bajnoki

2021.03.07. 08:02

NB II foci – Döntetlent játszott hazai pályán a Gyirmót, kikapott az ETO – fotók, videó

Nem esett gól Gyirmóton, az ETO kikapott a Békéscsaba ellen.

kisalfold.hu

Fotós: HUSZAR GABOR

Gyirmót FC Győr–Szeged 0-0

Győr-Gyirmót, Alcufer Stadion, zárt kapuk mögött. Vezeti: Szőts Gergely (Kiss Balázs, Kovács II. Gábor)

Gyirmót FC Győr: Hársfalvi Major, Hudák, Széles, Kirják Vass Á. – Radics, Hajdú – Nagy P., – Simon A., Lencse. Vezetőedző: Csertői Aurél

Szeged-Csanád Grosics Akadémia: Varga – Ódor, Szilvási, Pejovic, Mohl – Jovanovic, Simon Á., Varga Sz. – Dobos, Gajdos, Germán. Vezetőedző: Vukmir Dragan

Percről percre

90+3. perc: Szőts lefújja a mérkőzést. Köszönjük a figyelmet.

90+2. perc: Herjeczki lövése elmegy a kapu előtt keresztben. Varga B. kap sárgát időhúzásért.

90+1. perc: Két perc a ráadás.

89. perc: A sérült Hudák helyére Karacs áll be a gyirmótiaknál.

87. perc: Simon Ádám helyére Oláh Gergő érkezik a szegedi csapatban.

85. perc: Herjeczki jön Lencse helyére a hazai oldalon.

84. perc: Ódor egy cselgáncsos mozdulattal viszi a gyepre Lencsét: sárga lap.

81. perc: Gréczi lőhet éles szögből, nyolc méterről, de az oldalhálót találja el.

80. perc: Cserélnek a vendégek: Germán helyére Grumic, Dobos helyére Gréczi érkezik.

80. perc: Nagy Patrik kap sárga lapot.

78. perc: Büntetőt reklamálnak a vendégek, de Szőts szerint a labdát találta el a gyirmóti védő, és nem Varga Sz. lábát.

75. perc: Lencse balról, 14 méterről próbálkozik a bal alsóba lőni, ezt is védi Varga B.

70. perc: Kóródi váltja Gajdos a vendégeknél.

66. perc: Heffler adja be a labdát jobbról, Simon A. fejel Lencse elé, ő kapáslövéssel próbálkozik, a védők blokkolni tudnak.

64. perc: Csertői cserél először: Radics M. helyett Heffler N. a folytatásban.

57. perc: Lencse baloldali beadása után a középen érkező Nagy P. a blokkoló szegedi védőt találja el.

55. perc: Dobos beadása után Varga Sz. kerülhetne helyzetbe, azonban kézzel ér labdába: kifelé jár a szabadrúgás. Fél perccel később a másik oldalon Simon A. lövése száll el a kapu fölött.

53. perc: Nemcsak a csapatok összetétele, a játék képe sem változott sokat: meddő mezőnyjáték zajlik a pályán. Most mintha a hazaiaknál lenne többet a labda, de ez nem mutatkozik meg helyzetekben.

46. perc: Csere nem volt a szünetben egyik csapatnál sem, folytatódik a mérkőzés.

45. perc: Hosszabbítás nincs, vége az első félidőnek.

31. perc: Jovanovic 22 méterről lövi a labdát a kapu fölé.

29. perc: Varga Sz. kap sárgát.

26. perc: Az elmúlt percekben inkább a vendégek járatják a labdát, de nem tudják feltörni a gyirmóti védelmet.

16. perc: Simon A. kap remek indítást, 15 méterről a jobb felsőt veszi célba, Varga B. nagyot véd.

10. perc: Közel tíz percet kellett várni az első kapu felé tartó lövésre, Gajdos próbálkozik messziről, de fölé száll a labda.

1. perc: Sárgában a Gyirmót, kék-feketében a Szeged a mai meccsen. A mérkőzést a hazaiak kezdik.

Békéscsaba–ETO 1–0