Intézkedések

2025.02.04. 12:30

Összehangolt ellenőrzést tartott a rendőrség Győrben – Galéria

A Győri Rendőrkapitányság és a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Rendőr-főkapitányság közlekedésrendészeti rendőrei január utolsó napján Győrben a fő baleseti okok csökkentése érdekében összehangolt közlekedésrendészeti ellenőrzést hajtottak végre.

Az akcióban 7 egység 15 rendőre vett részt, akik kiemelt figyelmet fordítottak az agresszív vezetőkre, a szabálytalan előzésekre, a passzív biztonsági eszközök használatára, a nem megfelelő sebesség megválasztására – közölte a rendőrség.

Összehangolt ellenőrzést tartott a rendőrség Győrben január utolsó napján.
Fotó: police.hu

A rendőrök 1640 gépjárművezetővel intézkedek és alkalmaztak náluk alkoholszondát, amely során két esetben a műszer pozitív értéket mutatott. Hatszor kezdeményeztek szabálysértési feljelentést, továbbá az egyenruhások 25 sofőrrel szemben összesen 1 301 000 forint közigazgatási és 24 fő esetében összesen 663 600 forint helyszíni bírságot szabtak ki közlekedési szabályszegések miatt.

Az ellenőrzések alatt okmányokat, forgalmi engedélyt és hatósági jelzést is elvettek szabálysértés miatt.

A Győr-Moson-Sopron Vármegyei Rendőr-főkapitányság felhívja a közlekedők figyelmét, hogy a rendőrség az elkövetkezendő időszakban is kiemelt figyelmet fordít a közlekedési szabályok betartatására és a szabályszegő gépjárművezetők kiszűrésére.

 

 

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a kisalfold.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában