Labdarúgás

2021.04.18. 21:05

Megyei foci II. és III. osztály – a Dunaszentpál nyolc, a Koroncó hét gólt rúgott

Íme, a hétvégi forduló összes eredménye.

kisalfold.hu

Megyei II. o. Aranyhal Étterem Győri csoport

Vasárnap

Tét–Kunsziget 3–2

Bőny–Győrújfalu 2–0

Koroncó–Enese 7–0

Kajárpéc-Herold Trans–Dunaszeg 5–2

Dunaszentpál–Robo-Tech-Börcs 8–1

Győrzámoly–Rábapatona 2–3

Megyei II. o. Orchidea Hotel Mosonmagyaróvári csoport

Szombat

Credobus Mosonmagyaróvár II–Darnózseli 5–1

Lipót-MITE–Kimle 1–3

Vasárnap

Püski–Dunakiliti 0–9

Mosonszentmiklós–Rajka 1–0

Károlyháza–Mosonszolnok 2–0

Ré-Zsalu-Bezenye–Hédervár 1–3

Máriakálnok–Hegyeshalom 2–1

Halászi–Levél 2–2

Megyei II.o. Soproni csoport

Szombat

SVSE–Répcementi 0–2

Vasárnap

Kópháza–Rábapordány 2–2

Lövő–MET-NA-Veszkény 2–5

Iván–Nagycenk 0–4

Szany–Fertőszentmiklós 3–4

Petőháza–Rábaszentandrás 2–2

Megyei III. o. Pálya–Vasút Győri A csoport

Vasárnap

Veszprémvarsány–Rábacsécsény 2–2

Bajcs–Felpéc 2–1

Mezőörs–Tényő 5–2

Győrság–Csikvánd 0–8

Szilver-Fer-Pér–Ásványráró 1–1

Gyarmat–Bakonyszentkirály 1–8

Sokorópátka–Wunderbar-Pázmándfalu 1–0

Mecsér–Töltéstava 9–1

Megyei III. o. BarBár Pub Győri B csoport

Péntek

Gyömöre–Nagyszentjános 4–6

Szombat

Bőny II–Bakonyszentlászló 0–6

Ikrény–LBV-Nyúl II 1–2

Vasárnap

Táp–Rábaszentmihály 2–2

Győri Cápák–Vámosszabadi 1–2

Gyömöre–Mindszentpuszta 11–0

Nagyszentjános–Győrszemere 4–2

Megyei III. o. Mosonmagyaróvári csoport

Szombat

Dunasziget–Győrújfalu II 1–1

Mosonszentmiklós II–Újrónafő 3–0

Győrzámoly II–Lipót–MITE II 8–3

Hotel Lajta Park–Kimle II 8–1

Vasárnap

Mosonudvar–Győrsövényház 1–9

Öttevény–Várbalog 2–0

Megyei III. o. Csornai csoport

Vasárnap

Mihályi–Kisfalud 3–1

Himod–Beled 2–0

Rábakecöl–Szil 1–1

Farád–Osli 6–1

Bogyoszló–Vág 0–9

Markotabödöge–Kóny 5–3

Rábatamási–Jobaháza 7–0

Bágyogszovát–Egyed 1–3

Megyei III. o. Soproni A csoport

Vasárnap

Fertőrákos–Ágfalva 2–8

Egyházasfalu–Harka 3–3

Fertőd–Csapod 5–1

Nagylózs–Tercia-Fertőendréd 0–3

Megyei III. o. Soproni B csoport

Vasárnap

Répcevis–Újkér 14–0

Balf–Fertőszéplak-Áder Bau 7–1

Sopronhorpács-Mészáros SE–Zsira 0–1

Pereszteg–TITA-Agyagosszergény 3–1

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a kisalfold.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a kisalfold.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában