NB II labdarúgás

2021.04.18. 11:43

Dzsudzsák nyerte Priskin ellen a 2016-os Eb-hősök párharcát – ETO-DVSC 2-4 – fotók

A Merkantil Bank Liga NB II-ben vasárnap az ETO a DVSC-t fogadta. A győri zöld-fehérek hiába loholtak az eredmény után, nem tudták megfordítani a mérkőzést.

kisalfold.hu

Fotós: HUSZAR GABOR

ETO FC GYŐR–DVSC 2-4 (0-2)

Győr, ETO Park, zárt kapuk mögött. Vezeti: Radványi Ádám (Aradi József, Kiss Balázs)

ETO: Ruisz – Kovács K., Lipták, Temesvári, Fejes – Kiss M., Vukasovic, Vitális – Szimcso, Priskin, Májer. Vezetőedző: Dobos Barnabás

DVSC: Gróf – Bévárdi, Kinyik, Pávkovics, Korhut – Varga J., Dzsudzsák, Pintér Á. – Ugrai, Szécsi, Bódi. Vezetőedző: Toldi Gábor.

Percről percre

90+4. perc: Vége a meccsnek, köszónjük a figyelmet.

90+3. perc: Bárány lövi a negyediket. 2-4. Baráth adja a gólpasszt az alapvonalról, a második hullámban érkező Bárány a jobb alsóba lő.

90+1. perc: Három perc a ráadás.

90. perc: Ruisz és Vukasovic majdnem összehoznak egy öngólt. Végül kapu mellé megy Vukasovic fejese.

88. perc: Pintér Ádám helyett Baráth Péter játszik a DVSC-ben a hátralévő percekben.

86. perc: Májer helyett Berki a pályán a győrieknél.

85. perc: Priskin a léc alá lövi a tizenegyest. 2-3.

84. perc: Vankó a kapu elé íveli a szabadrúgást, Pávkovics lerántja Priskint: büntető és sárga lap

81. perc: Szécsi is betalál. 1-3. Varga indítja jól Bárányt, aki az alapvonalról a kapu elé lövi be a labdát, Szécsi pedig a hálóba lövi.

76. perc: Varga J. a szerelési kísérletéért, Bódi reklamálásért kap sárgát.

69. perc: Debreceni csere: Ugrai helyére Bárány érkezik.

60. perc: Jön Molnár R. Vitális M. helyére.

59. perc: Ugrai próbálkozik 11 méterről a bal alsóba lőni, Ruisz ki tudja ütni a labdát.

49. perc: Vankó szépít. 1-2. Letámad az ETO, hátul adogadnak a debreceniek, aztán Pávkovics rosszul veszi át a labdát a tizenhatoson belül, a nemrég csereként beállt Vankó ott terem, és Gróf mellett a hálóba lő.

46. perc: Kezdődik a második félidő.

46. perc: A szünetben Vankó érkezik Szimcso helyére.

45. perc: Vége az első félidőnek.

44. perc: Ugrai lövése elmegy a kapu fölött.

43. perc: Vukasovic lövését védi Gróf.

42. perc: Kiss M. ívelését üti kapu fölé Gróf.

41. perc: Ugrai növeli a Loki előnyét. 0-2. Dzsudzsák indítja a leshatáron Ugrait, aki a tizenhatoson belülről, balról, a kapu bal oldalába lő.

38. perc: Bévárdi és Pintér összjátéka után Szécsi próbálkozik lövéssel 7 méterről, de nem találja el jól a labdát.

36. perc: Szécsi lő kapu mellé, miután az ETO labdát veszít a saját térfelén.

33. perc: Bódi veszi be az ETO kapuját. 0-1. A DVSC játékosa 21 méterről szánja el magát lövésre, Ruisz keze mellett jut a hálóba az erős lövés.

32. perc: Dzsudzsák blokkolja Szimcso lövését.

31. perc: Bévárdi lövésén talán rajta lett volna Ruisz, ha kapura megy. Ehelyett elment a kapu mellett.

21. perc: Priskin kap remek indítást, azonban se lőni, se beadni nem tudja a védője mellett.

20. perc: Dzsudzsák jobboldali szöglete után Varga J. fejese pontatlannak bizonyul.

18. perc: Szép debreceni összjáték a jobb szélen, a labda Ruiszról a második hullámban Dzsudzsák elé kerül, a lövését két győri védő együttesen blokkolja.

17. perc: Bódi 18 méterről próbálkozik lövéssel, de a labda elszáll a kapu fölött.

9. perc: Pintér beadása veszélyesnek tűnik, ám Ugrainak magas a labda.

2. perc: Bódi 18 méteres szabadrúgása elmegy a kapu fölött.

1. perc: A zöldmezes ETO kezdik a meccset; a vendégek fehérben játszanak ma.

Előzetes – A hullámvölgyben lévő, ugyancsak NB I-be pályázó Loki lesz az ETO vendége.

„Egyértelműen a Debrecen a bajnokság egyik esélyese – kezdte Dobos Barna, az ETO vezetőedzője. – A játékoskerete NB I-es szintű, már csak ezért sem számíthatunk könnyű kilencven percre. Hazai pályán szeretnénk meglepetést okozni. Keményen dolgoztunk ennek érdekében az egész hét során, ami reményeim szerint a pályán is visszaköszön majd. Legfőbb célunk a jövőre nézve, hogy egy jó eredmény elérése – akár a Loki ellen is – ne a meglepetés kategóriába tartozzon. Mint ahogy régen sem volt az.”