Férfi kézilabda NB I/B - Csurgón győzött az ETO SZESE

kisalfold.hu

Csurgó U23–Agrofeed-ETO-SZESE 29–33 (13–18)

Csurgó, NB I/B-s férfimérkőzés, 150 néző. V.: Földesi, Halász.

ETO-SZESE: NAHAJ – TERENYI 6, Sokoray 1, HÁRI 2, SZABÓ A. 9/2, Kovácsovics 2, Paár 2. Cs.: Dapsy (kapus), Bella, Devecseri 1, GYŐRI-DANI 3/2, Goór, Schneider 7/2, Kalmár, Sipos, Papp M. Edző: Deáki István.

Az elején a hazaiak vezettek (11. perc: 6–5), aztán egy 5–0-val átvette a vezetést az ETO-SZESE. Onnantól végig nálunk volt az előny az első félidőben, bár a hazaiak egyszer visszakapaszkodtak két gólra (9–11). A második félidőben egyenlítettek a csurgóiak (40. perc: 20–20). Aztán egy újabb 5–0-ás szakasszal visszaállt a korábbi különbség. A hazaiak erejéből két felzárkózási kísérletre futotta, de mindegyiket visszaverték a vendégek, és küzdelmes mérkőzésen megszerezték a két pontot.

[namelink name="Deáki István"]: – Háromszor nyertük meg azt a mérkőzést, de a végén tényleg sikerült.