bajnoki

2021.09.15. 09:07

NB II foci: Csákvár– WKW ETO FC Győr: 2-2 – Videó

Az utolsó percig hősiesen küzdöttek a zöld-fehérek a győzelemért, de végül döntetlennel zártak a Csákvár otthonában.

kisalfold.hu

Aqvital FC Csákvár-WKW ETO FC Győr 2-2 (0-1)

A Merkantil Bank Liga 8. fordulójában Csákvárra látogatott a WKW ETO FC Győr NB II-es labdarúgócsapata, ahol az első félidőben Kulcsár révén sikerült megszerezni a vezetést, ám a második játékrészben fordított a Csákvár, de egy Berki-góllal a vendégek válaszolni tudtak rá, így 2-2-es döntetlen született.

Klausz László: Fordulatos mérkőzés volt, ahol az első félidő nagyon nem tetszett, a gólon kívül talán nem is volt támadásunk és túlságosan passzívak voltunk. A második félidőben viszont több helyzetünk is volt, amiket elpuskáztunk, így nem tudtuk megnyerni a meccset.

Merkantil Bank Liga NB II, 8. forduló:

Diósgyőri VTK-Nyíregyháza Spartacus FC 4-2 (2-1)

FC Ajka-Békéscsaba 1912 Előre 2-1 (1-0)

BFC Siófok-Szolnoki MÁV FC 3-2 (2-1)

Szombathelyi Haladás-Tiszakécskei LC 1-0 (1-0)

Kecskeméti TE Hufbau-Budafoki MTE 1-0 (0-0)

korábban:

Vasas FC-Pécsi MFC 1-0 (0-0)

Budaörs – Szeged-Csanád Grosics Akadémia 1-4 (1-0)

Soroksár SC-III. Kerületi TVE 2-1 (1-0)

Szentlőrinc-Dorogi FC 0-0

Az élcsoport állása: 1. Haladás 18 pont, 2. Vasas 17 pont (17-8), 3. Kecskemét 17 (16-8), 4. Nyíregyháza 17 (19-12)

FC Csákvár– WKW ETO FC Győr

Csákvár, szerda 18 óra, V.: Zierkelbach

Előzetes: – „A Diósgyőr elleni összecsapással kapcsolatban ismét csak azt tudom mondani, hogy az egyik szemem sír, a másik nevet – kezdte Klausz László. – Szomorú vagyok, mert kétgólos előnyben voltunk, de egy nagyon erős DVTK ellen léptünk pályára. Máris itt a következő mérkőzés, azonban nem vagyunk könnyű helyzetben, hiszen sorra esnek ki meghatározó játékosok sérülések miatt. Sajnos úgy néz ki, hogy a csapatkapitányunk, Priskin Tamás is súlyos sérülést szenvedett, rajta kívül a hétfőn megműtött Barna, valamint Kanalos, Csonka, Óvári, Szalka, Toma, Tuboly és Vashkeba sem áll a rendelkezésünkre. Ahogy a bajnokság előtt is elmondtam, a huszonhármas keret minden egyes játékosára szükségünk van, mert biztos vagyok benne, hogy formahanyatlás is lesz a csapatban, emellett a sérülések is egymást követik. Most azoknak a játékosoknak kell bizonyítani, akik eddig kevesebb lehetőséghez jutottak” – fogalmazott a vezetőedző.