NB II foci – Rangadó Gyirmóton: Gyirmót-ETO 2-1 – fotók

Győr-Gyirmót, Alfucer Stadion, zárt kapuk mögött. Vezeti: Kovács J. Zoltán (Kulman Tamás, Kiss Balázs)

Gyirmót FC Győr: Hársfalvi – Major, Hudák, Karacs, Szegi – Vass Á. – Radics, Hajdú – Nagy P. – Varga B., Simon A. Vezetőedző: Csertői Aurél

WKW ETO FC Győr: Ruisz – Kovács K., Lipták, Temesvári, Fejes – Vukasovic, Bagi, Vincze, Vitális – Priskin, Farkas B. Vezetőedző: Dobos Barna

Gólszerző: Varga B. (45+1. – tizenegyesből és 60.), ill. Priskin (4.)

Percről percre

90+4. perc: Vége a mérkőzésnek.

90+2. perc: Priskin is kap szövegelésért egy sárgát.

90+1. perc: Cserél a hazai csapat, Varga Barnabást Lustyik Levente váltja. Három perc a ráadás.

89. perc: Lipták előbb egy tizenegyesgyanús szituációt vitat, aztán nem szépen kéri a játékvezetőt, hogy sürgesse meg Hársfalvit: ezért jár a sárga lap.

84. perc: Heffler keresztpasszáról Lencse lemarad az ötös jobb sarkánál: komoly helyzet maradt ki.

78. perc: A gyirmótiak is kettőt cserélnek. Simon András nem tudja folytatni, Heffler áll be a helyére, Radicsot pedig Lencse váltja.

77. perc: Cserél az ETO, kettőt is, Vincze helyére Vankó érkezik, Vitális helyére Szimcso áll be.

76. perc: Vukasovic rúgja fel Simont, sárga lap jár érte.

75. perc: Egy előrevágott labdát Farkas B. elől rúg ki bedobásra Hársfalvi.

67. perc: Szegi labdát szerez az ETO térfelén, beadása pedig majdnem behullik a bal alsóba.

62. perc: Simon passzolja vissza a labdát a második hullámban érkező Vargához, aki ezúttal nem találja el a kaput.

60. perc: Vezet a Gyirmót! Nagy P. szabadrúgását Varga B. 11 méterről fejeli a bal alsóba. 2-1.

59. perc: Az elmúlt percek leginkább arról szólnak, hogy mindkét csapat elégetlen a játékvezetői ítéletekkel. Emiatt egyelőre még nem villant a sárga.

54. perc: Nagy P. 18 méterről lövi a bal alsó felé a labdát, Ruisz védeni tud.

46. perc: Nincs csere egyik oldalon sem, folytatódik a mérkőzés.

45+1. perc: Egyenlít a Gyirmót! A büntetőt Varga B. a kapu közepébe lövi, Ruisz jobbra vetődik. 1–1. A kezdőrúgás után Kovács J. Zoltán lefújja az első félidőt.

45. perc: Radics beadására többen is érkeznek középen, Kovács K. lerántja Simont a kaputól 6 méterre. A játékvezető tizenegyest ítél.

34. perc: Nagy P. 25 méteres lövése magasnak bizonyul, és elszáll Ruisz kapuja fölött.

28. perc: Nagy P. jobboldi beadása után éles szögből fejeli kapu mellé a labdát Hajdú.

25. perc: Vincze távoli szabadrúgása elszáll Hársfalvi kezei felett, így lesz igazán veszélyes: nem sokkal megy el a jobb kapufa mellett.

21. perc: Baloldai beívelés után Varga B. fejesét védi Ruisz.

18. perc: Hudák Dávid is kap egy sárgát, Priskinnek rúgott oda hátulról.

13. perc: Sárga lapot kap Bagi.

6. perc: Jobboldai gyirmóti szöglet után Hudák fejel kapu fölé.

4. perc: Vezet az ETO! Egy előrerúgott labdára Priskin indul meg, 17 méterről pedig kapura lövi azt, Hársfalvi üti szögletre a labdát. A szöglet veszélyes, a rövid oldalon Farkas megcsúsztatja, talán Hársfalvi is beleér a labdába, a hosszún érkező Priskin pedig a kapuba sodorja azt. 01.

3. perc: Szegi szabadrúgása után tisztázni tud az ETO védelme.

1. perc: A sárgában játszó hazaiak kezdik a mérkőzést, zöld-fehérben a vendég ETO együttese.

Előzetes – Városi rangadót rendeznek az NB II 36. fordulójában: a Gyirmót vasárnap 19.30 órától a WKW ETO-t fogadja az Alcufer Stadionban. A házigazdák legutóbb lejátszott 14 mérkőzésükön még veretlenek (10 győzelem, 4 döntetlen), míg a zöld-fehérek a megszerezhető 42-ből mindössze 17 pontot gyűjtöttek be, s csak négyszer nyertek.