Sárvár,  100 néző. V.:  Lapath.

Sárvár: Oszvald – Csákvári, Subicz, Pup (Ódor, 46.), Bezdi, Manganelli, Lajos, Németh (Lempeg, 69.), Klauzer,, Török, Tóth L. Edző: Takács Gábor.

Csorna:  Lőre – Kerékgyártó, Hajdár (Visy, 63.), Füredi, Czanik, Serfőző, Dávid, Bognár Zs., Litresics, Szabó T. (Kantó, 91.), Császár (Nagy Sz., 46.). Edző: Hannich Péter.

Gsz.: Török (30.)., ill. Nagy Sz. (72.), Serfőző (83.).

A mérkőzésen a Csorna  dominált, három kapufát is rúgott, ennek ellenére a hazai csapat szerzett vezetést. A második félidőben kapujához szorította a Sárvárt a Csorna, aminek meg is lett az eredménye. A több helyzetből kettőt sikerült értékesíteni, és így megnyerni a mérkőzést.

A Csorna ezzel a győzelmével feljebb léphetett a tabellán.

Jók: Manganelli, Pup, ill. mindenki.

Takács Gábor: – A helyzeteit jobban kihasználó Csorna megérdemelten győzött.

Hannich Péter: – A tűzoltó munkát elvégeztük, a ház megmaradt, kezdődhet az építkezés.

Családi János

Balatonfüred–Futura Mosonmagyaróvár 0–5 (0–3)

Balatonfüred, 150 néző. V.: Molnár A.

Balatonfüred:  Szabó M. – Gál, Aranyi (Pranjko, 69.), Böröczky, Somodi, Habi, Tóth G., Garics (Rápó, 46.), Bánhidi, Polareczki, Switzer. Edző: Lantai Balázs.

Mosonmagyaróvár: Tarczy – Bohner, Deák, Zsira, Galambos, Darázs (Hajós, 65.), Schmatovich (Nagy Á., 76.), Jasarevic, Laki, Mundi, Magasföldi (Szénási, 57.). Edző: Király József.

Gsz.: Magasföldi (27., 41., 56.), Darázs (36.), Laki (46.).

A mérkőzés elején a hazaiak hagytak ki egy hatalmas helyzetet, aztán a 27. percben Galambos tört be a 16-oson belülre, a védők buktatták. A megítélt büntetőt Magasföldi értékesítette. 0–1. A 34. percben Zsirai felső kapufát fejelt. Két perc múlva Darázs 25 méterről lőtt kapura, s a labda a bal sarokba vágódott. 0–2. A 41. percben Jasarevic a bal oldalról lőtt kapura, a hazai kapus hatalmas bravúrral kivédte a léc alá tartó lövést. A szöglet után azonban Mundi beadását Magasföldi csúsztatta a hálóba. 0–3. A 46. percben Jasarevic futott el a bal oldalon, pontos beadását Laki bólintotta a hálóba. 0–4. Az 56. percben 22 méterről szabadrúgáshoz jutott a vendégcsapat, Magasföldi pedig a jobb felső sarokba bombázott. 0–5.

A Mosonmagyaróvár végig nagy fölényben játszott, az öt rúgott gól mellett számtalan helyzetet hagyott ki, de így is magabiztosan nyerte meg az utolsó találkozóját is.

Lantai Balázs: – Az ellenfél minden tekintetben felülmúlt bennünket.

Király József: – A mérkőzés méltó befejezése volt a szezonnak, gratulálok a csapatnak az  egész éves teljesítményéhez, s természetesen  köszönjük a szurkolóink támogatását.

Zalka Péter

ETO FC Győr–Dorog 1–2 (0–0)

Győr, 300 néző. V.: Radványi.

ETO:  Deli – Köles, Csató, Kozma, Németh, Nagy Á. (Tóth D., 87.), Lénárt, Borkai, Mayer, Vankó (Fekete, 56.), Vörösbaranyi (Böcskey, 78.). Edző: Bekő Balázs.

Dorog:  Vajda – Füredi, Hauser, Berkó, Földes, Papes (Sitku, 69.), Mészáros, Hartyán (Nagyházi, 58.), Perovic, Vígh (Kun, 81.), Szedlár. Edző: Németh Szabolcs.

Gsz.:  Nagy Á. (56.), ill. Szedlár (53., 78.).

Az első fél órában többnyire a vendégkapu előtt zajlott a játék, ám gól nem született. Az 53. percben Szedlár révén a vendégek szerezték meg a vezetést, majd néhány perccel később Nagy Ádám egyenlített. A 78. percben ismét a Dorog és ismét Szedlár törte meg a gólcsendet, így vendéggyőzelemmel zárult a találkozó.

Bekő Balázs: – A sorsunk már eldőlt a szezonban, szerettünk volna nyilván szépen elköszönni a közönségünktől. Úgy gondolom, hogy a játékkal és az akarással nem volt semmi gond. Azt azért hozzá kell tenni, hogy nagyon tartalékosan léptünk pályára, bedobtam egy-két fiatalt is a mély vízbe, akik már helyet követelnek maguknak a csapatban.

Németh Szabolcs: – Ez számunkra egy presztízsmeccs volt. A találkozó elején az ETO ragadta magához a kezdeményezést, nekünk a kontráink voltak veszélyesek. A második félidőben mi voltunk veszélyesebbek. Bebizonyítottuk, hogy nem véletlenül  jutottunk fel az NB II-be.