Harc a koronáért

2022.07.14. 16:49

Magyarok Világszépe – A finalista hölgyek jövő vasárnap a Dunakapu téren szállnak versenybe a győzelemért Győrben - videó

Jövő héten vasárnap Győrben rendezik meg a Magyarok Világszépe verseny fináléját a Dunakapu téren. A Fásy Ádám nevéhez fűződő szépségverseny döntője nem véletlen került városunkba, ezt maga a szervező árulta el a Kisalföldnek. A győztes hölgy hamarosan képviselheti hazánkat a Miss Intercontinental világversenyen is.

Ollári Gergely
  • Fásy Ádám neve összeforrt a magyar szépségkirálynőválasztás fogalmával.
  • Három évtizede dolgozik hölgyekkel, a Miss World és a Miss Universe versenyek meghonosítása is az ő nevéhez fűződik.
  • A finálét megelőző felkészítő tábor már most vasárnap elkezdődik városunkban, amelynek az ETO PARK Hotel ad otthont.

Messze földön szépek

Közismert, hogy a magyar lányok szépsége nem ismer határokat. Ebből adódóan merült fel Fásy Ádámban, hogy miért ne terjeszthetné ki szépségversenyét az országhatáron kívül, hiszen mindenütt élnek szép magyar lányok.

– A rendezvény egyik fontos üzenete a nemzeti összetartozás, hiszen a magyar hölgyek messze földön nemcsak szépek, hanem hazájukat szerető fiatalok is – mondta el lapunknak Fásy Ádám. Elárulta azt is, nem véletlen, hogy Győrben rendezik meg az esemény fináléját.

Újabb projekt Győrben

– Immáron tizenhatodik éve végezhetem a Munkácsy kiállítások menedzselését. Így keveredtem Győrbe, s innen ismerem a város polgármesterét is. A kiállítás időtartama alatt többször látogattam el a városba, amit hamar a szívembe zártam a lakókkal együtt. Nagy öröm számomra, hogy most egy újabb projekt köthet a folyók városához – fogalmazott.

Nagy a tét

Hozzátette: a Magyarok Világszépe versenyen a döntőbe jutott hölgyek nem csak a koronáért versengenek. A tét sokkal nagyobb, hiszen a győztes képviselheti hazánkat a Miss Intercontinental világversenyen. Emellett a királynői fődíj egy Fiat 500-as gépjármű lesz, a Pappas Autó támogatásával. Továbbá egy szerencsés hölgy a Top Model of the World versenyen öregbítheti hazánk jó hírét.

A finalista hölgyek július 24-én, a Dunakapu téren fognak versenybe szállni a győzelemért. A sztárparádéval egybekötött szépségverseny fináléján a versenyzők mellett neves hazai művészek lépnek majd színpadra: Janicsák Veca, Varga Viktor, Opitz Barbi, Herceg, Vavra Bence, Erox, Bebe, Szabó Ádám, a Teswér és nem utolsó sorban a Gipsy Kings Experience Szűcs Antal Gábor közreműködésével. A gála műsorvezetője Kadlecsek Krisztián lesz. Az eseményről tv-felvétel is készül, amelyet a Super TV2 csatornán láthatnak a későbbiekben a nézők. Az esemény médiapartnere a Kisalföld napilap.

Fásy Ádám és Tóth Boglárka a Magyarok Világszépe 2020 királynője.
Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a kisalfold.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a kisalfold.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!
Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a kisalfold.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában