aki jobbal tizenhat méterről a kapu jobb alsó sarkába lőtt. 2–1.

Csertői Aurél: – Látszott a csapaton az elmúlt három hét fáradtsága, ennek ellenére jó meccset játszottunk szlovák ellenfelünkkel. Helyzeteink alapján több góllal kellett volna nyernünk.