Triatlon világkupa

2021.09.12. 20:23

Lehmann Csongor bronzérmet szerzett Karlovy Varyban

A további magyar indulók közül Dévay Márk a nyolcadik, míg testvére, a junior korú Dévay Zsombor a 17. helyen ért célba a 65 fős mezőnyben.

Lehmann Csongor bronzérmet szerzett a férfi triatlonosok vasárnapi világkupa-versenyén, Karlovy Varyban.

Az idén kiváló formában versenyző, U23-as világbajnokságon győztes magyar triatlonos a viadal eredményközlője alapján 1:54:11 óra alatt teljesítette az 1500 méter úszásból, 40 kilométer kerékpározásból, majd zárásként 10 km futásból álló olimpiai távot.

Elsőként a német Lasse Nygaard-Priester (1:53:31), másodikként a brit Grant Sheldon (1:54:04) ért célba.

A további magyar indulók közül Dévay Márk (1:54:36) a nyolcadik, míg testvére, a junior korú Dévay Zsombor (1:55:38) a 17. helyen ért célba a 65 fős mezőnyben, amelyben 12 triatlonos nem ért célba.