Jv.: Barna (Kulman, Kiss B., Kovács J. Z.)

WKW ETO FC Győr: Horváth Tamás - Tajthy, Tóth Dávid, Bagi (Koltai 61'), Mervó (Magasföldi 90'), Jakab, Völgyi, Szimcso (Kovács K. 83'), Tar, Andric, Debreceni.

Vác FC: Halasi - Hegedűs, Földi, Kákonyi (82'), Varga Szabolcs (Borvető 87'), Zsolnai, Csillag, Tóth Gergely, Görgényi (Murai 78'), Szabó Norman, Dlusztus.

Gólszerző: Mervó (41'), Szimcso (69'), ill. Tóth Gergely (32'), Murai (90')

Sárga lap: Tóth Dávid (50'), ill. Kákonyi (40').

Fotók: Bertleff András

1. perc

A fehérmezes ETO kezdi a meccset. A váciak kék-pirosban játszanak.

7. perc

Eddig nem túl izgalmas a meccs: a váciaknak volt egy talán veszélyesnek tűnő akciója, aminek a végén a labda elment a győri kapu előtt keresztben.

9. perc

Csillagot figyelmezteti a játékvezető - egyelőre csak szóban -, miután a félpályánál nagyon keményen odarúgott egy győri játékosnak.

11. perc

Andric baloldali beadását az ötösről a váci védelem fejeli ki.

12. perc

Jakab marad le nem sokkal a labdáról az ötös sarkánál.

17. perc

Tóth Gergely lő jobbról, 7 méterről. Egy blokkoló győri védőről megy szögletre a labda.

18. perc

Hatalmas győri helyzet: Mervó elől becsúszva sikerül mentenie egy váci védőnek az ötösön belül.

21. perc

Völgyi 21 méterről, jobbról elvégzett szabadrúgását a léc alól üti szögletre Halasi.

22. perc

Völgyi beívelését Bagi fejeli kapu mellé.

30. perc

Tóth Dávid 27 méterről leadott lövése kijön Halasiról, a kipattanóból Baginak 10 méterről nem sikerül eltalálni a kaput.

32. perc

Baloldali váci akció végén Tóth Gergely az ötös sarkáról passzolja a labdát a hálóba. 0-1

37. perc

Debreceni marad le nem sokkal a labdáról a kapu bal oldalánál.

38. perc

Csillag szélről leadott lövését üti ki a mezőnybe Horváth Tamás.

40. perc

41. perc

Szép győri akció végén Mervó 8 méterről lő a rövid alsóba. 1-1

43. perc

Kicsi híja volt az újabb váci gólnak: a gyepről a felső lécre pattant a labda egy váci fejes után.

44. perc

Kapufával válaszol az ETO a kapufára: Andric 17 méterről nézte meg a jobb felsőt, ám a felső lecet találta el.

45. perc

Vége az első félidőnek.

46. perc

Indul a második félidő.

47. perc

Jakab íveli a kapu elé a labdát balról, ám senkinek se jó a labda.

50. perc

Szimcso közeli fejese is a kapufán csattan. Nem sokkal később Tóth Dávid kap sárga lapot.

54. perc

Völgyi 25 méterről bombáz kapu fölé.

56. perc

Zsolnai 23 méteres szabadrúgása egy győri lábról megy szögletre.

59. perc

Zsolnai baloldali beadását Görgényi fejeli Horváth kapuja fölé.

61. perc

Bagi-Koltai csere a győrieknél.

62. perc

Szimcso kerül a gyepre a tizenhatoson belül, Barna sípja néma marad.

64. perc

Jakab erős, lapos lövését tolja szögletre Halasi.

69. perc

Védelmi hiba a váciaknál: Szimcso csap le a labdára a tizenhatos vonalán, eltolja Halasi mellett is, és kisodródott helyzetből belsőzi a labdát a hálóba. 2-1

76. perc

Kákonyi rántja le Szimcsót a kaputól 18 méterre. Barna figyelmezteti, hogy a már van egy sárgája.

77. perc

A szabdrúgás után szöglet jöhet, miután egy váci lábon megpattanva szállt veszélyesen kapu fölé.

78. perc

Görgényi helyére Murai jön a váciaknál.

82. perc

Kákonyi lejön a pályáról, Mátyás Zsolt érkezik helyette a Vác csapatába.

83. perc

Szimcso kap nagy tapsot, ugyanis lejön a pályáról. Cseréje Kovács Krisztián.

87. perc

Varga Szabolcsot Borvető Áron váltja.

89. perc

Jakab beadását Andric az ötösről fejeli kapura, Halasi nagyot véd. Jakab rángatja meg ellenfelét aztán fél perccel később, sárgát kap érte.

90. perc

Egyenlít a Vác! A nemrég csereként beállt Murai fejeli a győri kapuba az alapvonalról visszafejelt labdát. 2-2. Cserél az ETO, Magasföldi jön Mervó helyére.

90+3. perc

Vége a mérkőzésnek.

Az ETO csapatát utoljára Békéscsaba tudta legyőzni, a legutóbbi négy meccsen kétszer nyert, és kétszer döntetlent játszott Király József csapata. A vendég váciak öt meccse nyeretlenek, győzelemnek utoljára szeptember 16-án örülhettek a Cegléd otthonában.

NB II foci - WKW ETO FC Győr - Vác FC 2-2 - fotók: Bertleff András