Helyi sport

2018.10.20. 21:22

Megyei foci - Hihetetlen: 25 gólt rúgott a Bajcs - Meglepetés: kikapott a Csorna Sopronban + eredmények

Győzött a Fertőszentmiklós.

kisalfold.hu

Duna Takarék Megyei I. osztály - 11. forduló

Gyirmót II–Beled 1-1

SC Sopron–Csorna 2-1

SFAC–Fertőszentmiklós 1-2

Kapuvár–Gönyű 2-1

Nyúl–Jánossomorja 0-0

Pannonhalma–Lébény 2-1

Bácsa–Lipót 1-3

Öttevény–Győrszentiván 3-1


Aranyhal Étterem Megyei II. Győri csoport - 11. forduló

Koroncó–Dunaszeg 2-2

Győrzámoly–Bőny 0-0

Nagyszentjános–Rábapatonai Besenyő SE 1-1

DAC-UP–Kunsziget 10-2

Abda–Börcs 6-0

Enese–Téti Sokoró 4-2

Győrújbarát–Győrújfalu 6-1

Kajárpéc-Herold Trans–Győrasszonyfa-Tarjánpuszta 2-2


Orchidea Hotel Megyei II. Mosonmagyaróvári csoport - 11. forduló

Mosonmagyaróvár II–Levél 8-0

MITE–Kimle 6-2

Hegyeshalom–Halászi 4-3

Püski–Máriakálnok 1-2

Darnózseli–Hédervár 1-4

Ré-Car Autókölcsönző-Bezenye–Mosonszentmiklós 5-4

Károlyháza–Rajka 0-0

Bódi Trans-Mosonszolnok–Bősárkány 2-4

Szabadnapos: Dunakiliti


Megyei II. Soproni csoport - 11. forduló

Iván–Mondo Bútoráruház-Vitnyéd 0-2

Répcementi–Hegykő 2-3

Szany–MET-NA-Veszkény 3-3

Sopronkövesd–NRG Services-Rábapordány 0-2

Kópháza–Rábaszentandrás 2-6

Nagycenk–Fertőd 3-3

Petőháza–Lövő 3-0


Pálya-Vasút Megyei III. Győri csoport - 11. forduló

Écs–Sokorópátka 4-0

Mindszentpuszta–Bakonyszentlászló 0-2

Bajcs–Győri Cápák 25-0

Bakonyszentkirály–Vámosszabadi 8-0

Töltéstava–Veszprémvarsány

Győrság–Wunderbar-Pázmándfalu 2-8

Mezőörs–Pér 0-0

Tényő–Pápateszér 1-3


Zefiro Megyei III. Győr-Mosonmagyaróvári csoport - 11. forduló

Rábaszentmihály–Gyömöre 3-1

Győrsövényház–Ikrény 0-8

Kóny–Győrszemere 2-2

Ásványráró–Csikvánd 0-6

Mecsér–Bezi 9-0

Dunaszentpál–Markotabödöge 0-1

Felpéc–Rábacsécsény 4-0

Gyarmat–Újrónafő félbeszakadt.


Megyei III. Mosonmagyaróvár-Északi csoport - 11. forduló

Bácsa II–Kimle II elhalasztva

Mosonszentmiklós II–Hotel Lajta Park 2-1

Dunasziget–Mosonudvar 3-0

Várbalog–MITE II 4-2


Áki Mobil Megyei III. Csornai csoport - 11. forduló

Farád–Himod 4-6

Rábakecöl–Magyarkeresztúr 6-2

Bágyogszovát–Osli 4-3

Kisfalud–Mihályi 1-3

Rábatamási–Babót 3-1

Szil–Bogyoszló 3-4

Egyed–Vág 3-2


Megyei III. Soproni csoport - 11. forduló

Fertőrákos–Zsira 6-0

Nagylózs–Harka félbeszakadt

Újkér–Csapod 4-4

Sarródi Ászok–Tercia-Fertőendréd 1-12

Sopronhorpács-Mészáros SE–Répcevis 9-0

Pereszteg–Ágfalva 1-5

TITA-Agyagosszergény–Egyházasfalu 1-6

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a kisalfold.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a kisalfold.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában