Helyi sport

2019.07.16. 22:38

Női junior kézilabda Eb Győrben - Győzött Magyarország Norvégia ellen - fotók

A győzelemmel százszázalékos maradt a magyar válogatott.

A magyar válogatott 28-24-re legyőzte Norvégiát kedden a Győrben zajló női junior kézilabda Európa-bajnokság középdöntőjének első fordulójában. A skandinávok a 14. percben még négy góllal vezettek, a meccset pedig 5-1-es sorozattal zárták, de a két időszak között a házigazdák bátran, pontosan játszottak, és a második félidő közepére eldöntötték a találkozót.

Fotók: Bertleff András

A legeredményesebb magyar játékos Kuczora Csenge volt hat góllal.

A csoportkörből százszázalékos teljesítménnyel továbbjutott magyarok a középdöntő második, utolsó fordulójában Romániával találkoznak szerdán 18.30-tól az Audi Arénában.

Eredmény, középdöntő, 2. csoport, 1. forduló: Magyarország-Norvégia 28-24 (16-12)