2021.06.21. 10:49

Férfi kézilabda – Marad az NB I/B-ben az ETO-SZESE

Kézilabda. Agrofeed-ETO- SZESE–Százhalombatta 27–22 (12–8)

Érd, férfi NB I/B-s osztályozó, 100 néző. V.: Altmár, Hor- váth M.

ETO-SZESE: DÉCSI G. – LAKOSY 7, Németh G., Sokoray 1, Goór 2, Czene 3, Paár 1. Cs.: Repóth, Kimmel (kapusok), Kőhalmi, GYŐRI DANI 2, Kovácsovics 1, Barnyák 1, Vékony, Lukács 1, SÖVEGJÁRTÓ 8. Edző: Deáki István.

Jól kezdett a győri csapat, negyedóra után 6–2-re vezetett. A folytatásban állandósult a 3–5 gólos különbség.

A második játékrész elején viszont „beragadtak” a zöld-fehérek, zsinórban öt gólt kaptak (12–13). Majdnem tíz percet kellett várni a következő győri találatra, ezt Goór szerezte. Ez lendületet adott az ETO-nak, ismét ellépett (24–17) és végül bebiztosította jövő évi tagságát a másodosztályban.

Deáki István: – A kaotikus évet győzelemmel zártuk le, ezzel benn maradtunk az NB I/B-ben. Reméljük, hogy az elkövetkezendő szezonokban nem lesz ilyen gondja az egyesületnek.