Helyi sport

2011.09.18. 17:50

Ausztriában kapott ki az SKC

Kétpontos vereséget szenvedett,a Kis Rába-menti Takarék SKC az osztrák bajnokság bronzérmesének, az Arkadia Traiskirchen csapatának otthonában

nyugatmagyar.hu

Traiskirchenben Horváth Imre fiai három negyeden át irányították a játékot. A félidőben 37-34-es soproni vezetést mutatott az eredményjelző. A folytatásban gyüttesünk elsősorban Jermaine Thomas és Molnár Bandi remek dobóteljesítménye révén 6-8 ponttal vezettett - írja a sakc.hu.

A negyedik negyedben támadásban jött egy pár perces rövidzárlat, a szakasz első felében nem találtak be a fiúk. Ehhez párosult még két palánk alatti játékosunk, Keresztes Rafi és Boldizsár Feri kipontozódása, s küzdfelmes végjátékban végül fordított a Traiskirchen.

Arkadia Traiskirchen - Kis Rába-menti Takarék SKC 77-75

A csapat legjobb dobói: Thomas 24/15, Molnár 23/9, Vesztergom 10.