Labdarúgás

2021.11.07. 16:58

Megyei foci – Vasárnap három csapat is hatot rúgott

Öt mérkőzést játszottak Győr-Moson-Sopron megye csapatai a hétvége második napján a megyei I. osztályban. Összesen huszonhatszor találtak a hálóba.

kisalfold.hu

Forrás: Kisalföld

Fotós: Csapó Balázs

Duna Takarék Megyei I. osztály

Vasárnap

Sza-Bi Qualit-Ménfőcsanak–DAC Nádorváros 6–1

Gönyű–Koroncó 0–6

Lipót Pékség–Carbodent Vitnyéd 3–1

Jánossomorja–Abda VVFK-Bau 2–0

Győrszentiván–Kapuvár 1–6

 

Megyei II. o. Aranyhal Étterem Győri csoport

Szombat

Győrzámoly–Győrújbarát 2–3

Dunaszeg–Győrújfalu 1–2

Vasárnap

Kunsziget–Rábapatona 4–1

Téti Sokoró–Kajárpéc-Herold Trans 3–3

Bőny–Dunaszentpál 2–1

LBW Nyúl II–Bácsa II 0–4

Robo-Tech Börcs–Enese 1–1

Megyei II. o. Orchidea Hotel Mosonmagyaróvári csoport

Szombat

MITE–Hegyeshalom 1–1

Vasárnap

Mosonszolnok–Mosonszentmiklós 4–1

Noltech-Levél–Halászi 6–1

Lébény–Károlyháza 4–2

Rajka–Máriakálnok 0–2

Hédervár–Dunakiliti 0–0

Püski–Darnózseli-Lipót II 3–0

Kimle-Ásványráró 2–0

Megyei II. o. Soproni csoport

Szombat

SVSE GYSEV–Szany 2–1

Hegykő–Beled 3–1

Vasárnap

Nagycenk–Petőháza 4–7

Rábapordány–Bősárkány 2–4

Iván–MET-NA-Veszkény 0–8

Rajczi Beton-Fertőszentmiklós–Rábatamási 0–3

Rábaszentandrás–Lövő 3–0

Megyei III. o. Pálya–Vasút Győri A csoport

Szombat

Vámosszabadi–Felpéc 5–1

Vasárnap

Táp–Veszprémvarsány 2–3

Gyarmat–Szilver-Fer-Pér 0–5

Rábacsécsény–Pázmándfalu 1–1

Gyömöre–Bakonyszentkirály 4–6

Solar CT-Mecsér–Győrság 4–2

Mezőörs–Tényő 6–1

Sokorópátka–Csikvánd 3–3

Megyei III. o. Győri B csoport

Szombat

Ikrény–DAC II 2–0

Megyei III. o. Mosonmagyaróvári csoport

Szombat

Bezenye–Dunasziget 4–3

Kimle II–MITE II 4–9

Győrsövényház–Öttevény 1–2

Vasárnap

Újrónafő–Hotel Lajta Park 1–0

Várbalog–Győrújfalu II 0–4

Mosonudvar–Győrzámolyi II 1–3

Győrladamér–Mosonszentmiklós II november 27-én

Megyei III. o. BarBár Pub Csornai csoport

Vasárnap

Kóny–Kisfalud 0–4

Mihályi–Egyed 1–6

Szil-Osli 1–5

Babót–Farád 2–6

Vág–Rábakecöl 2–2

Markotabödöge–Himod 3–5

Jobaháza–Bágyogszovát 6–1

Megyei III. o. Soproni A csoport

Szombat

Ágfalva–Harka 2–1

Vasárnap

Fertőszéplak–Áder Bau-Nagylózs 0–5-nél félbeszakadt

Egyházasfalu–Fertőrákos 2–1

Csapod–Fertőd 1–0

Megyei III. o. Soproni B csoport

Szombat

Kapuvár II–Fertőendréd 2–0

Vasárnap

TITA-Agyagosszergény–Újkér 2–5

Répcevis–Zsira 2–2

Sopronhorpács-Mészáros SE–Sopronkövesd 3–2

Balf–SFAC II 3–2

Címkék#megyei foci

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a kisalfold.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában