Gyász

2023.02.04. 07:20

Elhunyt Kerék Imre költő, a fertőszéplaki iskola egykori pedagógusa

A József Attila-díjas költő, műfordító 81 éves volt.

kisalfold.hu

Kerék Imre - Fotó: fertőszéplaki iskola

"Életének 81. évében elhunyt Kerék Imre, József Attila-díjas költő, műfordító, iskolánk egykori szeretett pedagógusa, a Sopron Kultúrájáért-díj kitüntetettje. Nevéhez fűződik az iskolánk által  szervezett térségi költészet napi versmondó verseny, melynek  aktív résztvevője volt közel két évtizeden át" - olvasható a fertőszéplaki Széchényi Ferenc Általános Iskola Facebook oldalán.

 

 

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a kisalfold.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában