Labdarúgás

2022.05.21. 19:20

Megyei foci - Bajnok a Csorna a megye egyben + eredmények, fotók a Kapuvár meccsről

Idegenben győzött a Nyúl és a Vitnyéd vasárnap.

kisalfold.hu

Fotó: Nagy Gábor

Duna Takarék Megyei I. osztály
Lipót Pékség–Credobus Tehetségközpont 2-3
SFAC 1990–DAC Nádorváros 2-2
Üstökös FC Bácsa–Abda-VVFK-Bau 2-1
Pannonhalma-Horn–Koroncó 0-5
Kapuvár–Csorna 0-2
Győrszentiván–Sza-Bi Qualit-Ménfőcsanak 2–1
Jánossomorja–Loland-Nyúl 3–4
Gönyű–Carbodent-Vitnyéd 3–4

Csornai ünneplés

Megyei II. o. Aranyhal Étterem Győri csoport
Bácsa II–Győrzámoly 5–2
Győrújfalu–Győrújbarát 3–0
Enese–Tét 1–2
Rábapatona–Bőny-Royal Plast 0–4
Kajárpéc-Herold Trans–LBW-Nyúl II 13–1
Dunaszentpál–Dunaszeg 1–2
Kunsziget–Robo-Tech-Börcs 5–1


Megyei II. o. Orchidea Hotel Mosonmagyaróvári csoport
MITE–Mosonszentmiklós 3–1
Kimle–Hegyeshalom 2–0
Püski–Dunakiliti 1–3
Hédervár–Máriakálnok 6–3
Rajka–Károlyháza 3–0
Lébény–Halászi 6–1
Noltech-Levél–Ásványráró 1–1


Megyei II. o. Soproni csoport
Hegykő–Szany 2–0
SVSE-GYSEV–Rábatamási 1–2
Rábapordány–Petőháza 0–2
Nagycenk–Lövő 4–2
Rábaszentandrás–Beled 6–3
Rajczi Beton-Fertőszentmiklós–MET-NA-Veszkény 3–4


Megyei III. o. Pálya–Vasút Győri A csoport
Vámosszabadi–Tényő 5–2
Sokorópátka–Szilver-Fer-Pér 4–0
Gyarmat–Veszprémvarsány 1–3
Táp–Felpéc 5–0
Mezőörs–Győrság 7–0
Solar CT-Mecsér–Gyömöre 9–3
Bakonyszentkirály–Pázmándfalu 3–5
Rábacsécsény–Csikvánd 1–1


Megyei III. o. Győri B csoport
Robo-Tech-Börcs II–Ikrény 1–3
Nagyszentjános–Töltéstava 8–1
Bajcs–Mindszentpuszta elmaradt
Győrasszonyfa–DAC II elmaradt
Bőny II–Rábaszentmihály 0–1


Megyei III. o. Mosonmagyaróvári csoport
Turbo-Tec-Győrújfalu II–Bezenye 6–0
Mosonszentmiklós II–Dunasziget 4–1
Győrzámoly II–Újrónafő 2–5
Kimle II–Győrsövényház 1–9
Hotel Lajta Park–Várbalog 1–0
Öttevény–Győrladamér 3–1
MITE II–Mosonudvar 0–2


Megyei III. o. Barbár Pub Csornai csoport
Kóny–Mihályi 3–1
Kisfalud–Vág 3–8
Bágyogszovát–Osli 0–2
Egyed–Babót 1–1
Farád–Markotabödöge 6–2
Rábakecöl–Jobaháza 2–3


Megyei III. o. Soproni A csoport
Fertőd–Fertőrákos 3–1
Egyházasfalu–Harka 3–6
Nagylózs–Csapod 3–0

Megyei III. o. Soproni B csoport
Kapuvár II–Sopronkövesd 6–3
Sopronhorpács-Mészáros SE–Fertőendréd 3–1
SFAC II–Zsira 4–1
Répcevis–Újkér 9–0

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a kisalfold.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a kisalfold.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában